Promazyna - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 2972 / 84 / 0

Uważać na te miksy z opio. Normalnie po 450mg kody nie mam takich problemów, a raz do 300mg dorzuciłem 10mg promazyny i noddowałem przez kilka godzin, ale to raczej na zasadzie: zasypiałem i starałem się nie zasnąć, bo myślałem, że umrę, tak ciężko mi się oddychało. A miałem wrzucać 450mg i 20mg. Pewnie jakbym tak zrobił, to nie mógłbym wam teraz tego napisać.
  • 137 / 1 / 0

Ja biorę 150mg promazyny/dzień + 4mg clonazepamu/dzień + 140mg metadonu i muszę przyznac, że elegancko podbija sedacyjne działanie metadonu, a nawet promazynka sama w sobie fajnie wycisza i uspokaja bez typowych dla neuroleptyków dziłań ubocznych jak np. nadmierna sennośc itp. Fajny mixik, dziś poleciało 140 metadonu + 10mg lewocetyryzyny + 100mg promki dorzucę, myślę, że będzie ciepło ;) No i jeszcze Clony czekają, ale lubię je wrzucac tak ok ~po 4h od wrzucenia metadonu. Peace

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Uzależniony rodzic może pożegnać się z władzą rodzicielską

Jeśli rodzic cierpi na chorobę alkoholową lub jest uzależniony od narkotyków, może stracić władzę rodzicielską. Kluczowe dla sądu rodzinnego jest to, czy nałóg rodzica godzi w dobro dziecka.
  • 1709 / 4 / 0

Jakby tak dowalić promazyne do benzo, kody i alkoholu będzie bolało czy odpadne jak po samej promazynie czy pokara? Zamierzam wrzucić tak z 500mg :-) czyli grubo.
Użytkownik nieaktywny
  • 284 / / 0

Ja bym nie dorzucał, jest duże prawdopodobieństwo wystąpienia depresji układu oddechowego i ogólnego porażenia OUN przy takim mixie. Na pewno będzie grubo ale ja bym nie ryzykował.
  • 1709 / 4 / 0

Bardziej bym się bał ZZN po tym alkoholu z proma. Ostatecznie zrezygnowałem.
  • 424 / 10 / 0

Słaby ten specyfik, na początku tylko zamulalo a teraz nawet tak nie działa. 3 dnia rano wziąłem 100mg i w ogóle nie czuć uspokojenia.
  • 2127 / 64 / 3

Dostałam w czwartek nasennie od psychiatry. Skoro biorę od czasu do czasu jak naprawdę nie mogę zasnąć to nie powinna mi nic osłabiać, si?
Użytkownik nieaktywny
  • 15 / 1 / 0

Rzeczywiście daje radę przy odstawce od benzo.Wytrzymałem cztery dni praktycznie bez bólu od clonów i alpry.Niektórzy może nawet dadzą radę wytrzymać znacznie dłużej.Tolerka rośnie dość szybko a o mixach nic mi nie wiadomo.
Użytkownik zbanowany
  • 2679 / 359 / 0

klejofas pisze:
jeśłi mnie pamieć nie myli to tak, ale dostawałem je na detoksie w szpitalu więc ręki bym nie dał sobie uciąć :-)
Promazin Jelfa, 50 mg ma postać drażowanych, okrągłych pomarańczowych tabletek, które są wypukłe po obu stronach.

Czerwone mają 100mg.
Użytkownik nieaktywny
  • 15 / 1 / 0

zapomniałem dodać- żeby nie czuć bólu szły dawki rzędu 800mg i większe a najbardziej denerwowała hipotonia ortostatyczna chwilami miałem wrażenie że padne na pysk
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata