Pridinol na napiecie miesni

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

Posty: 5 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2019
  • 11 / 1 / 0


Witam. Nie wiem czy dobry dział jezeli nie prosze o przeniesienie.

Szukam skutecznego leku na chronicznie napięte mięsnie, zwłaszcza karku i barków. Próbowałem mydocalm sirdlud baclofen i nie pomagają za bardzo.
Czytałem tutaj ze komus pomaga Prinidol na napięcia mięśni. Moze ktoś wypowiedziec sie cos wiecej na temat? Warto załatwic od rodzinnego?
Rejestracja: 2019
  • 51 / 3 / 0


tak się zastanawiam czy to przypadkiem nie działa jak akineton, czyli głównie na parkinsona
teoretycznie powinno działać, bo w parkinsonie są napięte mięśnie-u mnie jak urolog ma problem ze znalezieniem przyczyny to czego juz tam nie słyszałem (np to że to początek choroby neurologicznej-to mówie, że na rezonansie nie wychodziło stwardnienie rozsiane to ten mi mówi, że chodziło mu o parkinsona-lekarzu lecz się sam..jak nie mogą znaleźć przyczyny to zaczynają wymyślać-sam mam to samo, tyle że nie mam takiej wiedzy i błądze po omacku...
, u mnie w teorii wszystko mialo działać jak przychodziło co do czego to guzik
baclofen wspominam najgorzej

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Pierwsze legalne zbiory marihuany w Niemczech dopiero w roku 2020

Wysiłki na rzecz zalegalizowania uprawy medycznej marihuany w Niemczech postępują powoli. 79 firm złożyło oferty w obecnym przetargu, a Federalny Instytut ds. Urząd przyzna kontrakty do końca pierwszego półrocza roku.
Rejestracja: 2019
  • 12 / 2 / 0


Cholera niechcąco dałem karmę. A co do problemu, to dlaczego szukasz rozwiązania jedynie farmakologicznego? Wzmożone napięcie mięśniowe w większości przypadków wynika ze stylu życia, uderzaj do fizjoterapeuty/masażysty.
Rejestracja: 2019
  • 51 / 3 / 0


masaż/fizjoterapia-zastanawiałem się, ale to ulga na chwile
tak się zastanawiam, a jeśli oni wszyscy nie mają racji i problem nie jest w zbyt spiętych mięśniach, a zbyt słabych mięśniach (chodzi o częste oddawanie moczu w nocy)
a gdyby tak przywalić testa, choć chyba o nie jest opcja dla mnie bo już teraz mnie nosi
Rejestracja: 2019
  • 12 / 2 / 0


Dobry specjalista dojdzie do źródła problemu, a byle jaki masażysta faktycznie da ulge tylko na chwile. To zależy od poziomu wiedzy, siedzę w tym i czasami ciężko uwierzyć jak tak małe rzeczy mogą mieć tak duży wpływ, przykładowo czasami ból gdzieś w górnej części ciała wynika z chociażby z mocniej zrotowanej do zewnątrz stopy, która także jest wynikiem kompensacji z powodu wzmożonego napięcia innej grupy mięśni. Poczytaj sobie o tensegracji, to żadna szarlataneria tylko nauka i to działa.
Posty: 5 Strona 1 z 1
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość