Więcej informacji: Pregabalina w Narkopedii [H]yperreala
16 stycznia 2024Palkrolik pisze: Co dodać do pregi 300 żeby zamienić 1 mg Clona ? Tylko proszę nie piszcie że Depakine czy karbamazepine. Może jakieś inne ciekawe pomysły tak żeby uchronić się przed padaczka. Z góry dziękuję
"Żona kocha, warto żyć!"
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
- olanzapina 15mg 0-0-1
- kariprazyna 4,5mg 1-0-0
- sertralina 50mg 1-0-0
- pregabalina 75mg 1-0-0
Ostatnia pozycja została mi przepisana wczoraj na objawy z zakresu lęków/paranoi związanych z podejrzliwości wobec najbliższych oraz znajomych. Mam schizy czy na pewno ktoś mnie ma wobec złych zamiarów (oczywiście mocno uproszczając cały problem) co powoduje u mnie lęk i magik zlecił na to pregabe. Wiem że muszę poczekać na efekty, ale po 2 dawkach na razie nie czuję żadnej zmiany, pewnie to dlatego że każde leki słabo na mnie działają w niskich/normalnych dawkach i lekarz mi ją zwiększy.
Nie wiem czego się spodziewać po tym leku, jakie macie z nim doświadczenia i czy ktoś miał ją przepisaną na podobny problem co ja?
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Czy może wpływ miał miks z lęku na migrenę (kwas acetylosalicylowy+kofeina+pracetamol)?
Pregabalina dzięki Bogu jest w stanie zamaskować skręta i to czyni ten lek cudem na który społeczność ćpuńska czekała. Wiadomo jak najdłużej jak najniższa dawka.Poza tym wszystko doskonale.No nie do końca doskonale, jest kilka ale ,ale nic leprzego na świecie nie znajdziecie jeśli chcecie zobaczyć trzeźwy świat
Dziękujemy ci SCJohnson
17 stycznia 2024SerioSergio pisze: @Blubon Pregabalina z pełną mocą działa od pierwszej dawki.Jak teraz nie działała to potem może też nie działać,ale może zadziałaś może akurat taki dzionek wiesz różnie bywa.75 mg też ledwo czuje i też w miarę odporny na leki jestem za to 150 idealnie.To oczywiście moje odczucie i nie mam żadnej mocy prawnej czy medycznej aby zmieniać czy dawkę leku tylko mówię o moim personalnym odczuciu.
Parę tematów kłębi mi się w głowie i chciałbym je tutaj wyrzucić z siebie, może ktoś jest/był w podobnej sytuacji i będzie w stanie mi doradzić.
1. Czy ktoś tutaj podobnie jak ja miał problemy ze snem i brał pregabalinę - a może jakiś inny lek?
2. Jak długo bierzecie pregabalinę? Czy branie go w stałych, przepisanych przez lekarza dawkach przez np. rok / dwa lata / trzy lata ma sens i jest bezpieczne? Miewałem myśli, że ciągłe branie leków to droga donikąd, ale może to mózg płata mi figla i podświadomość próbuje przekonać mnie, że najlepszym wyjściem będzie nie branie niczego, życie bez leków.
3. Czy ktoś może brał pregabalinę, ale z jakichś powodów zmienił lek i ten nowy lek okazał się bardzo dobrym / lepszym rozwiązaniem?
4. Trochę poza głównym tematem, do osób w związkach, gdzie partner nalega, aby nic nie brać - w jaki sposób przekazać, że to pomaga, że nie jestem do końca zdrowy, że branie leku ma charakter czysto pragmatyczny, a nie "rozrywkowy"? Zdaję sobie sprawę, że to strefa emocji, każdy związek jest inny i nie liczę na rozwiązanie tego problemu, niemniej - ktoś może był w podobnej sytuacji i mógłby się podzielić, jak u niego/niej wyglądała sprawa rozmowy/docierania się w temacie brania leków.
Za ok. tydzień będę szedł na kolejną wizytę do psychiatry i chciałbym do niej się przygotować, chciałbym być bardziej świadomy. Na początku lutego mam umówionego psychologa oraz lekarza internistę, aby przebadać organizm, w celu szukania przyczyn problemów ze snem. Chciałbym docelowo poradzić sobie z tym problemem "snowym" w taki sposób, żeby nic nie brać - jeśli nie udałoby się to, jeśli okazałoby się, że na razie nie będzie to możliwe, to będę chciał pokonać te myśli, które w jakiś sposób, częściowo odrzucają mnie od brania leków. Myślę, że rozmowa z psychologiem i czytanie postów tutaj na forum pomoże mi się z tym uporać.
Z góry dziękuję za pomoc, trzymajcie się ziomeczki, ziomeczkinie.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/f/f2d198d0-33d6-4c35-9653-ad2c53d7e879/alfapiph.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250516%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250516T032902Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=6ba84aef821993c67c0c7df92141f2e6682c5cf0360bc20ade876fedf5c8d8fd)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/221176_r2_940.jpg)
Alkohol zabija 82 osoby dziennie. "W Radomiu jest więcej monopolowych niż w całej Szwecji"
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/medmjaustralia.jpg)
Medyczna marihuana długoterminowo poprawia jakość życia pacjentów
Australijscy medycy mówią, że pacjenci, którym przepisano medyczną marihuanę, mogli liczyć na poprawę ogólnej jakości życia związanej ze zdrowiem, a także zmniejszenie zmęczenia i zaburzeń snu przez okres jednego roku. Lęk, depresja, bezsenność i ból również ulegały osłabieniu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/fentanyl_hp.jpg)
USA: Przedawkowane narkotyki zabiły mniej osób w 2024 roku
Liczba ofiar śmiertelnych związanych z przedawkowaniem narkotyków w Stanach Zjednoczonych znacząco spadła w 2024 roku, osiągając najniższy poziom od czasów sprzed pandemii COVID-19 – wynika z najnowszych, wstępnych danych opublikowanych 14 maja przez Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC).
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/fent400.jpg)
USA: największe w historii aresztowania członków mafii fentanylowej
Władze federalne poinformowały we wtorek o skonfiskowaniu ponad 400 kilogramów fentanylu w największej w historii operacji Agencji ds. Zwalczania Narkotyków (DEA). Aresztowano 16 osób oraz zabezpieczono rekordową sumę gotówki liczoną w milionach dolarów, broń palną i pojazdy.