...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje
Posty: 1 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Witam, od ok 3 lat biorę Prefaxine 37,5 razem z propranololem. Chciałabym zajść niedługo w ciążę, dlatego koniecznie muszę odstawić to gówno. Jestem w trakcie zejscia, narazie dzień biorę, dzien nie biore. I tak przez3 tygodnie, potem odpuszczam całkowicie. Jak ja to zniose? Nie mam pojecia, prędzej chyba oszaleje. Jestem osobą która szybko się uzależnia, jednakże miałam depresję z nerwicą lekowa, dlatego musiałam zacząć coś brać. W przeszłości uzależniona już byłam od hydroxyzyny i Xanaxu, największego gówna w moim zyciu, w ktore wdeplam. Dodam że mam 27 lat obecnie. To na szczęście czasy przeszłe, teraz tylko zejdę z Tych leków i nigdy więcej żadnych antydepresantow. Mam okropne bole glowy, wręcz nie do wytrzymania, trzesawki, wieczne wkurwienie, i nie przechodzący glod. Ale nic z jedzenia nie potrafi mnie zaspokoić, organizm domaga się kolejnej dawki A nie pokarmu. Czy to mi serio minie po 3 tygodniach? Jak kogoś w tym czasie nie zajebie, to będzie cud.
Posty: 1 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Największa w historii analiza potwierdza: marihuana skuteczna w leczeniu objawów nowotworowych

W ciągu ostatnich miesięcy świat nauki zyskał dostęp do największej metaanalizy dotyczącej zastosowania marihuany w terapii nowotworów, przeprowadzonej przez Whole Health Oncology Institute we współpracy z The Chopra Foundation i opublikowanej w prestiżowym czasopiśmie Frontiers in Oncology. Wyniki są jednoznaczne – istnieje przytłaczający konsensus naukowy, że medyczna marihuana skutecznie łagodzi objawy choroby nowotworowej i poprawia jakość życia pacjentów.

[img]
Psychodeliki mogą odwracać zmiany neuroimmunologiczne wywołujące strach — nowe badania

Czy psychodeliki mogą być kluczem do leczenia zaburzeń lękowych i depresyjnych? Najnowsze badania sugerują, że ich rola sięga znacznie dalej niż zmiana percepcji. Naukowcy z Mass General Brigham odkryli, że psychodeliki mogą regulować interakcje pomiędzy układem odpornościowym a mózgiem. To przełom, który może odmienić podejście do leczenia depresji, lęku i chorób zapalnych.

[img]
10 lat więzienia dla producenta metamfetaminy. Legnicki sąd wydał wyrok

Przestępstwa narkotykowe to coraz większy problem. W jednej z takich spraw zapadł właśnie wyrok. Sąd Okręgowy w Legnicy skazał na 10 lat więzienia 34-letniego Jakuba C., który na przemysłową skalę produkował metamfetaminę. Wytwórnia działała w garażu na terenie prywatnej posesji w Niemstowie pod Lubinem.