Metakwalon - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 44 Strona 1 z 5
Rejestracja: 2007
  • 179 / 4 / 0

Ostatnio zmieniony 21 października 2013 przez surveilled, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 850 / 20 / 0

Tylko z opisami tych substancji, a polska nazwa to metakwalon, więc zedytuj.

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Nie wiedział, że w Polsce marihuana jest nielegalna

Dzielnicowy z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim, pełniąc służbę ze strażnikiem miejskim, zatrzymał obywatela Białorusi. 26-latek oświadczył dzielnicowemu, że nie wiedział, że w Polsce jest to środek zabroniony.

 

Rejestracja: 2007
  • 179 / 4 / 0

Dzieki za poprawke. Moze za jakis czas sprobuje metylmetakwalonu, dam znac co z tego wyniknie. Ale chetnie najpierw bym wysluchal czyichs wrazen.

 

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 66 / / 0

Banalnie prosta synteza. Jedno etapowa lub dwu. Dwu etapowa większa czystość i wydajność. Mogę podać parę linków do plików o syntezie i profesjonalnych raportów o nielegalnej produkcji i laboratoriach. W Afryce w postaci leku Mandrax (Metakwalon plus Difenhydramina) nadużywany przez biedniejszych ludzi, lecz nie tylko, syntetyzowany i sprzedawany jako czysty lub w postaci podróbki Mandraxu (z difenhydraminą) do dziś. Problem stanowi utrudniony dostęp do prekursorów, szczególnie kwasu antranilowego i bezw. octowego. O-toluidyna jest dostępna. Kw. antr. jest używany praktycznie tylko i wyłącznie w syntezie dragów więc... trzeba zrobić, a można z o-toluidyny.

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1287 / 20 / 0

Właśnie zastanawiam sie jak do tego się zabrać. Mam 140mg methylmethaqualone czyli niespecjalnie dużo, zważywszy ze dawkowanie doustne waha się w okolicach 50mg, wiec zastanawiam sie nad wydajniejszym sposobem konsumpcji :) np waporyzacja na foli ale nie mogę znaleźć jak przy tej metodzie ma się sprawa z dawkowaniem. Może ktoś ma info na ten temat?

edit
tego cholerstwa w niczym nie da się rozpuścić, pozostałem przy doustnym podaniu, raz poszło 50mg a drugi raz 90mg. jednak 50mg to za mało, dopiero po 90mg dobrze poczułem.

Faza jak po nasennych benzosach, trochę mocniej rozluźnia mięśnie wiec trochę bardziej czuć fizycznie.
W sumie ten metakwalon działa lepiej niż benzosy ale nieznacznie wiec biorąc pod uwagę cenę to się nie opłaca tego kombinować.
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2008 przez ksionc, łącznie zmieniany 1 raz.

 

Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 99 / / 0

aero
kwas 2-aminobenzoesowy jest prosty do syntezy, więc w czym problem?


bo pisałeś, że ciężko go zdobyć a używany tylko do celów nikczemnych

/kurwa, będąc skwaszonym ciezko nawet takiego posta napisac, ale sami o tym wiecie/
Rejestracja: 2009
  • 641 / 12 / 0

Ostatnio znalazłem informacje na zagranicznych forach o dwóch nowych RC: etaqualonie i MMQ metylometaqualon czy jakoś tak. Niestety za cholere nie mogę znaleźć miejsca gdzie to można kupić, aczkolwiek zagraniczne trip reporty bardzo chwalą zwłaszcza pierwszy środek, jako "przypominający dawne czasy mandraksu".
Wie ktoś coś na ten temat?
Rejestracja: 2009
  • 579 / 44 / 0

Doczytaj dokladnie to zpbaczysz jakie skutki moze za soba niesc mmq, w cholere osob dostawalo napadow padaczki od tego, szczegolnie ze np palac to latwo przekroczyc zalecane dawki. Ja bym sie nie podniecal tym, substancje te jak orginal moga zostac na innym ciemniejszym kontynencie :P
Rejestracja: 2009
  • 641 / 12 / 0

Tak, jeśli chodzi o MMQ to się zgadza, ale etaqualon wydaje się być bezpieczny, z nielicznych raportów na zagranicznych forach o ile dobrze pamiętam - bluelight i drugs forum, wynika że etakwalon nie powoduje sajdów takich jak MMQ. Jeden z postów na temat etaqualonu przyrównywał go do królowej narkotyków :rolleyes: co wzbudziło moje zdziwienie, ponieważ mandraks jest zbliżony w działaniu do barbituoranów, a jak wiadomo one oddziaływują tylko na gaba, co oznacza że ich działanie rekreacyjne nie jest inne niż benzo (czyli prawie żadne), co mnie jeszcze dziwi - niedostępna u nas soma - carisoprodol ma równie świetne recenzje za granicą, niektórzy stan po niej przyrównują do opioidów. Dziwi mnie to trochę zwłaszcza że Soma o ile mi wiadomo jest pochodną meprobamatu, który co prawda faktycznie ma działanie rekreacyjne ale działa na gaba (chyba), a więc jego "abuse potential" jest równy benzo ale ani grama więcej? Może ktoś się wypowiedzieć na ten temat?

Non

Rejestracja: 2009
  • 1462 / 5 / 0

Znane niegdyś tabletki 'Qualuude' albo 'Qualaade' właśnie to zawierały.
W biografii Anthony'ego Kiedisa dużo o tym można poczytać.
W połączeniu z alkoholem akcje przypominają te, które dziś doświadczyć możemy podczas łączenia klonazepamu z alkoholem %-D

Szkoda, ze tego już nie ma...
Posty: 44 Strona 1 z 5
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 1488 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość