Środki powodujące przyspieszenie dzielenia się komórek tworzących określone tkanki organizmu. Obejmowane skrótem SAA. Głównie pochodne testosteronu, m.in. metandienon i stanazolol.
ODPOWIEDZ
Posty: 159 • Strona 16 z 16
  • 425 / 50 / 0
Gdy już benzo i pregaba słabo działa (które swoją drogą nie są takie zdrowe) to chyba pora wytoczyć cięższe działa. Czytałem że właśnie po tesciu/hgh ludzie są bardziej żywi i pewni siebie
Uwaga! Użytkownik Rs3mati nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2 / / 0
Mogłby ktoś z was proszę polecić mi stronę lub pluga na cypionat 200 w legitnego zródła?
  • 449 / 167 / 1
W tym wątku mogę ci polecić endokrynologa,może ci on przepisać receptę na testosteron którą zrealizujesz w aptece.
Chyba,że mówisz o jakieś mniej legalalnej opcji.W takim wypadku nie mogę ci pomóc.O źródłach jest osobny wątek który zobaczysz po napisaniu 3 czy tam 6 postów i 30 postów.
Uwaga! Użytkownik SerioSergio nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2 / / 0
Witajcie
Mógłby mi ktoś napisać jak to jest po odstawieniu testosteronu (8 mies na cyklu), odblok. stany depresyjne, niechęć do życia, brak sensu, brak podstawowych uczuć? Jak długo psychika dochodzi do stanu przed teściem i czy w ogole dochodzi do takiego stanu?
  • 438 / 99 / 0
Miej nadzieję, ze w ogóle odblok będzie możliwy. Lekarz to potwierdza?
  • 2 / / 0
Poziom testosteronu 2 mies po odbloku - 5,57 ng/ml (norma 2,40-8,71).
  • 438 / 99 / 0
Super, dzięki za info
  • 16 / 1 / 0
10 grudnia 2023MagicMagg pisze:
Witajcie
Mógłby mi ktoś napisać jak to jest po odstawieniu testosteronu (8 mies na cyklu), odblok. stany depresyjne, niechęć do życia, brak sensu, brak podstawowych uczuć? Jak długo psychika dochodzi do stanu przed teściem i czy w ogole dochodzi do takiego stanu?
no właśnie kluczem do sukcesu jest tu właściwie przeprowadzony odblok i wtedy żadnych jazd psychicznych nie będzie
wiadomo, że odczujesz trochę gorsze samopoczucie bo na teściu to wiadomo...młody bóg i więcej życia
ewentualnie dorzucić do odbloku coś prodopaminowego bo testo podnosi dopaminę i w sumie między innymi dlatego jest to lepsze samopoczucie
Także l-dopa czy inny noopept :D czy ktokolwiek cokolwiek lubi i ma swoje boostery dopy
  • 75 / 7 / 0
@tomalblade masz jakieś źródło że na odbloku spada nam dopamina? Można tutaj sie domyślać i gdybać ale jak już to jakie dokładnie receptory dopaminergiczne są za to odpowiedzalne?
ODPOWIEDZ
Posty: 159 • Strona 16 z 16
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.