Ale na pewno jak wspomniał wyzej atro generyka na mieście wyrwiesz taniej.
Najlepsza opcja to jest na prawdę próba ogarniecia sobie od lekarza rodzinnego, szukać w swojej przychodni skłonnego przepisać. Miałem takiego co mi pisał klony 2mg raz na 2miesiace dzwoniłem, po prostu wymieniam leki które chce i na końcu mówię klonazepam 2mg, nawet nie pytał o nic, po prostu przepisal i mialem źródełko ponad 5lat. Nie przesadzałem brałem paczkę raz na 2-3miechy. Odszedł jednak na emeryturę.
Teraz ogarnalem drugiego, młodszy więc kaliber mniejszy stwierdziłem że klon to może być przesada, na końcu rozmowy zapytałem czy dało by radę paczuszkę relanium- tak nie ma problemu dostałem odpowiedź, też zero pytań po co? Na co?
W aptece pozytywnie się zaskoczyłem bo na recepcie 2 paczki nie jedna.
Jak chcesz alpre tak wyrwać to próbuj 0,5mg u jakiegoś lekarza rodzinnego. Jak powie ze nie to lipa, jak zapyta na co? To mówisz że leczysz się na zaburzenia lękowe bierzesz SSRI i pregabaline ale mimo wszystko czasem masz lęki a wizytę u psychiatry masz za miesiąc dopiero i zapomniałaś przepisać. Spróbować nie zaszkodzi.
Mało u mnie w mieście jest benzowraków, więc midazolamu też nikt nie ma.
50zł będzie spoko?
przeniesiono - łysy
19 czerwca 2024WonszKryty pisze: do 150 klon w dużym mieście ok. pamietam czasy jak Rivotril latał po 40pln ale to ponad 5 lat temu
A teraz jak słyszę 150zl za klona to aż włos na głowie się jeży :D
Co się stanie po Dextrometorfanie?
Ona jedyna, wierna dziewczyna - amfetamina buprenorfina
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Złagodzony wyrok za przemyt narkotyków. „To od pana zależy, czy skorzysta z tej szansy”
Półtora roku więzienia za przemyt trzech kilogramów narkotyków z Holandii do Polski. W kwietniu tego roku w mieszkaniu Tomasza M. z Lęborka znaleziono duże ilości różnego rodzaju środków odurzających. Sąd Okręgowy w Słupsku zdecydował się na złagodzenie kary dla 37-latka.
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając pod nadzorem Pomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Gdańsku, przeprowadzili trzy skoordynowane uderzenia w zorganizowaną grupę przestępczą z Podlasia. Grupa miała zajmować się produkcją oraz wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Łącznie zatrzymano 19 osób, a zabezpieczone mienie przekroczyło wartość 625 tys. zł.
Konopie i tytoń: niebezpieczne połączenie dla mózgu
Naukowcy z McGill University w Kanadzie odkryli, że używanie zarówno marihuany, jak i tytoniu, prowadzi do wyraźnych zmian w mózgu. Badania wskazują, że osoby korzystające z obu tych substancji częściej doświadczają depresji i lęku. Wyniki badań opublikowano w magazynie „Drug and Alcohol Dependence Reports”.
