Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 3 z 3
  • 2600 / 33 / 0
Czy możesz w to uwierzyć, wczoraj też przez przypadek wyrzucilem razem ze śmieciami znaczna część 0,5 grama worka z o pce. %-D
45 Potem wszedł do świątyni i zaczął wyrzucać sprzedających w niej. 46 Mówił do nich: «Napisane jest: Mój DOM będzie domem modlitwy, a wy uczyniliście z niego jaskinię zbójców»9.
  • 34 / 7 / 0
Ostatnio zagościło to u mnie, drugi raz. Za pierwszym razem tak średnio podeszło. Tym razem uczucie jednak było bardzo podobnie do MXE w 2010 jak było legalne. Przynajmniej tak mi się wydaję, gdyż MXE zarzucałem ostatnio z 14 lat temu. Całkiem ciekawa substancja, przy małych dawkach można robić wszystko i nie widać że się jest na czymś (mowa o HXE), właśnie to mi przypomniało klimat MXE razem z headspacem rozluźnieniem i pluszowatością a zarazem kreatywnością którą wywołuje i dość trzeźwym myśleniem. W średnich - niskich dawkach jak to MXE, a przy wyższych można wpaść w H-Hole.

Może wpadnie jeszcze raz do przebadania, teraz jeszcze bardziej mnie ta substancja zaciekawiła. Jedynie inaczej wygląda bo MXE było w kryształkach i można było to waporyzować a HXE bym się nie odważył gdyż nie jest zbyt smaczne, to wygląda jak puchowata substancja, podobna do tynku do tego bardziej piecze po podaniu do nosa, ale problemów z bodyloadem nie było oprócz pieczenia w nosie. Do tego nie masz całego białego nosa potem jak po ketaminie tylko wszystko się przykleja do śluzówek.

Chociaż w wyższych dawkach już trochę odbiega od MXE i bardziej przypomina MXiPr, można odwalać różne dziwne rzeczy, irytuję mnie to że nie można się zbytnio wysłowić w wyższych dawkach (ale chyba wszystkie arylki tak mają). W małych - średnich dawkach działanie jak najbardziej przypomina MXE. Jest cieńka linia między idealną dawką a przegięciem, więc ostrożnie z dawkowaniem. Możę następnym razem spróbóję doustnie wrzucić i zobaczyć jak zadziała.
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 3 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.