Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 3 z 3
  • 2601 / 33 / 0
Czy możesz w to uwierzyć, wczoraj też przez przypadek wyrzucilem razem ze śmieciami znaczna część 0,5 grama worka z o pce. %-D
45 Potem wszedł do świątyni i zaczął wyrzucać sprzedających w niej. 46 Mówił do nich: «Napisane jest: Mój DOM będzie domem modlitwy, a wy uczyniliście z niego jaskinię zbójców»9.
  • 34 / 8 / 0
Ostatnio zagościło to u mnie, drugi raz. Za pierwszym razem tak średnio podeszło. Tym razem uczucie jednak było bardzo podobnie do MXE w 2010 jak było legalne. Przynajmniej tak mi się wydaję, gdyż MXE zarzucałem ostatnio z 14 lat temu. Całkiem ciekawa substancja, przy małych dawkach można robić wszystko i nie widać że się jest na czymś (mowa o HXE), właśnie to mi przypomniało klimat MXE razem z headspacem rozluźnieniem i pluszowatością a zarazem kreatywnością którą wywołuje i dość trzeźwym myśleniem. W średnich - niskich dawkach jak to MXE, a przy wyższych można wpaść w H-Hole.

Może wpadnie jeszcze raz do przebadania, teraz jeszcze bardziej mnie ta substancja zaciekawiła. Jedynie inaczej wygląda bo MXE było w kryształkach i można było to waporyzować a HXE bym się nie odważył gdyż nie jest zbyt smaczne, to wygląda jak puchowata substancja, podobna do tynku do tego bardziej piecze po podaniu do nosa, ale problemów z bodyloadem nie było oprócz pieczenia w nosie. Do tego nie masz całego białego nosa potem jak po ketaminie tylko wszystko się przykleja do śluzówek.

Chociaż w wyższych dawkach już trochę odbiega od MXE i bardziej przypomina MXiPr, można odwalać różne dziwne rzeczy, irytuję mnie to że nie można się zbytnio wysłowić w wyższych dawkach (ale chyba wszystkie arylki tak mają). W małych - średnich dawkach działanie jak najbardziej przypomina MXE. Jest cieńka linia między idealną dawką a przegięciem, więc ostrożnie z dawkowaniem. Możę następnym razem spróbóję doustnie wrzucić i zobaczyć jak zadziała.
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 3 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Pojawił się postulat wprowadzenia ceny minimalnej za alkohol. Rząd pracuje nad nowymi rozwiązaniami

Ostatnia afera z alkotubkami może mieć znacznie poważniejsze skutki niż wycofanie feralnego produktu ze sklepów. Okazuje się bowiem, że rząd rozważa wprowadzenie ceny minimalnej za alkohol. Taką informację przekazał na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia wiceminister zdrowia Wojciech Konieczny.

[img]
Niemcy. Rośnie popularność klubów konopnych

Pół roku po częściowej legalizacji konopi, eksperci krytykują system jej dozowania. Ale kluby konopne przeżywają boom.

[img]
OCB bije rekord świata w liczbie zapalonych jointów w tym samym czasie.

W ostatnią sobotę w Santa Rosa, Kalifornia, odbyło się wydarzenie, które zapisało się na kartach historii kultury konopi. Na festiwalu Hall of Flowers, jednym z najważniejszych wydarzeń w branży konopnej, 7 000 osób zapaliło swoje jointy w tym samym momencie, bijąc rekord świata w liczbie zapalonych jointów jednocześnie. Sukces ten był możliwy dzięki wsparciu marki OCB, która dostarczyła swoje produkty i zorganizowała całe przedsięwzięcie, tworząc niezapomniane doświadczenie dla wszystkich obecnych.