ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 3 z 3
  • 2942 / 801 / 5
Gdy człowiek się znajduje na wyżynach to współludzie rozumieją go jak historię barci Grossbart, co jest smutne.
Poor kids are just as bright and talented as white kids.
  • 157 / 51 / 2
Nigdy nie zapomnę jak pół roku zażywania pregaby zrobiło ze mnie na ten czas oczywiście (całe szczęśćie efekt odwracalny) takiego kurwa debila, że głowa dosłownie mała. Tak jak potrafiłem grać na instrumentach, trzymać się rytmu i produkować muzykę, po pregabalinie? zapomnij. Rytm nie istnieje, każda piosenka ma spowolnione tempo, pamięć krótkotrwała, ee że co? co to takiego? - Masakra, żaden środek nie wywołał u mnie takiego koszmaru. Jeśli ktoś ma zdolności artystyczne, błagam pregabalina to ostatnie niech po co musi sięgnąć. PS. 300mg/day wtedy leciało. Stay safe i z fartem
Kupując samochód sprawdzasz jego stan? Dlaczego nie robisz tego samego z substancjami? Z kodem [h] 10% zniżki na testy w sklepie https://protestkit.pl/ - zdrowie masz jedno, pamiętaj o tym!
Wspomóż edycję narkopedii - https://narkopedia.org/
Polecam odpłatne konsultacje z zakresu diet, leków, harm reduction, suplementów, i innych. kontakt: Hash_Oil email: hash_oil@tutanota.com
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 3 z 3
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.