ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 3 z 3
  • 3174 / 887 / 5
Gdy człowiek się znajduje na wyżynach to współludzie rozumieją go jak historię barci Grossbart, co jest smutne.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=69736&hilit=Chef&start=170
Podziel się posiłkiem
  • 1076 / 302 / 2
Nigdy nie zapomnę jak pół roku zażywania pregaby zrobiło ze mnie na ten czas oczywiście (całe szczęśćie efekt odwracalny) takiego kurwa debila, że głowa dosłownie mała. Tak jak potrafiłem grać na instrumentach, trzymać się rytmu i produkować muzykę, po pregabalinie? zapomnij. Rytm nie istnieje, każda piosenka ma spowolnione tempo, pamięć krótkotrwała, ee że co? co to takiego? - Masakra, żaden środek nie wywołał u mnie takiego koszmaru. Jeśli ktoś ma zdolności artystyczne, błagam pregabalina to ostatnie niech po co musi sięgnąć. PS. 300mg/day wtedy leciało. Stay safe i z fartem
Wspomóż edycję narkopedii - https://narkopedia.org/
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 3 z 3
Newsy
[img]
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki

Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.

[img]
Marynarka wojenna Salwadoru skonfiskowała ponad 6 ton kokainy

Prezydent Salwadoru, Nayib Bukele, ogłosił w piątek przejęcie 6,3 tony kokainy i aresztowanie 17 podejrzanych handlarzy narkotyków podczas czterech „bezprecedensowych” operacji marynarki wojennej kraju na Oceanie Spokojnym.

[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.