Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 19 • Strona 2 z 2
 • 183 / 10 / 0
A próbował ktoś łączyć jednak avio/bieluia z... dajmy na to kwasem?
"Nie rozpamiętuj, nie myśl, nie zastanawiaj się, nie medytuj, nie analizuj, pozostaw umysł w naturalnym stanie"
 • 83 / 8 / 0
bieluń z kwasem? Ryzykowne, bałbym się o badtripa. Niemniej lata temu na zachodnich forach czytałem o mieszaniu LSA z nasionami bielunia (bieluń w małych dawkach), podobno ma się dobrze komponować. Zostając w temacie tego typu mixów, jest jeszcze Auahuasca ciężkiego kalibru właśnie z bieluniem, ale to już dla wprawionych, doświadczonych curandero.
 • 5299 / 103 / 0
Tak, aya i do tego bieluń. Najlepiej jeszcze dwie paczki kaszlaka, 6 saszet benzy, 4 muchomory, 8 świeżych gałek, 3g HBWR, 60 łysic i ze 3g cubensisów. Powinno być spoko :nuts:
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
 • 83 / 8 / 0
pilleater pisze:
Tak, aya i do tego bieluń. Najlepiej jeszcze dwie paczki kaszlaka, 6 saszet benzy, 4 muchomory, 8 świeżych gałek, 3g HBWR, 60 łysic i ze 3g cubensisów. Powinno być spoko :nuts:
Wymieniaj dalej, pochwal się co jeszcze znasz. Polecam poczytać o toe. http://motherboard.vice.com/blog/to-the ... ca-tourism; http://lafamiliamedicina.com/progress/a ... ca-shaman/ oraz http://www.biopark.org/ayarecipe.html
Mój drobny błąd, nie tyle bieluń co bliska brugmansja (dalej roślina z deliriantami) jest dodatkiem do Ayahuasci, dla bardzo doświadczonych lub szaleńców.
 • 5489 / 1055 / 43
PCP też taki deliriant.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
 • 959 / 205 / 9
Mam 20mg 2CB-FLY oraz 40mg miprocyny, miałem zamiar je zarzucić w mixie ale z fenylkami nie mam żadnego obycia i nwm czy przypadkiem nie przedobrze. W jakiej konfiguracji sugerujecie to zarzucać żeby zminimalizować ewentualne uboki?

Zawsze jeszcze pozostaje mi opcja B tj. potripować na każdej substancji z osobna i dorzucić DPH lub benzę ale to już by było raczej kamikadzostwo :halu:
NARKOMANIE! ZAGŁOSUJ NA NOWE LOGO NARKOPEDII! MASZ CZAS DO 29 KWIETNIA!

https://hyperreal.info/talk/glosowanie-logo-narkopedii-t78311.html
 • 5 / / 0
Przeniesiono — czołg

Szanowni państwo, kochani moi.
Od kilku dni po głowie chodzi mi mix LSD i difenhydraminy w dawkach 150uq LSD i 300mg difenhydraminy. Zdaje sobie sprawę z tego ze skończy się to najpewniej badtripem, ale mnie to trochę jara. Ktokolwiek brał, ktokolwiek wie może mógłby mi troszkę to opisać i ewentualnie podpowiedzieć w dawkach lub przynajmniej takiego mixu odradzić. :uwaga:
 • 882 / 70 / 0
Skąd nastawienie na złą pozdróż kolego?:>
Nie wiem jakie czynniki grają tu rolę... Moim zdaniem istnieje szansa zaśnięcia przy takiej dawce leku antyuczuleniowego.
Ja bym tego nie łączył. Chyba, że po iluś godzinach kolorowej wycieczki miał bym ochotę zbić efekty psychodeliku:)
 • 959 / 205 / 9
@malykrab Zdecydowanie odradzam bo nawet same delirianty solo nie są substancjami dla nowicjuszy. Ja bym się cykał ale jeżeli już eksperymentowałeś z DPH i lubisz takie loty to śmiało zarzucaj, z chęcią przeczytałbym trip raport z takiej podróży ale imho to tylko proszenie się o grubego bad tripa.

Jeżeli to ma być pierwszy raz to doradzałbym coś lżejszego kalibru do mixu z kwasem jak np. benzydamina, zwłaszcza, że antyhistaminy potrafią być kapryśne i na jednego zadowalająco zadziała mniejsza dawka a na drugiego tyle samo spowoduje co najżywej ogromną chęć na spanie :ziew:
NARKOMANIE! ZAGŁOSUJ NA NOWE LOGO NARKOPEDII! MASZ CZAS DO 29 KWIETNIA!

https://hyperreal.info/talk/glosowanie-logo-narkopedii-t78311.html
ODPOWIEDZ
Posty: 19 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.