- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
pilleater pisze:Tak, aya i do tego bieluń. Najlepiej jeszcze dwie paczki kaszlaka, 6 saszet benzy, 4 muchomory, 8 świeżych gałek, 3g HBWR, 60 łysic i ze 3g cubensisów. Powinno być spoko :nuts:
Mój drobny błąd, nie tyle bieluń co bliska brugmansja (dalej roślina z deliriantami) jest dodatkiem do Ayahuasci, dla bardzo doświadczonych lub szaleńców.
Zawsze jeszcze pozostaje mi opcja B tj. potripować na każdej substancji z osobna i dorzucić DPH lub benzę ale to już by było raczej kamikadzostwo
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
Szanowni państwo, kochani moi.
Od kilku dni po głowie chodzi mi mix LSD i difenhydraminy w dawkach 150uq LSD i 300mg difenhydraminy. Zdaje sobie sprawę z tego ze skończy się to najpewniej badtripem, ale mnie to trochę jara. Ktokolwiek brał, ktokolwiek wie może mógłby mi troszkę to opisać i ewentualnie podpowiedzieć w dawkach lub przynajmniej takiego mixu odradzić.
Nie wiem jakie czynniki grają tu rolę... Moim zdaniem istnieje szansa zaśnięcia przy takiej dawce leku antyuczuleniowego.
Ja bym tego nie łączył. Chyba, że po iluś godzinach kolorowej wycieczki miał bym ochotę zbić efekty psychodeliku:)
Jeżeli to ma być pierwszy raz to doradzałbym coś lżejszego kalibru do mixu z kwasem jak np. benzydamina, zwłaszcza, że antyhistaminy potrafią być kapryśne i na jednego zadowalająco zadziała mniejsza dawka a na drugiego tyle samo spowoduje co najżywej ogromną chęć na spanie
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
CBŚP rozbiło międzynarodową grupę produkującą marihuanę
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali pięciu obywateli Serbii i zlikwidowali dwie profesjonalne plantacje konopi innych niż włókniste. Zabezpieczono ponad pół tysiąca roślin oraz 55 kilogramów gotowego suszu. Sprawa ma charakter międzynarodowy.
Bryan Johnson znów odmłodniał. To jego wyniki po sesji z magicznymi grzybkami
Pod koniec listopada pisaliśmy o nowatorskim eksperymencie, jaki Bryan Johnson rozpoczął na sobie samym. Słynny milioner i "człowiek, który chce być nieśmiertelny" zaczął przyjmować tzw. magiczne grzybki i badać swój organizm przed, w trakcie i po każdej sesji. To najlepiej udokumentowane tego typu badanie w historii. Na wyniki nie trzeba było długo czekać. Nowe dane wykazały niezwykłą poprawę w biomarkerach związanych z długowiecznością - stresem, stanami zapalnymi i neuroprotekcją.
Fałszywy narkotest, prawdziwe konsekwencje. Jak policyjna procedura zniszczyła życie 20-latka
W teorii miał to być rutynowy patrol drogówki. W praktyce - początek koszmaru, który na wiele tygodni wywrócił życie młodego człowieka do góry nogami. Fałszywie dodatni wynik policyjnego narkotestu, medialny rozgłos i społeczny ostracyzm okazały się silniejsze niż późniejsze, prawdziwe wyniki badań krwi. Bo gdy prawda w końcu wyszła na jaw, szkody były już nieodwracalne.
