...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje
ODPOWIEDZ
Posty: 3397 • Strona 340 z 340
  • 629 / 191 / 0
@Palkrolik

Szczescia? XD Wszystko, co osiągnalem zawdzięczam sobie samemu ;)

@tosieniedzieje

Lol. Ośrodek i leczenie uzależnień to jest sam początek, wierzchołek góry lodowej. Od tego zacząłem swoją drogę i teraz jestem w zupełnie innym miejscu. Chodzi mi o to, że przedłużanie tego leczenia czy pobytu w ośrodku do niczego konstruktywnego nie prowadzi. Tam trza opanować materiał i wracać do rzeczywistości, tam konsekwentnie realizować swój plan i wracać do zdrowia. Taka droga działa.

A nie, że mnie z wszystkiego wyleczyli w 28 dni. Kurwa, nigdzie tak nie napisałem XD
  • 11 / 5 / 0
Każdy musi znaleźć to swoim czasie i w sobie i dobrzy ludzie , jestem ciekawa gdzie mnie siora zataszczy ona bardziej bojowa niż ja 💩 a w Poznaniu któreś konkretnie polecacie ? Albo okolice
Uwaga! Użytkownik martiemkapzn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 402 / 29 / 0
Pierdolenie, każdy ma swój czas, czy ty w ośrodku publicznym czy prywatnym, I tu i tu dostajesz narzędzia do wyjścia z tego i tylko narzędzia. Większosć mysli, ze z ośrodka wychodzi sie zdrowym, a dopiero po wyjsciu zaczyna się prawdzie życie i walka. A jak się wykorzysta to co się dostało to sprawa indywidualna. W ośrodku jest bezpieczna atmosfera, a potem wychodzisz i nagle okazuje się, że życie toczy sie dalej. Czy prywatny czy nfz w koncu wychodzisz, a życie toczy się dalej.
  • 8 / 1 / 0
Są dwie drogi skończenia kariery, samemu rzucenie ćpania lub ośrodki. Jeżeli nie możesz sam sobie dać rady z nałogiem a na prawdę chcesz przestać, to musisz zrobić wszystko żeby nie zacpac. Dosłownie musisz dołożyć wszelkich starań żeby nigdy nie wrócic do nałogu, wg mnie typowe MONARy są zajebiste dla ludzi którzy naprawdę chcą, dla tych którzy nie chcą przestać żaden ośrodek nie pomoże. Mówię z doświadczenia, w jednym byłem kierownikiem SOM ( dla wtajemniczonych w monary ) i po 4 mscach mnie wjebali za sprowadzenie i ćpanie kryształu na jego terenie, po co to pisze bo dla chcącego nic trudnego , a żeby dać sobie radę z czymś silniejszym od ciebie musisz właśnie dać jakiś trud. Dociążenia, praca codzien, brak telefonu społeczności, to wszystko jeśli bardzo w to uwierzysz działa. Jeśli idziesz po najmniejszej linii oporu, to i później po najprostszym szlaku wrócisz do sniffow. Z reguły są wyjątki jak zawsze. Pozdro
  • 12 / 5 / 0
Za 2-3 tygodnie wpadam do strasznego dworu w Czechowicach-Dziedzicach.
Podobno bardzo dobry ośrodek i bardzo blisko mojej miejscowości.
Ktoś by mógł się więcej wypowiedzieć na temat tego ośrodka? Jak atmosfera, terapeuci itp.?
Czekam tylko na diagnozę od magika i w końcu próba uratowania sobie życia i zreperowania psychiki po jebanych alfach i futrowaniu, nie mówiąc o niewinnej trawce która po pewnym czasie zrobiła ze mnie kompletnego idiotę
  • 19 / 1 / 0
Był ktoś w ośrodku DOREN w Węgorzewie na oddziale podwójnej diagnozy na 18 miesięcy leczenia i mógłby opowiedzieć, albo napisać na priv? [tutaj]

Jak już się pisać na tak długi okres to muszę wcześniej wiedzieć co i jak, bo nie chcę przerywać leczenia. Drugi ośrodek, który mnie interesuje to Centrum Leczenia Uzależnień „FAMILIA” w Gliwicach, tam terapia trwa już tylko 9 miesięcy.

Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje o ośrodkach specjalizujących się w podwójnej diagnozie.

Mam trochę tych efek i nie mam zamiaru iść tam, gdzie będą mnie cisnąć na społeczności za branie leków, których potrzebuję (nie mówię o benzo, czy buprenorfinie rzecz jasna).

Prosimy o niepisanie na priv wiadomości odnośnie OLU (Ośrodków Leczenia Uzależnień), tylko tutaj. Po to jest ten temat, aby inni też z tych wiadomości mogli skorzystać. - D5
  • 9 / / 0
Witam, był tu ktoś z was w Domu nadziei w gliwicach?

Jeśli tak to prosił bym w skrócie o opisanie jak tam jest m.in jak się traktuje pacjentów jaka jest atmosfera itp.

Z góry dzięki za odpowiedź;))
ODPOWIEDZ
Posty: 3397 • Strona 340 z 340
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.