Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1263 • Strona 127 z 127
  • 1867 / 165 / 0
30 stycznia 2023Joemonster pisze:
Dzięki za odpowiedź!

Być może debilne pytanie ale... Czy stymulanty pomogą na skręta?
Stary post, nie wiem czy problem rozwiązany, ale dla potomnych mogę powiedzieć:

Będąc w ponad rocznym uzależnieniu od GBL'a, w leczeniu skręta (Jak i uzależnienia) naprawdę pomogła mi amfetamina, praktycznie zapomniałem o nim kompletnie. Skręt po opio a substancjach GABA co prawda ma swoje różnice, ale ma też kurewsko dużo nieprzyjemnych do siebie podobieństw. W teorii tego typu rozwiązania nie są polecane chociażby w trosce o układ krwionośny (Tętno, nadciśnienie), natomiast na mnie zadziałało to jak zbawienie

Jak i też nie kryjąc, na trampku lecę już o trochę za długo, na tyle, że objawy odstawienne są odczuwalne po przebudzeniu na drugi dzień. Poza tapperowaniem dawek, jeżeli będzie trzeba, legitnie sięgnę po 3dniowy cug na amfetaminie, aby większość objawów fizycznych odeszła podczas grubej dopaminowej fazy. Dla mnie, to dobre rozwiązanie, ale oczywiście każdy musi znaleźć swoje własne. Jeżeli masz jakiekolwiek zastrzeżenia zdrowotne, nie kieruj się moim postępowaniem
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
  • 184 / 64 / 0
@Up
Z tego co wiem ( a calutki dział nt. tramadolu przeczytałem )większość objawów fizycznych to się dopiero pojawia między 48- 72 godzina od ost dawki.
Aczkolwiek podawano tu że niektórym amfetamina ĺagodzi skręty nawet po heroinie.
  • 3353 / 505 / 0
Tak tak trampek działa naprawdę długo a poziom we krwi wyzerować się może - nie na następny dzień tylko jeszcze następny.

Także nie ma co się za bardzo cieszyć że np. półtora dnia czystości nie jest tak źle... (oby u każdego z was było trochę inaczej bo wiadomo co organizm to inna reakcja) ale mnie to też sporo razy spotkało.

W ogóle tramal w formie retardów (fakt dzielony na 4 części) + na noc ketrel to jest jakaś dla mnie dziwna reakcja bo przykładowo o 20:00 czuję że tramal już schodzi z organizmu, dalej biorę gdzieś (przykładowo) o 22 kwetiapinę i już się pocę itd, kweta zadziała i jak ręką odjął - kurwa !

Chodzi mi o to że kwetiapina przywraca jakby działanie Tramalu i chuj praktycznie przez całą noc podnosi się te stężenie Tramalu i tak dalej i tak dalej...

Ja teraz znowu walczę z tym syfem i dziś mam trochę więcej energii (dlatego piszę ten post xd)

Ale nie, teraz podzieliłem sobie na 50mg 200mg retarda i tak przez ostatnie 4-3 dni dawkuje i dziś tak jak wspominałem trochę więcej energii (a dziś jeszcze nie brałem) i jakiś czas temu zalała mnie taka fala fajnych wspomnień (na trzeźwo). Nawet starych kawałków muzycznych posłuchałem.

Ja pierdole mam nadzieję że z tego lata max gdzie jest już ciepło z tego wyjdę raz na zawsze.
★ 𝘾𝘼𝙍𝘽𝙊𝙉 𝘽𝘼𝙎𝙀𝘿 𝙇𝙄𝙁𝙀𝙁𝙊𝙍𝙈𝙎
ODPOWIEDZ
Posty: 1263 • Strona 127 z 127
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.