Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 2672 • Strona 267 z 268
  • 0 / / 0
Wczoraj próbowano mnie otruć / naćpać, nie wiem co mi dano do drinka, objawy to:
Zawroty głowy, halucynacje, poczucie zagubienia, napady strachu, zmiany nastroju, płacz, wymioty, duże źrenice, na drugi dzień (dziś) suchość w ustach i gęsta, biała ślina i wciąż powracająca huśtawka nastroju.

Czy ktoś się orientuje co to mogło być?
  • 54 / 5 / 0
Ile trwał efekt ? Towarzyszyła temu derealizacja? Jaki inny smak drinka ? Ile po wypiciu trwało do pierwszych efektów? Puls normalny? Musisz dać więcej danych.
  • 0 / / 0
Dyskusja tu się rozwinęła: post3687349.html#p3687349
  • 1 / / 0
Witam. Zamówiłem z pewnej strony ponoć OxyContin ale to co dostałem nie przypomina tego, tylko jakieś małe białe tabletki bez oznaczeń, sprzedawca twierdzi że to oryginalne i mogę zbadać w laboratorium. Ale wiem że OxyContin 80 ma kolor zielony prawda?

przeniesiono do odpowiedniego tematu - WRB
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 2 / / 0
cześć ogólnie nie ogarniam zabardzo jak sie robi posty wiec napisze tutaj ogólnie ostatnio kupiłem od takiego ziomka " kryształ " wyglądało wszystko spoko kryształki przezroczysto śnieżne smak podchodzący pod cierpko gorzki lecz totalnie nie wiem co to może być w sensie , wziełem zrobiłem już rozrobioną kreche z proszku potem 2 i wsm nie czułem jakiegoś pobudzenia ani eufori jakieś wielko znaczącej , totalnie nie wiem co może być nie tak z tym bo po jego wypowiedzi mówil że to jest dobry kryształ i będzie git . Wie ktoś może i by mógł pomoc ?
  • 2688 / 362 / 0
@sabrina000 prosimy o zdjęcia.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 2013 / 389 / 0
^ A co Ci kurwa zdjęcie da.I tak nie będzie się dało powiedzieć co to.
  • 1 / / 0
@sabrina000 chuj-wie-co w krysztale, zmień dostawcę
  • 2688 / 362 / 0
Przyjaciele mówią mi, że to amfetamina. Zgadzacie się z nimi? Spływ lekki dobrze się kruszy lekkie pobudzenie, spać się nie chce, ale euforii brak.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 2013 / 389 / 0
No to TY nie wiesz? XD
ODPOWIEDZ
Posty: 2672 • Strona 267 z 268
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.