Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
ODPOWIEDZ
Posty: 241 • Strona 24 z 25
  • 176 / 26 / 0
Poleca ktoś jakieś zioła w celu łatwiejszego osiągnięcia OOBE/AP? Ewentualnie co jeszcze wspomaga świadome sny oprócz afrykańskiego korzenia snów? Dosyć łatwo mi się je osiąga metodą WBTB, ale trwają zbyt krótko i szukam sposobu na ich wzmocnienie.
  • 5 / / 0
Wiecie, może co jest z zakładaniem konta na SS, gdy próbuje to przekierowuje mnie do strony która nie istnieje
  • 0 / / 0
hejka , chciałbym dowiedziec się czegoś o roślinach psychoaktywnych występujących naturalnie w polsce , jakie to rośliny, jak je zażywać jak je do tego przygotowac, z czym je brac by działały (np. rośliny z DMT jak odseparowac DMT od roślin i jakie są ro rośliny ) oraz jak wygląda faza po nich , zależy mi na tym by to co zażywał było w pełni naturalne i wyrosło z ziemi czy tam z wody czy z drzewa , nie chce bawić się w twarde i bardzo chciałbym by faza po nich była lekka, nie była gwałtowna i nieprzyjemna , najlepiej porownywalna do zioła , z góry dziękuje
  • 3306 / 645 / 9
@zlomek
Przeniosłem Cię właśnie do odpowiedniego działu. Tutaj masz istny katalog i opisy doświadczeń. Z tego co mi się kojarzy to jakieś tam ilości DMT ma drzewo akacja. Ale jeśli nie chcesz gwałtownej fazy to raczej nie zaczynaj od DMT. To jest potężne doświadczenie, które wywija umysł na drugą stronę. Jeśli szukasz takich doświadczeń to poczekaj do jesieni na sezon grzybowy i zainteresuj się łysiczkami, które są praktycznie tym samym i są dostępną od ręki formą ready-to-use. ;)
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 2632 / 1447 / 34
Sophora flavescens - Ku Shen korzeń ktoś testował agonista receptora kappa i u
Dirty Summer 2023 edition echinops ritro przegorzan pospolity babe
  • 181 / 15 / 0
Ja bym chętnie to wypróbował gdybym znów nie wylądował na neuroleptykach. Innymi agonistami receptorów kappa jest soplówka i szałwia. Ta pierwsza potrafi mnie wyciągać z anhedonii, a o tej drugiej czytałem że mikrodozowana zalecza właśnie anhedonię. Soplówka ma masę jeszcze innych mechanizmów i w sumie jestem ciekaw czy to rzeczywiście agonizm receptorów kappa odpowiada za ten pożądany przeze mnie efekt.

Na reddicie używali suplementów z alkaloidem matrine i zgłaszali działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, a w większych dawkach lekką dysocjację.

Opis alkaloidu na angielskiej wiki : https://en.wikipedia.org/wiki/Matrine

Szukam lekarstwa dla siebie.
jestem obłąkany
  • 2632 / 1447 / 34
Lekkie dyso ale i bardziej socjalizacje do kontaktów międzyludzkich i dobry nastrój dosyć mocno podniesiony;) będę testowała bo wygląda dobrze na papierze.Jak będzie solo słabe chociaż wątpię to z czymś zmiksuje delikatnym.
Dirty Summer 2023 edition echinops ritro przegorzan pospolity babe
  • 8 / 1 / 0
19 kwietnia 2022Advisti pisze:
Wiecie, może co jest z zakładaniem konta na SS, gdy próbuje to przekierowuje mnie do strony która nie istnieje
przeprszam za odkop, ale czy nadal działa, jest info o zmianie domeny, ale konta założyć się raczej nie da ?
  • 2842 / 503 / 0
Ożarowski A. Jaroniewski W. - Rośliny lecznicze i ich praktyczne zastosowanie.rar
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 2842 / 503 / 0
Halucynogeny Naturalne.pdf
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
ODPOWIEDZ
Posty: 241 • Strona 24 z 25
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.