Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2392 • Strona 223 z 240
  • 1971 / 368 / 0
A co myślicie o dexacaps? Pierwszy raz teraz brałem ten specyfik.Miałem tylko jedno opakowanie,ale mimo wszystko stwierdzilem,że sobie z nudów wezme.Zeby mocniej wjechało,wysypałem z kapsułek cały proch i zalałem go jakimiś 50ml wody,później jeszcze oplukujac szczyptę jaka została paroma kroplami.No i jak na 200mg dexa wjechało intensywnie,było to bardzo mocne 1 plateu,może nawet powąchało przez chwilę 2.Dwa opakowania zażyte w ten sposób mogły by podziałać bardzo fajnie,może się troche zaprzyjaźnię z tym lekarstwem.
widzialem nieskonczonosc
  • 149 / 43 / 0
Na mnie działało w zasadzie tak samo jak Aco czy Tussi, z tą różnicą że - mam wrażenie - zioła nieco łagodzą ewentualne dolegliwości żołądkowe? Co prawda łykałam tradycyjnie, bez wysypywania zawartości kapsułek... może by tak kiedyś spróbować?...
I don't like the drugs, but the drugs like me
  • 1971 / 368 / 0
Przez to,że zażyłem je w ten sposób (no najwidoczniej) delikatnie mnie mdliło,ale za cenę tego,że wjeżdżało to z intensywnością Acodinu!
Przy 600mg pewnie by tak samo fajnie pochłaniało jak aco.A te mdłości to nie było nic takiego,myślę że i przy większej dawce bym przeżył.
widzialem nieskonczonosc
  • 105 / 18 / 0
zakładając, że DXM kupimy przez apteline to
dexacaps 9.99 za 200mg,
aco 12.49 za 300mg,
tussi 9.99 za 300mg
czyli za 1g wychodzi:
49.95zł dexacaps
41.63zł acodin
33.30zł tussidex
Kupując normalnie wyjdzie jeszcze więcej,
nie wiem jak różnice w działaniu, ale ja chyba zostanę przy Acodinie.
  • 1971 / 368 / 0
Chociaż w sumie nie wiem.. xd Teraz po 450 mam zajebiste afterglow,mam pojebaną manię,która nie chce zniknąć,nie narzekam :)
Nie wiem,przyjmuje sobie od kilku dni winpocetyne,może jakoś się przyczyniło.
widzialem nieskonczonosc
  • 1971 / 368 / 0
Albo inaczej,mam jakieś tam afterglow,ale znacznie krótsze niż kiedyś.Kiedys jadłem dexa wieczorem to gdzieś pewnie do południa/popołudnia się utrzymywało,teraz jak zarzucam wieczorem i wstanę to z reguły nie ma.Dzis wziąłem w ciągu dnia,nie szedłem spać i mocno je odczułem.

Proszę o scalenie.
widzialem nieskonczonosc
  • 79 / 11 / 0
Jeśli chodzi o afterglow to zauważyłem (oczywiście chodzi tylko o mnie), że jeśli przesiedze cały trip (1:30-7:00) na 750-900mg oraz zażywając przykładowo 150(23:00-..)+600(..-00:30) to występuje ono często.Mozliwe i, że za każdym razem. Dodatkowo zazwyczaj wtedy nie śpię dlugo, co może również na to wpływać.
Post został napisany w taki sposób, bo sam czytając kilkaset godzin hypcia szukałem takowych na pewnym etapie podróży z DXM.
Zachęcam do opisywania swoich podróży dogłębnie i szczegółowo, bo moze to bardzo pomóc w dalszym badaniu przez nas wszystkich substancji i zmaksymalizować jakość tripów wszystkich cosmodiverów.
  • 27 / 2 / 0
Powiedzcie mi czy to, jak wysokie platoe per trip wybieramy, ma wpływ na szybkość zniknięcia ‚magii DXM’?
Pytam ponieważ czuje, ze zbliżam się do końca tych pięknych tripow, a nie sadze żebym był blisko 50, bardziej bym obstawiał okolice 30. tripu, jednak zazwyczaj brałem 900 mg, zdarzało się 600, zdarzało się 1200 :/
  • 42 / 10 / 0
Limit 50 tripów to mit. Ta cała magia to nic innego jak przyzwyczajenie do efektów i zblazowanie.
Po prostu wiecie co jest najfajniejsze dla was w dexie i oczekujecie tego samego za każdym razem nawet po przerwie, a zapominacie jak kapryśna to jest substancja. Czasem jebnie z zaskoczenia, a czasami możemy się przygotowywać cały tydzień i jebnie tak sobie.
  • 27 / 2 / 0
Możliwe, kiedyś dexa brałem co jakieś 2-3 tygodnie, muzyka czasem dawała mi ‚euforie’ większa niż emka, zdarzało się nawet, że łzy szczęścia mi leciały XDD
Teraz muzyka nie jest w żadnym stopniu tak głęboka jak wcześniej, czuje zazwyczaj tylko ‚odklejke’ i pojebany proces myślowy.
Minęło kilka miesięcy od ostatniego tripa, ale czuje ze jak wrócę to dużo się nie zmieni :c
ODPOWIEDZ
Posty: 2392 • Strona 223 z 240
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.