Dział poświęcony dyskusji na temat testów służących wykazaniu, że osoba spożywała narkotyki, oraz służących zidentyfikowaniu substancji w materiale.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 5 / 1 / 0
Hej, miałam robiony wczoraj test na obecność narkotyków i był on dodatni na ecstasy. Pigułe brałam ostatni raz w 2019, wiec lekkie zdziwienie było. Ostatnio jedyne co brałam to kodę (wykryło dodatni po 3,5 doby od dawki 300mg, z tego co wiem wykrywane do 3 dni, ale mogę się mylić) i eksperymentalnie przepisany mi metylofenidat, ale z kolei amfetaminy wyszły ujemnie po tygodniu od ostatniej tabsy 20mg. Jestem teraz na oddziale psychiatrycznym i jeśli miałoby to jakieś znaczenie to z dawki 400mg lamotryginy kazali mi zejść od razu na 100. Dodatkowo przepisana od trzech dni mirtazapina, nie jestem pewna co do dawki, nie wypytywalam. Nie wiem, miał ktoś podobna sytuacje? Najbardziej podejrzewam ze może to coś mieć wspólnego z mirtazapina.
  • 31 / 1 / 0
Testy używane w szpitalach są spierdolone, bierzesz jakiś stim nawet metylo, i to jest loteria co ci wyjdzie. Mi kiedyś robili a dwa albo 3 dni wcześniej brałem fetę, na teście wyszedł mefedron i MDMA także...
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.