Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1557 • Strona 144 z 156
  • 8716 / 1661 / 2
19 grudnia 2022klawiatura pisze:
@DuchPL To trochę jakbym czytała o sobie.

Czysta już 2-3 miechy, nie pamiętam, czuję się git, ale co z tego jak już od początku grudnia kminię skąd, czego i ile na Sylwestra? ;) oraz czy skończy się tylko na nim. Pewnie nie.
😉 bo tu trzeba zmienić głowę. Zmienić schemat myślenia. Zaczął stawiać sobie cele, prostować problemy i uczyć się życia z sobą.
Tak naprawdę 3 miesiące to jest niewiele. Po 2 czy 3 miesiącach to zaczynało że mnie wszystko wychodzić.
02 grudnia 2022Stteetart pisze:
Właśnie przestać ćpać jest najprościej.
Dziś z moją wiedza zdobyta przez te 4 lata nie-cpania to byłaby betka.

A.do powrotu do cpania mnie ciągnie. Nie mam ku temu powodów 🤷
Ułożyłem sobie tę kwestie które indukowaly ćpanie.

A teraz powoli zbieram się spać. Jutro trening, zakupy, przyjazd kobiety, może kino. A w.sobote wypad w góry, w niedzielę mecz.
Nawet jakbym chciał przywalić to nie ma kiedy 😂
A do tego posta chciałbym jeszcze dopisać, że jednym z elementów detoksu jest życie z samym sobą. Trzeba nauczyć się tego jak to jest sobie z czymś tam sobie radzić w stresie, przy zmniejszonej ilości neuroprzekaźników (w dołku) itd.

Mija już dobrych kilka lat a ja nadal się tego uczę.
Mija już dobrych kilka lat a ja nadal mam dni w których nie ogarniam co się dzieje.
Mija już dobrych kilka lat a ja nadal mam bezsenne noce (dziś akurat pracę skończyłem po 22 xD)
Mija dobrych kilka lat a ja nadal mam dni w których stres i złość górują.

To jednak element życia. Nie może być jak na ketonach - banan na gebie przez życie (i dołek bez b-k)

Swoją drogą. Byłem u pani psycholog. 3 raz. Bardzo to średnie.
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
  • 286 / 49 / 0
I żeś mi przypomniał, że miałem się zapisać do psychoterapeuty, a czynne do 15-stej. Dupa.
U mnie też rozpieprzony zegar biologiczny, jednak to pojawiło się przy przyjmowaniu dużych dawek benzo. Po alkoholu się wszystko normuje jak i wszystko cudownie rozpieprza. Kluczem jest nie wpadanie w ciągi i i picie małych ilości.
Po alfie głównie pojawiła mi się większa skrajność stanów. Od dużej empatii po agresję. Jednak gdy jarałem ostatnio w sierpniu, a na prawdę spore ilości to w tamtej połowie tego roku to czuję już względną stabilizację. Przede wszystkim chęć do czegokolwiek poza wyobrażaniem sobie topionej alfy przed oczyma.
Daje to dużą nadzieję, ponieważ dla mnie zima zawsze była najmniej produktywnym okresem w życiu. No też wprowadziłem takie tycie zmiany jak zwiększenie ilości T4, ostatnie badania TSH wyszły mi na 4,26 przy podaży 125uq (niedoczynność) czy suplementacja witaminy D.
  • 4 / / 0
Z b-ketonami mialam do czynienia juz od dobrych paru miesięcy z przerwami w sumie zaczęło się od wakacji. A to pierwsza sytuacja kiedy widzę po paru dniach jakies realne skutki uboczne w nocke z 4 dni temu zjadłam jakieś 1g klefa. Do teraz czuje ogłupienie wzorku, na zjeździe w ogóle nie potrafiłam pisac na tel. Zmęczenie oczu,białe plamki największy problem z jasnością chyba i trzęsieniem sue obrazu. Po jakim czasie skończyć akceptować a do okulisty? Z tego co wiem to cisnienie wiec może zajmie to czasu
  • 265 / 33 / 0
Siemano
To znowu ja po 3 miesięcznej przerwie wróciłem do domu sytuacja się uspokoiła i dzisiaj wziąłem 10 gieta chcica mnie złapała.
Miał ktoś może tak że po ojebaniu dużych ilości w bombkach tj. 8-9 g w ciągu 16h miał całkowite urwanie filmu? Ocknąłem się jak zdemolowałem cały pokój, tym razem nie przesadze
  • 913 / 164 / 0
@Adrian3760 baw się tak dalej to któregoś razu już się możesz wgl nie ocknąć
  • 265 / 33 / 0
@tajemniczy25
Teraz jest już lepiej to było jakoś 3 miesiące temu teraz już nie wpierdalam tyle jak wiem że będzie przypał. pierwszy raz miałem taką sytuację, znaczy podejrzewałem że może urwać mi się film ale wraz z straceniem przytomności, a nie będąc na chodzie. No nic było minęło oby nigdy więcej
  • 605 / 86 / 0
15 stycznia 2023Adrian3760 pisze:
Siemano
To znowu ja po 3 miesięcznej przerwie wróciłem do domu sytuacja się uspokoiła i dzisiaj wziąłem 10 gieta chcica mnie złapała.
Miał ktoś może tak że po ojebaniu dużych ilości w bombkach tj. 8-9 g w ciągu 16h miał całkowite urwanie filmu? Ocknąłem się jak zdemolowałem cały pokój, tym razem nie przesadze
Ja najwięcej zjadłam jakieś 7g w dobę i czułam się jakby... nie do końca sobą. Bałam się spojrzeć w lustro. Dziś nie jestem w stanie nawet tyle zjeść w tak krótkim czasie.
LUBIĘ GRZEŚKI CZEKOLADOWE.
  • 265 / 33 / 0
Ja po tym Wielkim odklejeniu od rzeczywistości, nie wróciłem w 100%, nie wiem jal to wytłumaczyć, hmmm.
Nie mogę być tu i teraz tak całkiem zawsze jakaś taka mała cząstka mnie gdzieś błądzi myślami.

jeśli chodzi o stan fizyczny to jedyne co mi dolega to to że 90% moich wypróżnień to kał (sraczka) stały to bardzo rzadkość. Brałem nawet przez 3 miesiące probiotyki ale nie było żadnej poprawy.

Ale stan głowy to całkiem inny temat ale postaram się to ująć jak najwiezlej jak potrafię

Boje się życia
@klawiatura
A jak u ciebie masz problem z wykonywaniem najlrostych czynności jak pójście do sklepu? Dla mnie to wielkie wyzwanie
  • 605 / 86 / 0
@Adrian3760 Nie, nie mam z tym problemu, ale jeśli chodzi o udanie się np. do urzędu i załatwienie jakiejś ważnej sprawy (dajmy na to złożenie wniosku i podjęcie rozmowy z pracownikiem),
to jest to dla mnie za każdym razem sytuacja stresowa. Kiedyś tego nie miałam, nie zastanawiałam się nad tym, czy mnie to irytuje, czy nie - jechałam załatwić sprawę z neutralnym nastawieniem, bo po prostu trzeba było to zrobić :)

Na pewno przez nierozważne ćpanie stałam się zdecydowanie bardziej aspołeczna niż byłam wcześniej. Ludzie mnie męczą szybciej i mocniej niż kiedyś - jestem nimi zmęczona i rozczarowana. Dlatego częściej wybieram towarzystwo własne oraz moich zwierząt. To im poświęcam większość swojego czasu.

Z czym dokładnie masz problem, jeśli chodzi o wyjście do sklepu? Z tym, że Ty jako pierwszy musisz nawiązać kontakt z drugim człowiekiem, np. z ekspedientką w sklepie?
I że najchętniej to stałbyś się niewidoczny dla innych? Przybliż, jeśliś łaskaw :)
LUBIĘ GRZEŚKI CZEKOLADOWE.
  • 265 / 33 / 0
@klawiatura
Pani profesor bo to wygląda tak że jak wiem że mam jechać do sklepu to cały czas o tym myślę i że jak już wychodzę z domu to każdy się na mnie patrzy, jak wsiadam do auta, najgorzej jak już jestem pod sklepem i wychodzę z auta bo wtedy wszyscy to widzą, jak już robię zakupy to trzęsą mi się ręce i włącza mi się widzenie tunelowe i zapominam co chce kupić muszę wcześniej listę sobie zrobić, i jak płace przy kasie to już jest tez masakra,
Jak mam jechać do urzędu coś załatwić to jadę do takiej Pani i ja jej płace i ona z moim upoważnieniem wszystko załatwia.

Jedyne miejsce gdzie się nie czuję obserwowany aż tak bardzo poza domem to praca. Pracuję na hali na 3 zmiany i nigdy nie opuściłem dnia choćbym nie wiem jaki naćpany był.

Co mi wyszło?
ODPOWIEDZ
Posty: 1557 • Strona 144 z 156
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.