ODPOWIEDZ
Posty: 12 • Strona 1 z 2
  • 8 / / 0
Okazjonalnie biorę MDMA w krysztale. Dawno nie mam swojego kontaktu i załatwiam przez koleżankę, ale koleś jest zaufany - od wielu lat bierze (/bierzemy) od niego weed, kwas i MDMA w krysztale i nigdy nas nie zawiódł. Wprost przeciwnie, ostatnio uprzedził, że jego kwas jest słaby i sprzedawał dwa kartoniki w cenie jednego.
Kryształki zawsze były czyste, wręcz śnieżnobiałe.
Teraz ten sam koleś dał jej MDMA brązowe, wręcz brunatne, a że ona tego nigdy nie brała, to nie zainteresowała się innym kolorem.

Pytanie, jest to kwestia jakichś zanieczyszczeń czy sposobu pozyskiwania, czy jest opcja, że nie jest to czyste MDMA? Powiem szczerze, jeśli okaże się, że to jakaś mieszanka, to pewnie i tak wezmę :) Ale po czystym MDMA nigdy nie mam żadnego zjazdu i zwykle następnego dnia idę do pracy lub mam inne ambitne plany, więc jeśli jest opcja że brunatny kolor może mnie bardziej sponiewierać to muszę wiedzieć.
  • 7 / 1 / 0
Zaden kolor nic nie mowi. Ani bialy, ze czyste, ani inny, ze z domieszka innej substancji. Jedyny sposob, zeby to sprawdzic, to uzyc odpowiednich testerow.
  • 33 / 2 / 0
Spotkałem się z brązowym MDMA i zawsze było mocne. Za każdym razem byłem informowany o czystości 80%+. Kolorowi towarzyszył bardzo mocny zapach charakterystyczny dla MDMA.
  • 311 / 35 / 0
Ostatnio widzialem ala brazowe MDMA - w smaku chemia na maksa XD - w dzialaniu - dawało kopa na maksa.
Cogito ergo sum
  • 1 / / 0
Jakie są Wasze doświadczenia z jakością małe vs duże miasta?
  • 2 / / 0
Mam identyczny problem. Znajomy pół roku temu ogarniał nam biały z gdzieniegdzie kremowym kolorem kryształ z czystością 83%, jak to wtedy powiedział. To było moje pierwsze zetknięcie z emką wtedy i bardzo dobrze to wspominam. Po kilku miesiącach suszy wrócił temat w kolorze ciemnego brązu, i jak powiedział "czystość na poziomie 87%" ale skoro towar jest czystszy to nie powinien być bielusienki? Dodał jeszcze parafrazując "sprawdzaliśmy na listku i wskazało zielony także git" - cokolwiek to znaczy.
Kusi strasznie, tym bardziej, że jest kilka okazji w nadchodzących 2 miesiącach ale jeszcze nie jestem pewien czy powinienem się pchać w to przez ten kolor i jestem w kropce.
  • 311 / 35 / 0
Tak jak wyżej napisali... To nie jest pranie. Czyste nie oznacza białe tylko o to ile tam jest MDMA i czy nie mieszane... Tester wyszedł ok? To śmiało bierz. Ja już miałem okazję jeść i czyste i brązowe zwane cola. Jeden pies. Enjoy
Cogito ergo sum
  • 4660 / 778 / 0
@toniemojeklimaty MDMA bardzo często jest brązowe i nie oznacza to że sort jest słaby bądź zanieczyszczony.
  • 30 / 6 / 0
Teraz widzę że wszędzie lata to brązowe MDMA nazywają to szampan czy coca cola. Też sie zastanawiam czy warto jest kupić ten sort czy ogarnąć białe
  • 82 / 34 / 0
Brązowe MDMA lata już od dawna, tak jak przedmówca pisał, reklamowane jako "champagne". Od lipca 3 razy było zarzucane, rewelacja. Generalnie z tego co mi się zdaje czyste MDMA zwykle ma brązowy kolor, nawet słyszałem o historiach podgrzewania meffu żeby się zrobił brązowy i sprzedawaniu go jako MDMA
ODPOWIEDZ
Posty: 12 • Strona 1 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.