Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 108 • Strona 11 z 11
  • 3410 / 703 / 9
PCP na darkmarketach to raczej rzadkość. Ogólnie substancja jest bardzo vintage. Można potraktować ją jak jakieś brakujące ogniwo, zaginiony element na szlakach historii ewolucji dysocjantów. Jeśli chcesz odlecieć w ten sposób to są już od tego dużo lepiej funkcjonujące zabawki w stylu 2'-oxo-pcm. A jeśli chcesz ją 'zaliczyć' to rozumiem Cię i sam też bym to zrobił. Podejrzewam, że PCP było mocno niedopracowane jeśli chodzi o strzał w dziesiątkę w tej dziedzinie. Zaraz, cholera, jak żyję nie spotkałem się z ofertą sprzedaży czystego PCP. Najbliżej teraz co jest na rynku to 3-Me-PCP.
"I don't recognize the right of this comity to ask me this kind of questions. And furthermore... You can all go fuck Yourselfes."
  • 13 / 1 / 0
Dokładnie tak, chciałem akurat to. Nasłuchałem się płyty Leak Bros - Water World, która jest tylko nt. niniejszego specyfiku. Tak jak piszesz vintage drug, ehhh szkoda... Dzięki za odpowiedź i pozdro przyjacielu!
  • 275 / 76 / 2
14 lutego 2021nikt_nikt pisze:
Czy da się to ogarnąć przez DM tak aby dostać właśnie to, a nie jakiegoś podobnego RCka? Po ile to może chodzić?
Rok temu to widziałem u jednego vendora gdy z ciekawości obczajalem sobie dyso. Sprawdzaj co jakiś czas, pewnie się okazjonalnie pojawia. Niestety nie przypomne sobie u kogo konkretnie to widziałem, ale widziałem na pewno
  • 92 / 10 / 0
i co widzial ktos lub bral PCP? widze ze to chyba zapomniany juz drug, daloby rade zeby to jakos dostac?
  • 345 / 55 / 0
Może kontakt z jakimś chemikiem albo własnoręczna synteza...
  • 92 / 10 / 0
znalazlem PCP na dn, ale nie wiem czy chce to zamawiac haha, 5 osob oglasza sie ze ma to
  • 920 / 158 / 0
Hehehe zamawiaj i się podziel ;)

Wysyłka z eu?

Ja widziałem z USA ogłoszenia lata temu. Tam to jest jeszcze jako tako dostępne.
  • 191 / 14 / 0
Mam 2x takie.
Fatal Error.
ODPOWIEDZ
Posty: 108 • Strona 11 z 11
HyperTuba dodaj film
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.