Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
Jak po raz pierwszy zażyłeś heroinę?
Spaliłem, i było git.
124
20%
Spaliłem, i było słabo.
68
11%
Wciągnąłem, i było git.
51
8%
Wciągnąłem, i było słabo.
19
3%
Wstrzyknąłem, i było git.
53
9%
Wstrzyknąłem, i byłem w NIEBIE.
307
49%

Liczba głosów: 622

ODPOWIEDZ
Posty: 198 • Strona 20 z 20
  • 1852 / 163 / 0
A można H wapować z żarówki?
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
  • 173 / 13 / 0
Zaznaczyłem, wciągnąłem i było git. Poszło sniffem około poniżej 100 mg tak na oko, chciałem subtelnych efektów w tle żeby zbić doła ale żeby nikt nie zauważył że coś nie tak. Porobiło mocno podobnie jak 800 mg Tramalu byłem w stanie jakoś pozornie funkcjonować ale musiałem wkładać w to wysiłek. Ale większość czasu przeleżałem pogrążony w stanie pół snu i totalnej wyjebki na wszystko. Euforia raczej średnia ogólnie to było ok ale dupy nie urywało, niestety narosło wielę mitów na temat tej substancji i za dużo się po niej spodziewałem. Pytanie czy jak spalę podobną ilość to mogę spodziewać się większej euforii albo innych efektów ? Walenie po kablach nie wchodzi w grę.
  • 1852 / 163 / 0
Właśnie wczoraj również odbyłem pierwszy kontakt z heroiną. Na początku próbowałem palić z folii, ale okazało się to dla mnie zbyt ciężkim przedsięwzięciem. Stwierdziłem że pierdolę, wale w nocha. Prawdę mówiąc nie wiem ile zassałem, możliwe że również coś poniżej 100mg

Możliwe nawet, że wziąłem trochę za dużo, bo faza robiła się nieco nieprzyjemna za sprawą mdłości i naprawdę aż za ciężkich kończyn i powiek. Trochę się zacząłem martwić o swój oddech, więc stwierdziłem że pierdole to, i dorzuciłem fetki na rozbudzenie. Może jeszcze zrobię parę podejść, aczkolwiek nie wiem w jakie dawkowanie celować. Kurwa internet nasrany tą heroiną a nie idzie znaleźć żadnych konkretnych informacji, ludzie tylko to i.v walą. Stwierdziłem, że nie jestem zainteresowany ani i.v, ani wapo

Dobra, krótka piłka - oszacowałby jakiś znawca dawkowanie browna z turcji (xd) donosowo dla osoby ważącej 76kg i zerowej tolerce na opio?
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
  • 2381 / 279 / 0
Jesli chodzi o here to musiałbym z kimś walnąć 1raz bo nie wiadomo jaki sort się trafi itp .. bo z opio jedynie hery nie probowalem ...
  • 75 / 19 / 0
16 sierpnia 2020Aethess pisze:
hel na pierwszy raz tylko po kablach. Wycieczka na księżyc
Nigdy nie dawałem po kablach i nigdy nie będę. Wypierdalaj z takim poradami.
  • 108 / 13 / 0
hel helowi nierówny, chyba ze dysponujesz acetylowaną majką, takze na pierwszy raz sugerowałabym palić, ale początkujący prawdopodobnie tylko się wkurwi i zmarnuje towar, bo to nie takie proste jak się wydaje. Najlepiej ściecha i sprawdź czy masz git, jak git nie masz - najwyzej dociągniesz. Po batach jak przegniesz z dawką to istnieje ryzyko ze wylądujesz w wątku o zgonach, lub w najlepszym wypadku na SORze. Albo ci się poszczęści i tylko obudzisz się zarzygany gdzieś na podłodze.
Living like this is a full-time business.
  • 75 / 16 / 0
Zawsze miałem podejście, że opio to po kablu, ale ostatnio kupiłem na zwale gieta nie mając dostępu do sprzętu (Holandia, dropiny zamknięte a czekać dzień dłużej...), więc miałem opcję palić albo sniff. Ale że całe opiatowe "życie" waliłem iv, no i raczej morfina i reszta apteki, to nie umiem waporyzować z folii. Raz kumpel mi pokazywał, nawet ściągnąłem bucha, ale byłem już po strzale, poza tym kropla już leciała.

Do meritum: postanowiłem zajebać jeszcze na stacji metra, bo pusto. Po chwili coś weszło, ale ewidentnie za mało i temat nie był w jebanym pyle. Ale następny pasek, w kiblu w szpitalu (chciałem w ich aptece kupić igły, ale zobaczyłem tylko kartkę "we don't sell needles") poszła już odpowiednich rozmiarów i rozkruszona jak trzeba. No i to już było bajlando;) choć brakowało wjazdu i jebnięcia w łeb, wiadomo.
Muszę spróbować palenia, ale jak na razie sniff jest ok alternatywą jak nie ma sprzętu, a ma opinie całkowitego marnowania materiału.
BTW. nie brałem opioidów przez 6tyg, wcześniej 2tyg dtx w Suchym Jarze, wcześniej kilka lat ciągu, przeróżne opio, raczej iv, czasem sl.


Sorki za długość, siedzę w wannie wyjebany 4emc i trochę 5mapb hehe
  • 2488 / 329 / 0
Ja wysnifowałem 40 gram heroiny i powiem Wam że było kozak. Nienawidzę kabli, w kable wali ćpun.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
ODPOWIEDZ
Posty: 198 • Strona 20 z 20
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.