Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 253 • Strona 25 z 26
  • 593 / 103 / 0
Potwierdzam.
Jadłem 5mg sele + 1500mg PEA, jakiegoś ultra strong.
Zmiotło mnie konkretnie. Jadł ktoś taką dawkę?
  • 231 / 13 / 0
Ja maks gdzieś 800 mg. Ale to już mi się obraz rozmazywał. Kryształ waliłeś czy jakieś mieszanki?
  • 593 / 103 / 0
PEA w kapsułkach, takie czarne z USA jakieś, czarna plastikowa buteleczka, z niebieską bądź czerwoną czcionką jak dobrze pamiętam.
  • 1274 / 74 / 1
Dobra mega tekstu jest i pisotok idzie się tym spizgać i latać jak po fecie bez tego mixu i w ogóle?
action movie:gun:
  • 1187 / 207 / 23
@stuk
Nie, zawieść rodziców lub umrzeć można tylko w miksie. Miłej pizdy
  • 1274 / 74 / 1
@Morfeo Nie czaję jakich rodziców?
action movie:gun:
  • 1187 / 207 / 23
@stuk
Jeżeli widzi ciebie rodzina po miksie selegiliny z PEA to można łatwo ich zawieść jak zobaczą ten naćpany chłopski ryj. U mnie się udało
  • 362 / 76 / 4
09 października 2022pospolitypijak pisze:
Tylko sele ukaże cały potencjał pea. Nie rozumiem dlaczego na siłę testujecie jakieś gówniane iMAO podobne wyroby skoro wiadomo że chuja zadziałają. Albo będziecie musieli stosować większe dawki pea i tak nie adekwatne do efektów. Na prawdę jesteście tak zdesperowani i sfrustrowani?
Raczej ciekawi niż sfrustrowani i zdesperowani. Działanie pea z sele jest już dość dobrze opisane i gdyby tylko na odczuciu go mi zależało to na pea z sele bym poprzestał. Zwyczajnej ciekawi mnie jaki efekt można uzyskać przy zastosowaniu innych iMAO. Rzeczywiście zwykłe trzeba zastosować wówczas większe dawki pea (która i tak jest śmiesznie tania) niż przy sele ale w przypadku wieku połączeń działanie jest niewiele mniej intensywne.
Just a perfect day, you made me forget myself
I thought I was someone else, someone good
  • 212 / 18 / 0
Pamiętam ten specyfik PEA brałem to w 2010 roku jak jeszcze nie chorowałem na swoje zaburzenia i pamiętam że oprócz wysokiego ciśnienia i takiego dziwnego uczucia w głowie nie było nic więcej to były czasy gdzie bez problemu to można było kupić.
  • 4 / / 0
czy fenyloalanina ma jakieś podobne działanie do fenyloetyloaminy?

Na wikipedii napisano tak : Fenyloetyloamina est naturalnym związkiem biosyntetyzowanym z egzogennego aminokwasu fenyloalaniny poprzez enzymatyczną dekarboksylację. Jak to rozumieć?
ODPOWIEDZ
Posty: 253 • Strona 25 z 26
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.