Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Siema pisze tutaj bo nigdzie nie moge znalezc na to odpowiedzi. Chodzi mi o to ze mam dziwny nawyk patrzenia sie w sufit a dokladniej rog pokoju co chwile nie wiem czemu ale po prostu czuje ze musze tam zerkanc bez powodu i po prostu to robie. Troche zaczyna mnie to irytowac szczegolnie jak jestem z kims poniewaz moze to wygladac bardzo dziwnie.
Wiecie o co moze chodzic?
czy to objawy jakiejs choroby czy po prostu weszlo mi to w nawyk i tyle?
  • 164 / 17 / 0
Wg mnie to nerwica
  • 2394 / 347 / 0
Według mnie to potrzeba wizualizacji matematyki, odmiennej od artystycznej kontemplacji, powiem szczerze że ostatnio patrzyłem się w róg pokoju i myślałem czy tak samo patrzył Jezus, tzn wczuwałem się w patrzenie jego oczami i zastanowiłem się wtedy czy on też podczas rozkminek miał normalne zastoje myślowe.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 2204 / 209 / 210
Dyskusja nt. tego, co to może być na forum, nie wyciągnie pewnej diagnozy. Może być tak, że coś sobie wmówiłeś i przez to ciągle patrzysz w dany punkt, a może być to faktycznie napad lękowy lub nerwicowy. Jedyną diagnozę, którą można w 100% brać za słuszną może postawić lekarz. Proponuje udać się do psychiatry, ten będzie wiedział, czym spowodowane jest to ciągłe patrzenie w dany punkt.
The depths are everything.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.