Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
  • 1 / / 0
Kiedy miałem 15lat wpadłem na pomysł wzięcia benzydaminy nie był to mój pierwszy raz a 3. walnąłem 2 wiadra i zabrałem się extrakcję extraktowałem 6 saszetek po extrakcji wróciłem do domu i około 20 zjadłem ją pierwsze chaluny nic specjalnego widziałem kota i parę innych żeczy poszedłem do kuchni coś zjeść matula siedziała w kuchni i łapy zaczeły mi się całe trząść usiadłem w kuchni obok matki i zaczełem jeść matka odrazu zobaczyła że jestem w chuj naćpany zobaczyłem tego samego kota na stole i zaczełem go głaskać matka mówi że jadę z nią do szpitala albo dzwoni po karetkę powiedziałem że nie jadę zadzwoniła na pogotowie ale powiedzieli jej że ma mnie sama zawieść więc kazała mi iść spać poszedłem umyć się i woda kiedy udeżała o brodzik miała dzwięk jakby była z metalu poszedłem spać pod łóżkiem zobaczyłem ul os i przypaliłem go zapalniczką i usłyszałem jak cały rój leci na mnie o 23 wybiegłem z pokoju i z całej siły zajebałem dzwiami i zaczełem się drzeć że osy mam w pokoju matka zadzwoniła po karetkę po chwili przyjechali z policją i mnie zabrali do szpitala w karetce było dość spokojnie potem w szpitalu mi odjebało że to więźienie i zaczełem spierdalać jednak mnie złapali dali mi kroplówkę i do jakiegoś psychologa zabrali ja tam widziałem jak lekarka korka sobie podbija mówie do matki że ona poszła zajarać skuna no i potem wjebali mnie na toxykologie przez całą noc nie spałem rano przychodzi lekaż wcześniej zrobili mi testy narkotykowe wyszło LSD zioło opioidy i pare innych żeczy i ten lekaż mówi do mnie co ojarałeś się zioła? ja mu odpowiadam posiadanie czy palenie jest nielegalne on odpowiedział że będzie miał z kim porozmawiać o prawie i poszedł obok mnie leżał jakiś gość który usłyszał rozmowę też przedawkował jakiś mix mówił że ćpa od 2004 roku dał mi numer żeby się umówić na jaranie ja wstałem z łurzka do kibla i zobaczyłem że cały oddział pacjętów był uśpiony wkręciłem sobie że oni ich wszystkich pozabijali i znowy chciałem spierdolic i zasuneli mnie w pokuju chciałem spierdolić przez okno było to chyba 7 piętro jednak okna były zabezpieczone obok mnie leżał jakiś gość po gróbym melanżu pielengniarki cisneły bekę i mówiły zmień cewnik temu misiowi około 20 mnie wypuścili w wracałem do domu jednak dalej miałem przebłyski

najbardziej szkoda mi matki nigdy więcej
  • 1965 / 367 / 0
Pobyt w szpitalu po 6 saszetkach to musi być ciekawe doświadczenie!
widzialem nieskonczonosc
  • 3036 / 451 / 1
Robactwo proszę państwa.
najgorsze jest robactwo i zniekształcenia słuchowe.
Chyba tylko dwa albo trzy razy próbowałem tego gówna
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Dekokt z kota": Andrzej Sapkowski- Chrzest Ognia
http://www.forensicscience.pl/pfs/71_zuba.pdf
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.