Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 770 • Strona 76 z 77
  • 1873 / 171 / 0
@yakubu86, nie wiem jakie sorty teraz są, ale kiedyś 1 tabletka 1mg niektórych zmieść potrafiła.
Take DXM and Be Happy
  • 977 / 212 / 0
Jedyne benzo które zerwało mi film, siedziałem sobie przed kompem i nagle obudziłem się rano w łóżku. Nieprzyjemne doświadczenie, nie pamiętam już jakie to były dawki, ale wrzuciłem tylko jedną tabletkę.
Jak tabletka ma 0,5mg to ZALECAM OSTROŻNOŚĆ, zwłaszcza że chcesz wziąć to w pracy to tym bardziej, bo to jedna z tych benzodizepin gdzie można sobie niezłe przypały narobić. Weź pół na testy.
Ja teraz dostałem 10szt clonazolamu i działa mocno, jeśli to ten vendor o którym myślę to można się spodziewać dobrej jakości.
  • 148 / 10 / 0
23 maja 2022Demis pisze:
@yakubu86, nie wiem jakie sorty teraz są, ale kiedyś 1 tabletka 1mg niektórych zmieść potrafiła.
Jestem po zabiegu. Zniosła mnie jedna tableta tak że obudziłem sie po dobie i z 10 pillsów zostały mi raptem 4 😶 nie wiem co stalo sie z 5. Nie chce mi sie wierzyc abym na nieswiadomce zeżarł dodatkowo 5 tablet. Przypałowy troche towar co nie zmienia faktu że DOBRY. Miałem małe żółte tableteczki tzn nadal mam 4 jeszcze 👽
Fatal Error.
  • 4491 / 704 / 0
Flualpra to szatan, zjadłeś na nieświadomce i nic nie pamiętasz, obudziłeś się po dobie, ciesz się ze tak to się skończyło bo mogłeś coś odjebac w tym stanie.
"Czuje w ustach stres, miało nam się udać ale Bóg tam wie... czułem głód jak pies prawie z Lucyferem byłem już na cześć"
  • 512 / 56 / 0
Wzialem 0.2mg to mnie uejbalo do snu na dwie godzinki, nawet nie wiedzialem kiedy. Clon ten rc, dzien wczesniej nie dal rady tak.
  • 512 / 56 / 0
Jprdl wczoraj wzialem cala jedna 0.5, budze sie rano a tu 4 tabsy zostaly XD Z 9,5.
  • 148 / 10 / 0
Zakupiłem ponownie flu-alprazolam 10 żółtych tabsów bo na piąteczek szykuje przygode z 4-MMC i trzeba bedzie w pewnym momencie iść spać 🤪 oby tylko nie zniosło za bardzo po flu-alprazolamie bo te odcięcie jest niepokojąco niebezpieczne 🙃
Fatal Error.
  • 148 / 10 / 0
Wczoraj zjadlem 1 pillse i zabiło mnie szybko po okolo godzinie od polniecie. Dziś ugryzlem tak okolo 1/4 pillsy i oslabilo mnie lekko + Somersby piweczko do tego. No i przed chwila dożarlem te 2/3 pillsy i pewnie zaraz odlece w świat snu 🤪 nic innego nie moge oczekiwac hehe
Fatal Error.
  • 4 / / 0
Orientujecie się czy Flualprazolam jest wciąż legalny? Coś może grozić za kupno/posiadanie?
  • 148 / 10 / 0
To wgl może być legalne skoro to RC? Chyba nadal nie jest. Ja swoje flu ukrywam jak narkotyki przed KAŻDYM 🙃 i czuje że dobrze robie.
Fatal Error.
ODPOWIEDZ
Posty: 770 • Strona 76 z 77
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.