ODPOWIEDZ
Posty: 7018 • Strona 702 z 702
  • 1338 / 814 / 1
Awatar użytkownika
CATCHaFALL
Kompetentny
Kompetentny

@Sezer,

Takie wypłukiwanie się z serotoniny co tydzień nie jest najlepszym pomysłem. Po którymś weekendzie ze względu na deficyt tego hormonu, po pierwsze będzie działać coraz słabiej, a po drugie odbije się to mocno na Twoim samopoczuciu. Zauważysz spadek aktywności, stany depresyjne i wiele, wiele innych wynikające z niedoboru, który osiąga się właśnie robiąc nieracjonalne, krótkie przerwy.

Nie bez powodu serotoninę nazywa się "hormonem szczęścia". Jeśli jej zabraknie, to można szczęście z tego cudzysłowia skreślić. 🤷🏻‍♀️

Zbyt częste spożycie = wypłukiwanie serotoniny, w efekcie jej deficyt = wszystko to, co jest antoninem owego szczęścia, także... No. Czym dłuższa przerwa tym lepiej.

Sama mam słabość (chyba największą) właśnie do MDMA. Biorąc częściej, niż powinnam od razu pogłębiało to wszystkie schorzenia w głowie jakie posiadam, a zdrowego człowieka na umyśle może wpędzić w nie lada psychiczne wywijasy...
𝑺𝒕𝒂𝒚 𝒘𝒊𝒍𝒅, 𝑴𝒐𝒐𝒏 𝒄𝒉𝒊𝒍𝒅... 🌕
  • 3982 / 552 / 0
Awatar użytkownika

Zalecane są 3 miesiące przerwy, minimum 2 miesiące. Jak będziesz jadł czesciej to po prostu MDMA straci na mocy a Ty popsujesz sobie głowę i będziesz miał depresję lub inną nerwice.
"Only God can Judge me"
  • 1 / / 0

Wziąłem wczoraj rano 1 tabletkę Dulsevia 30 mg czyli SNRI, wcześniej ponad rok nie brałem antydepresantów. Było to głupie, bo zapomniałem, że mam jeszcze sporo grzybków i MDMA, które chciałbym skończyć zanim wrócę to anydepresantów. Wobec tego pytanie, czy jak skończę na tej 1 tabletce to w weekend mogę wziąć któryś z tych smakołyków bez ryzyka syndromu serotoninowego czy innego gówna, zadziała w ogóle? Wcześniej jak brałem ssri to MDMA praktycznie w ogóle nie działało.
Online
  • 2056 / 262 / 0
Awatar użytkownika

Tak jedna tabletka to niewiele możesz w weekend zaszaleć. Po jednej tabletce nic nie ma snri musiałbyś brać dwa trzy tygodnie bo tyle czasu się rozkręcają.

A ja mam takie pytanie bo mam przy sobie dwie tabletki jedną MDMA a drugą ekstazy. Powiedźcie mi czy tabletka z ekstazą to to samo co tabletka z MDMA?
Ave Satan i Ave Maria
  • 207 / 100 / 0
Awatar użytkownika

Chuj wie co jest w tych tabletkach, może być MDMA, może coś innego, ale ogólnie jestem prawie pewien, że mając stwierdzoną schizofrenię nie powinieneś jeść takich rzeczy.
Notoryczny offtop - delicsajko
Online
  • 2056 / 262 / 0
Awatar użytkownika

No ja mam 150 gramów amfetaminy, 50tkę palenia, no i te dwie piguły i tego nie tykam, bo wiem, że mi może odbić. Czasami tylko małego szczura ściągam, zabezpieczony obstawą lekami przeciwpsychotycznymi.


No właśnie przyjaciel mi dał te dwie pigułki i powiedział że ta to jest MDMA a ta to jest ekstazi. I tu jestem w kropce bo przecież tabletka ekstazi to jest też chyba tabletka zawierająca MDMA kurczę jestem w kropce. Chodzi o to, że ethcathione (ethcat) crystal czyli ethkat kryształ działa tak jak ekstazi. Sam już nie wiem co siedzi w tej tabletce ekstazi. Niby też MDMA ale przyjaciel wprowadził mnie w błąd bo powiedział wyraźnie: "-tu masz tabletkę z MDMA, a tu masz tabletkę ekstazi" huj wie co jest w tej ekstazi.
Ave Satan i Ave Maria
  • 207 / 100 / 0
Awatar użytkownika

Nie mówię, że tak jest, być może jest inaczej, jednak istnieje możliwość, że twój przyjaciel jest debilem.
Notoryczny offtop - delicsajko
  • 930 / 294 / 0
Awatar użytkownika

@Mefistofeles1945 extasy to bodajze mix MDMA + amfa
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
ODPOWIEDZ
Posty: 7018 • Strona 702 z 702
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.