Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1777 • Strona 178 z 178
  • 186 / 20 / 0
Awatar użytkownika

Re: 2C-B
Post
"jak to się ma do wagi molowej danej substancji?" Możesz rozwinąć myśl?
Cogito ergo sum
  • 44 / 9 / 1
Awatar użytkownika

Re: 2C-B
Post
Wydaje mi się, że chodzi o to przy różnych substancjach takie miarki mogą pokazywać różne rzeczy. Tutaj to zostało dobrze opisane https://psychonautwiki.org/wiki/Eyeballing . Ja zawsze konfrontowałem to co jest na miarce przesypując na wagę i sprawdzając dokładność przy każdej substancji. Miałem taką co miała 10mg i 20 mg i do 2C-B sprawdzały się dobrze. Co do wagi to zdarza się ze czasami jest ta niedokładność ale raczej nigdy nie spotkałem się z tym aby takie małe ilości miały jakikolwiek wpływ, raczej są to nieznaczące ilości. Polecam czyścic wagę i najlepiej używać jakiegoś pojemniczka czy kartki a nie sypać proch bezpośrednio na nią.
%-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D
  • 5 / 1 / 0

Re: 2C-B
Post
Potwierdzam, chodzi o tzw. eyeballing. Serdeczne dzięki za wkład merytoryczny. Ja akurat mam 2C-B HBr które np. w porównaniu do HCL należy przemnożyć przez 1.14 o ile dobrze pamiętam - by uzyskać tożsame efekty.
Wracając do precyzyjnego ważenia - w przypadku sniffu różnica 2-3mg to naprawdę dużo, przy stosowaniu p.o. już nie są to tak spektakularne różnice. Ważenie na kartce i generalnie jak najlżejszym „nośniku” - podstawa, dodatkowo porównawczo na innych wagach. Podoba mi się Twoje podejście do dyskusji i sugestie @Lolxd , wydaje mi się, że to mało spotykane cechy w dzisiejszych czasach. Przyznam, że z dobrodziejstw hyperreala korzystam od późniejszych lat 90 i tym milej mnie zaskakuje to co zastałem po latach tutaj - choć nie w każdym wątku, rzecz jasna. Ale mniejsza o offtop.
Właśnie sprawdzam pierwszy raz sniff ale testowo w formie microdosingu i dawki odczuwalne są już przy niespełna 1mg, dlatego tyle pisałem o precyzji. Lubię robić takie „badania”.
Przyjdzie i czas na dawki szamańskie ale na spokojnie, w głowie już inny próg ryzyka + inny stan zdrowia, choć nie jest źle na szczęście.
Z racji, że nie mam jeszcze atomizera do nosa to póki co zmieszałem 100mg 2C-B z 900mg bezpiecznego suplementu i skubię po trochu, zaskakująco miły ten microdosing, szczególnie po sportowo aktywnym dniu ;)
Pewnie znajdą się i fani podejścia „albo solidnie albo wcale” ale kto co lubi. Dziś szukałem lekkiego relaksu, bez tripowania. I mam to!
  • 44 / 9 / 1
Awatar użytkownika

Re: 2C-B
Post
Zgadza się 2C-B Hbr jest mniej aktywne od HCL ale sprawia mniejszy ból przy wciąganiu. Co do wagi to polecam sprężone powietrze do czyszczenia, można też odmierzać trochę większe dawki a potem dzielić krechy na poł. Każdy sobie musi znaleźć jakiś sposób co mu najbardziej odpowiada. Co do dawki odczuwalnej to tak, jest ona bardzo niska ale w moim odczuciu przy większych ilościach typu 25 mg itd. nawet te 2/3 mg w jedna czy w druga nie robiły jakiejś zdecydowanej różnicy. Chociaż może to być spowodowane sporym doświadczeniem z tą substancją. Z tego co zauważyłem 2C-B HBr lepi się do wszystkiego więc często taki nadmierny mg traci się gdzieś na karcie. Jeżeli chodzi o dawki typowo rozrywkowe to ja właściwie polecam w zasadzie dwa rodzaje, +/-15 mg i +/-25 mg, jeżeli chodzi o sniff. Przy 15 mg bodyhigh i muzyka wchodzą już w inny wymiar, jedynie wizualnie jest dosyć spokojnie. Po takiej dawce w miarę się kontaktuje i da się poruszać, taka idealna żeby się gdzieś przejść. Natomiast 25 mg to najlepiej nadają się do leżenia i odklejania do muzyki, bo chodzenie jest dosyć ciężkie bo srogo buja na wszystkie strony i fraktale wszędzie latają. Często zdarzyło mi się zastygnąć w jednej pozycji przez godzinę jak nie więcej przy takich dawkach. Trzeba też pamiętać, że im większa dawka tym gorszy bodyload przez te pierwsze 10-20 min, najlepiej wtedy leżeć na płasko i polecam nawet przed sniffem nic nie jeść tak 1-2 h przed bo zmniejsza to szansę na bełta. Chociaż po paru 25 organizm w miarę się przyzwyczaja do tego wejścia.
%-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D
  • 4 / / 0

Re: 2C-B
Post
Jak wygląda branie koko po przyjęciu 2C-B? Można?
  • 931 / 295 / 0
Awatar użytkownika

Re: 2C-B
Post
@Adamos111
Users have reported experiencing hypertension, hyperthermia and tachycardia at higher doses.
Dangerous interactions : Stimulants like amphetamine, cocaine or methylphenidate affect many parts of the brain and alter dopaminergic function. This combination can increase the risk of anxiety, paranoia, panic attacks, and thought loops. This interaction may also result in an elevated risk of mania and psychosis.
Generalnie odradza sie jak widzisz , jak juz koniecznie chcesz mixowac to o wiele lepiej z MDMA
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 44 / 9 / 1
Awatar użytkownika

Re: 2C-B
Post
Na peaku 2C-B koko jak i wiekszosc stymulantów srednio ma sens. Jak juz to wtedy kiedy 2C-B zacznie schodzić. koksu akurt z 2C-B nie mieszalem ale z feta i działał przyzwoicie.
%-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D
ODPOWIEDZ
Posty: 1777 • Strona 178 z 178
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.