ODPOWIEDZ
Posty: 142 • Strona 15 z 15
  • 11165 / 2112 / 0
Awatar użytkownika
jezus_chytrus
Kompetentny
Kompetentny

Dziś odpoczynek od upałów. Nieco ponad 20 C i zachmurzone. Deszczu jednak nie było.
Prognoza na sierpień wygląda MEGA!

Dziewczyny dostały dziś nieco wody z Nirvaną + siarczanem magnezu + podsypałem je wcześniej kilkoma szczyptami sproszkowanego dolomitu.

Pozbyłem się wielu sucker branchy z sezonów oraz takich dolnych punktów wzrostu. Do tego trochę liści w strategicznych miejscach.
Automatom zrobiłem to samo, tylko na mniejszą skalę.

Dotknąłem listka cukrowego auto Big Gelato i był już mega klejący. Trichomy zaczynają pojawiać się wszędzie. Łodyżki tuż pod kwiatami też mega się błyszczą, ale właściwie nie wiem, czy to trichomy.

Ponaginałem też kilka gałązek sezonom, żeby rozluźnić nieco centrum krzaków. Nie może być tam zbyt gęsto, bo zacznie zbierać się wilgoć, co kończy się w wiadomy sposób. Mam nadzieję, że one już wiele nie podrosną, choć doświadczenie podpowiada co innego. Wyrosły straszne byki, jak na pestki wykiełkowane koło 12 czerwca.
Automaty przestały już się rozciągać i całą energię kierują teraz w kwiatki. Najgrubsze pały będzie miał auto Hulkberry - podejrzewam, że to ze względu na jego kompaktowe rozmiary. Na przeciwnym biegunie jest auto Gelato, który rozrósł się niesamowicie, ale u niego będzie bardzo dużo raczej szczupłych pałek.
Auto GC jest tak pomiędzy.

Jeśli ten sezon wypali, to przyszły raczej na pewno sobie odpuszczę, bo zapas będzie na bardzo długo. Jeśli coś posadzę, to raczej tylko dla fun'u. Teraz zaczną się nerwowe tygodnie... strain hunter'si pewnie już chodzą w terenie. Dobrze, że ten spot na pierwszy rzut oka w żaden sposób nie sugeruje, że tam można coś uprawiać.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 11165 / 2112 / 0
Awatar użytkownika
jezus_chytrus
Kompetentny
Kompetentny

Sierpień póki co rozpieszcza świetną pogodą. Dziś było słonecznie i ciepło (nie upalnie). Prognozy cały czas są optymistyczne.

Dziewczyny dostały dziś jeść i pić. Sezonom wlałem "na zapas", bo deszczu w przyszłym tygodniu może w ogóle nie być. Do wtorku powinno im to spokojnie wystarczyć, bo temperatura nie powinna przekroczyć 24 C.
Dużym automatom zrobiłem mieszankę BioBizz Bio Bloom z Big Bud'em, a sezonom Plagron Alga Grow z Bio Bizz'em. Auto NL dostał to samo, co sezony tylko symboliczną ilość wody.

Pozbyłem się kolejnej porcji sucker branchy i kilku liści z sezonów. Poza tym raczyłem się zapachem i podziwiałem szron, jaki się pojawia na kwiatach. Póki co najbardziej świeci się auto Gelato. W słońcu wygląda fantastycznie! To będą piękne topy, choć niezbyt grube. Podoba mi się też, że jest mało liści - mniej trymowania.

Będę musiał kupić jeszcze jedną butelkę podstawowego nawozu na kwitnienie i chyba zostanę przy tym BioBizz. Nie wiem, co ja sobie myślałem kupując 250 ml... Zostało mi 1/4 butelki więc wydaje mi się, że kolejne 250 ml powinno wystarczyć.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ
Posty: 142 • Strona 15 z 15
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.