Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.
ODPOWIEDZ
Posty: 3220 • Strona 322 z 322
  • 881 / 132 / 23
Awatar użytkownika

Re: Metylofenidat
Post
metylofenidat wyobrażam sobie jako taką brzytwę wśród stimów. Dla mnie metylofenidat to taka brzytwa. Szczególnie, że łatwo przedobrzyć, ciężko mi dobierać odpowiednie dawki, żeby korzyści były większe od strat. Szybko ze mnie schodzi, bo już po 2h. Zejścia po 1-2h. Trzeba odpowiednio rozegrać wejście MPH. Zauważyłem, że wzięty z rana jest zwałogenny (nawet po posiłku) a jeżeli wezmę pierwszą dawkę np. po 17 to zwały są mocno osłabione. Do tego mam tak, że z napojami gazowanymi boli brzuch i mam refluks. Gorzej bym się czuł waląc 5mg z puszką pepsi niż 60mg naraz.

PS: Autor nie namawia użytkowników do picia napojów słodzonych gazowanych, bo są szkodliwe. Zostańcie lepiej przy narkotykach XD
  • 70 / 3 / 0

Re: Metylofenidat
Post
Przy nerwicy lękowej to on chyba nie jest za dobry bo pewnie może wywoływać stany lękowe mam racje czy się mylę ?
  • 229 / 26 / 0
Awatar użytkownika

Re: Metylofenidat
Post
@pomarloko masz rację, dużo osób narzeka, że pogłębia lęki

Ja mam za to pytanie o następujący mix:
75mg tramca + 20mg MPH (obie z rana)+ 300mg pregi (w ciągu dnia) + 450mg kody (wieczór) - jest ok, ale myślicie, że po 3h można na spokojnie dorzucić jeszcze 10mg MPH i 150 pregi?
Prega, MPH brane na stałe, więc nie wywalają z butów
Nic nigdy nie było dla mnie zbyt dziwne.
Hunter S. Thompson Lęk i odraza w Las Vegas
  • 767 / 229 / 0
Awatar użytkownika
Hash_Oil
Kompetentny
Kompetentny

Re: Metylofenidat
Post
Bez memantyny to bym się do tego nie zabierał bo tolerka bardzo szybko wzrośnie.
Dodatkowo robiłbym te 20 mg MPH na kilka dawek w ciągu dnia, żeby utrzymać równomierne w miarę działanie.
Odpłatne konsultacje na temat diet, nootropów, stymulantów, suplementów, uzależnień, zbijania tolerancji, anhedoni, depresji, porycia ponarkotykowego, harm reduction i innych.
Kontakt:
email: hash_oil@tutanota.com
  • 10 / 7 / 0

Re: Metylofenidat
Post
23 lipca 2022PierwotnyWilk pisze:
Concerta była idealna niestety nie ma jej w ogóle nigdzie..
i nie zapowiada się na żadne dostawy.
W Warszawce jest całkiem sporo - fakt, może nie w co drugiej aptece na rogu, ale zawsze wyskakuje mi jakieś pudełko w promieniu 2 km. Mam nadzieję, że nie latasz na ślepo po aptekach, pytając się, czy może mają Concertę :pacman: Są w necie wygodne wyszukiwarki, przede wszystkim ta: https://ktomalek.pl/. Wstukaj adres i leki, których szukasz, a dostaniesz listę odpowiednio zaopatrzonych aptek w okolicy. Możesz nawet złożyć rezerwację, bo czasem wyświetlają się opakowania, które fizycznie istnieją, ale czekają już na wykupienie, przypisane do recepty kogoś innego - ewentualnie przydzwonić z pytaniem, by oszczędzić sobie podróży.

Polecam przy okazji Medycynę Praktyczną, mamy tam ładne spisy preparatów z daną substancją czynną (np., w związku z tematem, https://www.mp.pl/pacjent/leki/subst.html?id=5910). Fajna sprawa, kiedy chce się obczaić najtańszy biorównoważnik lub sprawdzić, czy istnieją wydajniejsze cenowo opakowania! A może nawet sprawdzić info zgodne z najnowszą wiedzą medyczną...? :mniam:
  • 12 / 4 / 0
Awatar użytkownika

Re: Metylofenidat
Post
Zajebisty lek, ale nie dla mnie bo mnie ciśnie na ćpanie, zawsze wpierdalałem oporowo jak miałem. 2 paczki medikinetu 20 CR, w 2 dni szły.
Ćpanie wszystkiego prowadzi do niczego.
Nie czucia niczego.
Więc zaćpaj się kolego.
  • 881 / 132 / 23
Awatar użytkownika

Re: Metylofenidat
Post
Przypominam wszystkim, że przed snem MPH mocno można wytłumić zwykłym rumiankiem. Można np. 3-4 saszetki.
Dobranoc adhadziarze
  • 64 / 3 / 0

Re: Metylofenidat
Post
Czy u kogoś metylofenidat powoduje spadek cukru (hipoglikemię) gdy skończy on swoje działanie?
Jaki może stać za tym mechanizm?
  • 881 / 132 / 23
Awatar użytkownika

Re: Metylofenidat
Post
Wyjebałem kilka opakowań metylofenidatu do kibla. Za bardzo przypomina mi stimy i nie czułem, że dobrym pomysłem w mojej sytuacji jest to trzymać w domu. Zejścia i moje dopaminowo-amfetaminowe flashbacki były zbyt mocne. Wrócę może za 3 miesiące i zobaczę czy potrafię nim operować, ale teraz robię detoks, bo zauważyłem, że za bardzo na nim polegam. Dodatkowo od razu było widać po mnie, że go jadłem, nawet w dawkach 5-10mg. Na razie oksyracetam i kurkumina z piperyną na odstawkę + kofeina.

MPH opisałbym jako taka żyletka dla osób wcześniej wjebanych w dopaminowe zabawki, jednak za bardzo się kaleczę przy goleniu, a golarka elektryczna ma przynajmniej zabezpieczenie. Co do wyjebania to działam impulsywnie i takie działania wpływały dobrze na moje życie, bo jak ktoś chce zrobić detoks od amfetaminy czując zależność to nie odkłada woreczka do półki na amfetaminę XD
  • 64 / 3 / 0

Zacząłem brać dodatkowo tianeptynę do już branego MPH. Mam wrażenie, że tianeptyna zmniejszyła trochę działanie MPH. Miał ktoś podobną sytuację? Jaki mechanizm za tym stoi?
ODPOWIEDZ
Posty: 3220 • Strona 322 z 322
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.