Dawka minimalna po ketonach zależy oczywiście od Twojego stanu naspidowania, jeśli nie pijesz alko to te 2 tabsy (czyli 50mg) czea zjeść by się wyłączyć. Pamiętaj że wolno się ładuje i działanie nasenne pojawia się dopiero po 1,5 h od zjedzenia, ale jakieś 50 min po wraca już apetyt więc najedz się nim zmorzy sen, bo zasypiając z pustym żołądkiem i tak się wybudzisz z gastro po tym leku.
Zjedz wtedy kiedy keton się kończy i jesteś w trakcie zjazdu i poszedłbyś już spać , a nie chce się ani jeść ani spać :) Spróbuj jednak jednorazowo pół tabletki na trzeźwo (optymalna dawka nasenna dla osób hmmm... "bez problemów i tolerancji" ), żebyś wyczuł ten profil działania.
Mimo iż na drugi dzień czułem się nienajlepiej to muszę przyznać że pomogła mi zasnąć i się najeść przed snem. Ale i tak najlepsze na takie zjazdy jest wzięcie jej w niskiej dawce np. 1 tabletka i do tego trochę klona. A wcześniej trochę alko, ale tyle żeby się wyciszyć, zmniejszyć niepokój a nie najebać.
Aha i jak po 2 tabsach dalej będziesz się kręcił w łóżku to możesz dorzucić jeszcze z pół tabletki śmiało, wtedy powinieneś zasnąć
Jako iż po promazynie nie mogłam spać w nocy, jak już zasypiałam miałam bardzo dramatyczne koszmary, potrafiłam przesypiać 17 godzin dziennie i nadal być zmęczona, psychiatra postanowił przepisać mi ostatni lek jaki został mi poza benzo - lewopromazyne.
Przez pierwszy tydzień męczyłam się z przecinaniem tabletek na pół. Nie czułam zbytnio zmian, jedynie większą zamułe co wieczór i brak koszmarów. jako iż nadal miałam problem z zaśnięciem weszłam na dawkę 25 mg.
Stałam się spokojniejsza, i łatwiej mi się zasypiało, to na pewno. Nie jest to lek który "zwalił mnie z nóg", ale w przeciągu pół godziny byłam w stanie zasnąć, gdzie po innych lekach potrafiłam leżeć po parę godzin. Byłam zamulona, jednak byłam w stanie wstać rano z łóżka i się ogarnąć, gdzie zwykle leżałam większość czasu ze zmęczenia.
Niestety pojawiły się po 1,5 miesiąca dosyć duże wady. Moje libido nie istnieje, moje poczucie przyjemności jest przygaszone, i mam w głowie bagno. Ciężej jest zapamiętywać rzeczy, nauka jest utrudniona, jednak nie tak bardzo jak np na promazynie. O wiele słabiej czuje emocje, pozytywy: mniej się stresuje, negatywy: nie odczuwam już takich uczuć do osoby którą kocham. Mimo że jest mi przykro, to nie mogę płakać, złość i smutek objawiają się derealizacja. Moje poczucie empatii spada.
Ale jestem w stanie funkcjonować w ciągu dnia, kiedy potrzebuje wstać to wstaje, nie muszę się zmuszać i mam motywację. Parę rzeczy w głowie mi się poukładało, nie czuje się już tak zależna od innych. Człowiek ma siłę, i jest w stanie normalnie funkcjonować
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/amnesia_ibiza.jpg)
Największa europejska imprezownia tonie. Karetki błagają o pomoc – jeżdżą tylko do nocnych klubów
Ibiza – symbol beztroskiej zabawy, dźwięków techno i drinków za 25 euro – pęka w szwach. Ale, co ciekawe, nie z powodu tłumu turystów. Pęka system ratownictwa medycznego. Jak podaje lokalny związek zawodowy służby zdrowia, nawet jedna trzecia wszystkich interwencji karetek dotyczy klubów nocnych, gdzie dochodzi do… „bad tripów” po wiadomych zakazanych używkach.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/kasblokrys.jpg)
Narkotyki w bloku rysunkowym dla dzieci. Z piłkarzami reprezentacji Polski na okładce
Wrocławskie służby znalazły je w paczkach kurierskich
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kidssmarthphoneaddiction.jpg)
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”
Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.