Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Witam

Ostatnio tesowalem odmiane z automatu. Miala byc amnezja natomiast wyszedl totalny mix. Czy jest mozliwe, ze z jednego ziarna wyszlo pare odmian? Miala juz ktos tak kiedys? Prosze o odpowiedz
  • 11665 / 2257 / 0
Czy to Ty uprawiałeś ten automat? Czy jesteś pewny, że palenie pochodzi z tego samego krzaka? Czy topy są do siebie podobne?

Generalnie kwiaty dojrzewają w nieco innym tempie na różnych partiach krzaka i jeśli ścina się na raz wszystko, to delikatne różnice można zaobserwować. Ale to na pewno nie to.
Jeśli to ta sama odmiana, ale różne krzaki, różnice mogą być nieco wyraźniejsze.
Z jednej pestki rośnie tylko jedna odmiana : D Nie ma tak, że na tej gałązce wyrośnie Amnesia, a na tamtej OG Kush. Ostatnio taki kolega przekonywał mnie, że istnieje metoda krzyżowania rosnących krzaków za pomocą.... mechanicznego ich łączenia (nie potrafił dokładnie tego sprecyzować). Zabawne, jakie teorie potrafią krążyć po ludziach...
  • 45 / 16 / 0
^ kolega miał trochę racji, to szczepienie. Fajnie jest mieć na jednej jabloni kilka odmian jabłek, ale żeby zaszczepić rośliny jednoroczne to ja nie widzę sensu czasu też mało.

Z jednego ziarna wyszlo pare odmian? W sensie że urosło? Jedno ziarno jedna roślina. A po czym wnosisz, że to nie była amnezia, pamiętasz?
  • 702 / 122 / 0
Co w tym zabawnego? Nazywa się to szczepienie. Jak najbardziej możliwe, w ogrodnictwie takie krzyżowanie to żadna nowość. Na jednej jabłoni mogą rosnąć różne odmiany jabłek.
Co do pytania o amnesię, podejrzewam, że górne topy lepiej doświetlone miały inną moc niż dolne stąd złudzenie, że to inna odmiana.
  • 11665 / 2257 / 0
Ale on mówił o krzyżowaniu nie szczepieniu. Krzyżowanie to coś innego - mieszanie genów.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.