Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
Posty: 1 • Strona 1 z 1
  • 2 / 1 / 0
Ostatnio interesowałem się dużo ekstrakcją DMT z roślin bo chemie w sumie ogarniam, ale czytając różne fora nie mogę dojść do konkretnej konkluzji i może ktoś jest mi w stanie pomóc. Czy acacia confusa i jej kora są legalne w Polszy? Jeżeli tak to dlaczego tak ciężko znaleźć źródła tego w internecie a jak już jakieś są to tylko takie shady. Czy
potencjalne zamawianie przez granicę wzbudza dużo podejrzeń? Byłoby miło, gdyby ktoś wreszcie rozwiał moje wątpliwości bo ciężko uzyskać jednoznaczną odpowiedź. <3
Posty: 1 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.