Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 206 • Strona 21 z 21
  • 447 / 43 / 1
Skoki ciśnienia powodujące bóle głowy grozace wylewem... Lęki i obawy na każdym kroku... I w ogóle takie jakieś pokrzywienie odczuwam... Sam już nie wiem ale chyba wyszły CZIKITY 5EFY I ADEBY
Rozmyte kolory kończę, sorry...

Spoiler:
  • 492 / 137 / 0
Ciężka depresja, uniemożliwiająca podjęcie jakiejkolwiek czynności. Wrażenie "zapomnienia" jak wykonywało się podstawowe czynności. Amotywacja jak z kosmosu, nachętniej to bym siedział i nic nie robił, byleby było wygodnie. Brak apetytu, wynikające z tego darowanie sobie posiłków i potem ogólne osłabienie, pogłebiające wszystkie wyżej wymienione stany. Paranoje na swój temat, wrażenie, że uszkodziło się swój organizm na zawsze. To był kurwa dramat, najgorszego wroga bym tym syfem już nie poczęstował.
  • 11 / 2 / 0
Pale kanna od 2 lat mniej więcej 5/10 razy na miesiac. Stwierdzam nie male pogorszenie pamieci, kondycji fizycznej, ograniczony zasob slownictwa i miejscami apatia.

Moi znajomi zakonnicy palacy non toper
(zwykle fake hash) zamieniaja sie w zombie, wyglada to zalosnie.
Pali taki nabicie na bucha po czym opada mu glowa i rozzazone szklo (dziwi mnie ze jeszcze sie nie podpalil razem z mieszkaniem) zaczyna sie slinic,trzesie sie a czasami ryczy jak zwierze.
Po 30 minutach budzi sie i pali od nowa, tak do konca materialu.

Martwi mnie fakt ze pierwsze posty w tym temacie nie wspominaja o jakichs powazych efektach ubocznych a ostatnie wrecz przeciwnie.
Wnioski nasuwaja sie same a mianowicie coraz to wiecej swinstwa coraz mniej frajdy.

JEBAĆ KURWY MACZETAMI !!11 :wall:
  • 11 / 1 / 0
Siema a wiec pale natuarala jakos od 2 lat i wszystko bylo w nalezytym porzadku, ale niestety przez 2 miechy palilem jeeza zmoczomego w syntetykach ok.4 gibonow dziennie tego skurwysynstwa. Pewnego dnia dostalem pojebanego ataku paniki siedzac w poczekalni na uniwerku myslac ze zajebie belta :// na szczescie po 20 min przeszlo. Kilka dni pozniej mialem bole glowy problemy ze wzrokiem przyspiwszony puls nerwica leki gula w gardle plus bol zoladka (bardziej gazy) i kompletny brak laknienia. Minely 2 mies i jedyne pozostale efekty to nerwica i jakby uczucie zdretwalego jezyka plus brak laknienia. Przez ten okres czasu zero motywacji kompetna niechec do wyjscia gdziekollwiek i zamartwianie sie ze tak mi juz zostaniw na cale zycie. Stad moje pytanie ile jeszcze efekty sie utrzymaja? Zaznacze tez ze nie pale normalmwgo jeezu od tygodnia bo tylko poglebial lekko stan.
  • 23 / 3 / 0
Patologia społeczna i przepalone styki brakiem wiedzy o dawkowaniu i bezdech senny
  • 3 / / 0
Cześć czy bycie w cugu na canna ma to jakiś wpływ na działanie psychodelików? Zażyłęm wczoraj 20mg 2cb fly czekam ponad 2h i nic poza paroma falami ciepła, chcąc ratowac sytuacje poszło jeszcze 60hometa i też nić a homet w tej dawce juz daje fajna podróż.\na sam final 100mg 3fma od lizardów i jestem pod wrazeniem tego fma tylko dlaczego sajko nie odpalily. Z sero ost 10g 3mmc w cugu jakies 2 miechy temu
ODPOWIEDZ
Posty: 206 • Strona 21 z 21
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.