Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1431 • Strona 137 z 144
  • 2767 / 532 / 9
Awatar użytkownika
Zgienty
Kompetentny
Kompetentny

Różne arylki mieszane ze sobą + alko od rana się zaczęło + opio (głównie koda kilka razy w tygodniu) + weed (zacząłem z tyteksem palić) = prosty przepis na samobójstwo. Między czasie benzo jakieś, jakiś giebelek i inne takie takie. Ogólny ciąg ćpania przez dwa lata z miesiącem przerwy tylko.

Przypominają mi się słowa Steve'a-O: "I'm killin' myself."
Jesteśmy tylko oceanem kwiatów.
  • 1424 / 66 / 0
Awatar użytkownika
Scone
Kompetentny
Kompetentny

26 grudnia 2021Zgienty pisze:
Najgorszy jest mix z alko. Niby pijesz sobie browarki, cyk myk ze sklepiku, a to jest najgorsza rzecz ze wszystkiego ever.
Pod jakim względem najgorsza? Szkodliwości? Kardiowjazdu? Działania? Potencjału uzależniającego?
LSD - Piękna i Bestia
  • 2767 / 532 / 9
Awatar użytkownika
Zgienty
Kompetentny
Kompetentny

Pod względem stosunku szkodliwości/dostępności i ceny. opium dla mas. To gorsze opium. alkohol uzależnia powoli ale jak już się to stanie to wyniszcza umysł i organizm. Narządy dostają po dupie: wątroba, trzustka, serce, mózg itd. Skręty są bez. Tutaj chodziło jeszcze o mix dyso i alko. Niby jest w tabeli mixów, że zły. Na początku tego nie czuć ale jak trwa to chronicznie to na prawdę jest to niebezpieczne.
Jesteśmy tylko oceanem kwiatów.
  • 7 / / 0

Witam, jak już pisałem wcześniej od prawie 10 lat jestem uzależniony od baklofenu, chcę się od tego uwolnić bo gdy przez kilka pierwszych lat dawał mi on ogromnego kopa, coś w stylu hipomanii, to teraz nie działa już tak dobrze.
Chciał bym spróbować zastosować ketamine domięśniowo, czytałem, że ona uwalnia od różnych nałogów.
Biorę też moklar i czasem clona .
Jaką dawkę ketaminy by zastosować i czy baklofen i moklar wchodzą jakoś w interakcje a ketaminą, czy odstawić te dwa leki i dopiero później podać ketamnię. Jaka dawka ketaminy podanej domięśniowo była by bezpieczna i skuteczna?
Mowa o ketaminie HCL czystej w płynie
Bardzo proszę o wszelkie informacje, sugestie i porady, ludzi obeznanych w temacie.
Dodam, że próbowałem zmniejszać ilość zażywanego baklofenu, ale powoduje to u mnie okropną depresję, lęki , odruchy wymiotne i całkowity brak chęci do życia i do jedzenia. Powoduje też mocne odrealnienie i praktycznie nie mogę nawet wstać z łóżka.
baklofenu biorę 150 czasem nawet 200 mg na dobę .

Pozdrawiam serdecznie
Ostatnio zmieniony 15 stycznia 2022 przez markos74, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 3336 / 301 / 0
Awatar użytkownika
FajnieJest
Kompetentny
Kompetentny

ketamina nie wyleczy cie z fizycznego uzaleznienia od baklofenu. Gleboki, ketaminowy trip moze ci jedynie dac narzedzia dzieki ktorym zmierzysz sie ze swoim uzaleznieniem, poznasz mechanizmy swoich mysli itd. Z dawek baklo bedziesz musial schodzic stopniowo tak czy siak. Jak bierzesz 200mg na dobe to fajnie bylo by co tydzien schodzic z dawki tak 10-25mg, w zaleznosci jak sie bedziesz czul i tak, abys mogl nadal funkcjonowac. Powodzenia!
  • 7 / / 0

Bardzo dziękuję za odpowiedź, a jaką dawkę ketaminy podać w mięsień na pierwszy raz tak żeby było bezpiecznie, ale żeby ketamina zadziałała jak należy.
I czy nie będzie interakcji z baklofenem , moklarem i clonem
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 15 stycznia 2022 przez markos74, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 3336 / 301 / 0
Awatar użytkownika
FajnieJest
Kompetentny
Kompetentny

klonazepam i baklofen napewno wzmocnia ketamine i podbija depresje ukladu oddechowego. A jak IM, to juz w ogole. Badz ostrozny i nie rob tego sam. Zacznij od 20mg.
  • 22 / / 0

Po pierwsze po co to konieczniecznie na pierwszy raz i.m. chcesz podawać? Po drugie nie jedz klona w dniu tripu, najlpiej wytrzeźwiej z niego totalnie, baklo i tak podbije depresje OUN, nie miksuj tego na raz bo wszystkie 3 rzeczy to za dużo, miej kogoś w czasie tripa przy sobie jak będziesz jadł i tak bo nie wiadomo jak to baklo mocno wjedzie z ketą, tylko sniff nie kurwa igły od razu
  • 2 / 1 / 0

Czy ktoś korzystał z usług stron internetowych wystawiających e-recepty weterynaryjne? Czy takie w ogóle istnieją? Głównym celem oczywiście jest nabycie substancji w nazwie wątku.
  • 3336 / 301 / 0
Awatar użytkownika
FajnieJest
Kompetentny
Kompetentny

Ta, dajesz telefon swojemu koniowi, weterynarz robi telewizyte z nim, pyta ile potrzebuje znieczulenia, po czym kon dostaje recepte na swoj PESEL i idzie do apteki nabyc ketaminy. %-D
ODPOWIEDZ
Posty: 1431 • Strona 137 z 144
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.