Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 27 • Strona 3 z 3
  • 1851 / 202 / 36
U mnie mj sprawdza się doskonale przy bólu reumatologicznym. I nie jest tak, że ból znika całkowicie, jest nadal, tyle tylko, że wcale mi nie przeszkadza.
  • 11665 / 2257 / 0
Na ból mięśni / stawów sprawdza się zdecydowanie najlepiej. Czasami nie czuję ciała, jak konkretniej się porobię i nie ma wtedy mowy o żadnych dolegliwościach. Cały czas zastanawiam się, czy nie dać spróbować mojej matuli, która ma właśnie takowe problemy. Z ziołem nie ma problemu, bo zapas konkretny, tylko jest jakaś psychiczna bariera... musiałbym jej pokazać, co i jak - normalnie z nią zajarać. Boję się też, jak zareaguje - w sensie na zioło, nie na propozycję. Sama już pytała kilka razy, ale zawsze odpowiadałem, że spoko - kiedyś tam... :-D
  • 155 / 26 / 0
@jezus_chytrus- mam podobny problem, uważam ,że mj pomogła by na wiele dolegliwości mojej Mamy, i to jakiś paradoks bo mam prawie 4 dychy na karku, a odwagi brak ..
  • 1 / / 0
U mnie przeciwbólowo świetnie sprawdzały się odmiany 50/50 cbd/THC, lekka przyjemna faza.
  • 4 / / 0
Hej!

Kiedy jestem zmęczony to dokucza mi ból pleców między łopatkami. Generalnie po długiej przeprawie z próba leczenia tego dochodzę do wniosku ze mam tam nagromadzone emocje z całego życia które powoli uwalniam - przynajmniej z to na dzień dzisiejszy wierze.
Mieszanka THC + CBD daje ulgę na ten ból, czuje rozluźnienie po zażyciu 😀
  • 2314 / 236 / 223
Mi dobrze działało na ból głowy. Coś na wzór wzięcia tabletki z paracetamolem, tzn. często jak głowa była ciężka, nie do zniesienia, a ból się nasilał, to odpalałem fifkę i przygasało. Co do bólu pleców czy łopatek się nie wypowiadam, bo takiej okazji nie miałem. Ktoś się orientuje, jak to działa? Jakieś receptory wygasza bólowe, odpowiedzialne za transmisje bólu do mózgu?
The depths are everything.
  • 353 / 48 / 0
Gdyby nie aurora 20, to nie wiem jak bym przeżył jelitówkę haha. Tak mnie bolał brzuch, że mnie wykręcało. A po marihuanie 50% bólu i 90% mdłości przeszło. Poszedłem spać.
ODPOWIEDZ
Posty: 27 • Strona 3 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.