Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 5 / / 0
Chciałem zapytać w związku z zamiarem zażycia niedługo LSA Ipomea purpurea(Heavenly Blue) firmy W. LEGUTKO. Poszperałem na forum i widziałem, że ta firma jest polecana, zamówiłem przez neta i już idzie. Jest tylko problem z dawkowanie. Znajduje na forum bardzo skrajne relacje co do dawek. Niby w ogólnej informacji możemy przeczytać:
"Dla doustnego przyjęcia nasion Ipomoea violacea
Lekko: 50 - 100 nasion (ok. 1.5 - 3 g)
Średnio: 100 - 250 nasion (ok. 3 - 6 g)
Mocno: 250 - 400 nasion (ok. 6 - 10 g)
Bardzo mocno: ponad 400 nasion (ponad 10 g)"

Tylko teraz tak. Na forum znajduję informację iż niektórzy mieli na prawdę niezłe loty po 10g. Inni po 10g ledwo co czuli a po 20g dopiero byli dobrze zrobieni. Niby może dawkowanie się różnic od wagi i różnych aspektów ale to są dość duże różnice.

Chciałbym mocnego, głębokiego tripu. Tak aby nie było tylko fraktali przy zamkniętych oczach delikatnych i trochę śmieszne rozkminy tylko żebym mógł przeżyć coś ważnego i zajrzeć w swoją osobowość. Tylko nie chce przesadzić i już czym więcej czytam postów tym mniej rozumiem jak to dobrze dawkować.

Chciałbym nadmienić bo też takie głosy w postach się pojawiały że to ma znaczenie - że chce zastosować ekstrakcje wodną. Czy w takim wypadku muszę użyć właśnie większej dawki niż normalnie? Ile wziąć(60kg/173cm) żeby mieć dobrą, mocną fazę ale żeby nie przesadzić? I czym grozi za duża dawka? Wiem że z DXM amnezją, brakiem ogaru no i oczywiście zdrowotne skutki, ale mam nadzieję że aż tak skrajnej przesady nie doświadcze.

Właśnie gdybym to porównał to bym oczekiwał coś na poziomie 3 plateum w DXM(wiem że to inne środki ale chodzi mi że liczę na coś bardzo głebokiego ale nie jak 4 platuem w DXM że urywa mi się film nic nie pamiętam i nie ma zbyt dużo radości z tripu). Jak w końcu dawkować? Bardzo wiele osób widziałem pisało np. 12g - bardzo subtelny efekt następnym razem spróbuje 18g itp. Więc co z tą tabelką? Czy aż takie są wachania? Czy ekstrakcja wodna wpływa na ilość?

PS czy są jakieś różnice między Heavenly Blue a innymi wersjami(nie wiem jak to nazwać bo gatunek to wciąż Ipomoea violacea)?
  • 544 / 48 / 0
Zacznij od sredniej dawki jesli sie nie boisz, a jak masz watplitosci to pomalutku...
Predzej martwy niz slaby
  • 683 / 149 / 1
Ja jadłem w ilościach 5- 10 gram, bez ekstrakcji wodnej, to jest masakrująco rzygogenne, lecz ma swój urok. Nie schodziłbym poniżej odpowiednika 10 gram z ekstrakcji wodnej - ale tego nie da się ustalić zbyt precyzyjnie.
  • 21 / / 0
Przy ekstrakcji wodnej najlepiej drobno zmielić skropić sokiem z cytryny i zalać chłodną wodą ale tylko tak by było 3x więcej wody niż nasionek. Później sok z porzeczki koniecznie domowy.
Całość macerujemy ok 2h
Potem przez sitko i pijemy
Z 10g zakupionego w znanym ogrodniczym wyszło całkiem spoko
WAŻNE przed zmieleniem przepłukać nasionka dosyć dokładnie gdyż pryskają je różnymi świństwami
Uwaga! Użytkownik TruthSeeker1150 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 759 / 53 / 0
Panie Sajko, ile tam sobie byś nie zażyczył na 1szy raz tego LSA, to wpierw weź jedną substancję. Mieszanie zostaw sobie na kiedy indziej. Zrobisz, jak zechcesz, ale wiedz, że w tym przypadku więcej nie znaczy lepiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.