Najlepsza substancja na libido

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1760 / 418 / 0

GBL - daj spokój - jest może wyższa podnieta ale seks po tym jak bys owalił pół litra czysto zwierzęcy i zamroczony banią jak dochodzisz to nie czujesz kompletnie nic. Jak już coś ma pomóc to tylko jakies euforyczno - stymulujące proszki.
  • 494 / 163 / 0

@Bekilinker
Nie ma go na liście, bo nie miałem okazji go próbować. Z opisów innych osób to pewno byłby na równi z fenibutem.

Jak posiadać, aby nie posiadać?

"Kilka refleksji nad orzecznictwem sądowym ostatnich lat w sprawach narkotykowych" - materiał bardzo ciekawy, acz zwracamy uwagę, że te "ostatnie lata" były ponad dekadę temu.

Dyskwalifikacja za jointa. Czy za palenie marihuany sportowca musi spotkać kara?

Dyskwalifikacja gwiazdy lekkoatletyki Sha'Carri Richardson z powodu palenia marihuany wzbudziła burzę: czy za coś takiego powinno się sportowcowi odebrać jego największe marzenie? Swoje zdanie ma w tej sprawie nawet prezydent Joe Biden.
  • 719 / 139 / 0

fenibut jest zdecydowanie słabszy pod tym względem, ale na wysokie miejsca może zasługiwać. Po GBL libido potrafi być wręcz nachalne, trudne do opanowania, zwierzęce. Ze wszystkich rzeczy które brałem to miks 3MMC + GBL zamiatał wszystko i nieźle porył życie seksualne które musiałem bardzo długo naprawiać terapią.
  • 20 / 2 / 0

17 lutego 2021NiebieskiLis pisze:
@Bekilinker
Nie ma go na liście, bo nie miałem okazji go próbować. Z opisów innych osób to pewno byłby na równi z fenibutem.
A jakie ilość Phenibutu bierzesz, żeby czuć lepsze libido?
  • 494 / 163 / 0

Jak brałem to brałem od 0,5g do około 3g, przy czym po wzięciu od razu dużej dawki efekty były bardzo mizerne, tzn. samo zamulenie bez euforii. Działał o niebo lepiej jak zacząłem od co najwyżej 0,5g i co 5-6h brałem większą dawkę, czyli np. 0,5g-1,25g-1,75g w ciągu dnia. Oczywiście wszystko na pusty żołądek, czyli bez jedzenia 4h (absolutne minimum 2h) przed i 2h po dawce.
  • 16 / 1 / 0

Najlepsza, hmm...
Afterglow po misie MXE+DXM
Ps MXE- ktokolwiek widział, ktokolwiek wie :D
  • 115 / 21 / 0

GBL/GHB + MDMA/betaketony pokroju 4cmc....

ykb

• 127 / 6 / 0

@wiaderk0 dokładnie, od siebie jeszcze dodam że kofeina 300mg+ też da radę jeśli chcemy "legalnie, prosto i łatwo" podbić sobie libido.
  • 6 / / 0

Tak jak ktoś już wspomniał - Metamfa.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata