3-MMC; Metafedron

Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 14 / / 0

Ja trójkę zażywam jedynie snifem, kiedyś waliłam sporo XTC i od tamtej pory oralnie mi dragi nie podchodzą. Sniff to sniff 😁
  • 1914 / 225 / 0

akurat EMka snifem gorzej robi, chociaż ja i tak sniffam na wejściu

mnie trójka uczyniła nosownikiem, z tego trzeba choć 1 kreskę

bez kreski to marnacja materiału

jak tak można

ja nie wiem

Narkotyk, którym odurzono Hitlera. Pod jego wpływem zmienił historię wojny

W lipcu 1943 r. Benito Mussolini poważnie rozważał wycofanie Włoch z działań wojennych. Wiadomość o możliwej zdradzie sojusznika załamała Adolfa Hitlera. Na 19 lipca, dzień po kluczowej przegranej z Armią Czerwoną pod Kurskiem, Führer miał zaplanowane spotkanie z Duce, ale był cieniem samego siebie. Na takie okazje jego przyboczny lekarz, Theo Morell, trzymał specjalne „lekarstwo”.

Zatrucia „party-drug”. Rząd Holandii delegalizuje popularny wśród młodzieży narkotyk

Rząd Holandii zdelegalizował w czwartek narkotyk 3-MMC. Powodem jest rosnąca liczba zatruć preparatem. Decyzję gabinetu musi jeszcze zatwierdzić parlament.
  • 123 / 6 / 0

Jak mozecie porownac obecne 3-MMC do np. 4-CMC z 2017 od primasort (te w bialo-szarnych krysztalach, na koniec dzialalnosci wysylali takie zolte mokre smierdzace rozpuszczalnikiem)?
  • 229 / 37 / 0

Dla mnie dobre 3mmc zawsze > dobre 4cmc.
  • 7054 / 1270 / 2

11 maja 2021SzukamPracy pisze:
Jak mozecie porownac obecne 3-MMC do np. 4-CMC z 2017 od primasort (te w bialo-szarnych krysztalach, na koniec dzialalnosci wysylali takie zolte mokre smierdzace rozpuszczalnikiem)?
Nie możemy, bo to bezsensu.
  • 1914 / 225 / 0

Potwierdzam. Nikt racjonalnie myślący tego nie zrobi.
  • 989 / 121 / 0

Można powiedzieć, że większość miłośników chemicznej euforii wolałaby dobre 3mmc od dobrego 4cmc, ale czy ma to uzasadnienie w jakichkolwiek badaniach?
  • 1914 / 225 / 0

WHO przeprowadziło szereg licznych badań nad tym co lepiej klepie i chlory słabo wychodzą przy mmc. Chociaż badania nad medycznym klefedronem były bardzo obiecujące, to na schorzenia, które leczy klefedron, zeleca się kurację czerwonym mięsem.
  • 14 / 1 / 0

Cześć wszystkim. Chciałem się dowiedzieć co nie co o tym 3mmc, bo mieszkam w Holandii a tu ponoc to legalne. Z góry przepraszam, ale nie chce mi się czytać 700 stron tego wątku a i znaleźć tu coś też ciężko. :/
Chciałbym się dowiedzieć jaka jest faza po tym 3mmc? Wyczytałem że coś jak po MDMA? Mamy ze znajomymi za sobą MDMA i koko więc co nieco już przerobilismy. Zastanawia mnie czy w ogóle warto się w to bawić? Ile trzeba wziac, żeby mieć dobrą fazke? Jak to w ogóle skonsumowac? Wypić z sokiem? Walnąć w nos? :D Tolerancja zerowa bo nigdy tego nie próbowaliśmy. A pytam bo mam obawy, bo widzę że w sklepie 2,5g jest za 20 euro, dostępne są kryształy i proszek. Opłaca się w ogóle w to bawić? Bardzo pasowała nam faza po koko jak i MDMA :)
  • 7054 / 1270 / 2

12 maja 2021Metropolis pisze:
Można powiedzieć, że większość miłośników chemicznej euforii wolałaby dobre 3mmc od dobrego 4cmc, ale czy ma to uzasadnienie w jakichkolwiek badaniach?
Czy mógłbyś nie pisać bzdur ?
Wróć do „Tolylopropanony”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata