Czy lekarz widzi czy wykupiło się wszystkie leki z e recepty?

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1742 / 370 / 0

Rzeczywiście da się podejrzeć status recept, które się wystawiło.

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
  • 500 / 80 / 0

Gdyby się nie dało to lekarz nie mógłby anulować błędnej recepty by wystawić nową. A to się często zdarza przy benzo iż nie dają ilości ogólnej substancji czynnej.

Dr Shopping, czyli jak państwo traci miliony na psychotropach

Tylko w ubiegłym roku fundusz zdrowia stracił co najmniej 14 milionów złotych, refundując leki psychotropowe, które trafiają na czarny rynek. Reporter TOK FM w trakcie prac nad materiałem odkrył luki w systemie i bezczynność instytucji państwa. Efektem są ogromne straty finansowe, ale też społeczne. Proceder trwa od dawna.

Na balkonie uprawiał konopie, a służby wezwał bo „niezły z niego jajcarz”

Odpowiedzialność za bezpodstawne wezwanie służb oraz kara więzienia za posiadanie i uprawę narkotyków grożą mieszkańcowi gminy Rytro, który wezwał służby by ratować swojego urojonego kolegę.
  • 5 / 1 / 0

Osobiście zdarzyła mi się taka sytuacja że lekarz zapytał się praktycznie wprost czemu nie wykupiłem całej recpty ale na czym to polega to nie wiem może zaprzyjaźniona apteka ponieważ do takiej zostałem wysłany że niby taniej ;D
  • 730 / 130 / 1

Ok aktualizacja, jednak widnieją statusy "częściowo zrealizowana", także mimo braku wyrażenia zgody przez pacjenta. Lekarz może wówczas zobaczyć dane jak na przykładzie załączonym, w szczegółach jest wówczas pusto. Recepta może mieć też status częściowo anulowanej.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1407 / 76 / 0

Ciekawe kiedy mój się skapnie, że zżeram więcej pregabaliny niż powinienem %-D
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 1742 uczestników Wejdź na czata