Więcej informacji: Pregabalina w Narkopedii [H]yperreala
edit: rekreacyjny nie znaczy codzienny
a, i no offence oczywiście
(Pierwszy kontakt z pregabaliną)
Doświadczenie z tego weekendu (dawki zapite w prochu, na raz):
Dzień 1. 450 mg pregaby : pozamiatało mnie ostro, wywaliło z kapci. Zachwiania równowagi, miękkie nigi itp. Czułem się jakby na mdma a trzymało jakieś 6 godzin lekko - aż do pójścia spać.
Dzień 2. 450 mg podobnie jak wyżej, ale o jakies 15-20% słabiej, wciąż mocno.
Dzień 3. 525 mg: zero działania narkotycznego praktycznie 2/10 wyczuwalność fazy. Aczkolwiek dorzucone 0.5 mg alprazolamu wzmocniło działanie pregaby.
--------------------------
Nie moge edytowac czy moze ktos scalic?
Jeszcze pytanie - czy po takim 3 dniowym ciagu na dawkach jw musze jakos schodzic? Jakies szanse objawow itp?
Scalono. taurinnn
?
Nie bierzcie moich rad poważnie, konsultujcie to z bardziej obeznanymi osobami a najlepiej lekarzem. Słuchacie mnie na własną odpowiedzialność.
21 stycznia 2020wincentrzbik pisze: złoty środek na lęki, niska sedacja i zamuła a lęu brak jak mocno to uzaleznia
?
A samobójstwa ludzie popełniają pewnie nawet rzucając fajki jak sie dobrze poszuka takich przykładów. Do leczenia: prega > benzo, do ćpania: benzo >prega.
Nie bierzcie moich rad poważnie, konsultujcie to z bardziej obeznanymi osobami a najlepiej lekarzem. Słuchacie mnie na własną odpowiedzialność.
22 stycznia 2020WrakCzlowieka pisze: Pregabalina nie działa na GABA tylko kanały wapniowe. Przestań bredzić. "Faza" po tym jest żałosna i znika po 2-3 użyciach w dużych dawkach. Jako lek za to można tygodniami siedzieć na stałej dawce a potem luzem zredukować bez większych konsekwencji. Są oczywiście rzadkie wyjątki od reguły jak tu ktoś opisywał swoje perypetie z odstawką w tym temacie - ale to mniejszość.
A samobójstwa ludzie popełniają pewnie nawet rzucając fajki jak sie dobrze poszuka takich przykładów. Do leczenia: prega > benzo, do ćpania: benzo >prega.
Zadne benzo nie dały mi namiastki tak zajebistej bomby jaką dała mi prega, chociaz tylko przy pierwszych 3 razach.
Benzo plus prega : taki miks jest ok, obie substancje sie wzajemnie wzmacniaja.
Nie bierzcie moich rad poważnie, konsultujcie to z bardziej obeznanymi osobami a najlepiej lekarzem. Słuchacie mnie na własną odpowiedzialność.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/obraz_2025-06-21_152357458.png)
Marynarka wojenna Salwadoru skonfiskowała ponad 6 ton kokainy
Prezydent Salwadoru, Nayib Bukele, ogłosił w piątek przejęcie 6,3 tony kokainy i aresztowanie 17 podejrzanych handlarzy narkotyków podczas czterech „bezprecedensowych” operacji marynarki wojennej kraju na Oceanie Spokojnym.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mozgnastolatka.png)
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?
Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/edna.jpg)
DNA w powietrzu. Wykrywają tak narkotyki i patogeny
Przełomowe badanie naukowców z Uniwersytetu Florydy wykazało, że środowiskowe DNA (eDNA) zasysane prosto z powietrza może dostarczyć szczegółowych informacji o otaczającym nas świecie. Od identyfikacji zagrożonych gatunków i śledzenia ludzkich patogenów, po wykrywanie alergenów i nielegalnych substancji.