Problemy użytkowników z kontami

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 4973 / 200 / 8

@klejnot nilu: Odpisałem.

@hones14: Załatwione!

detoxik90

• / / 0

Witam jak odzyskać konto? Pamiętam emaila za to nicku nie...niby w opcji odzyskiwanie hasła wysłało mi wiadomość ale nic nie doszło...HELP

Część psychiatrów chce legalizacji substancji psychodelicznych

Mitów o substancjach psychodelicznych powstało w Polsce wiele, choć od zarania dziejów są one znane człowiekowi. Psychiatrzy widzą w nich szansę na leczenie depresji, traum, uzależnień.

Więzienie za trucie wrocławian. "Pomogliśmy rozbić dopalaczową mafię"

Szefowie wrocławskiej szajki handlarzy „dopalaczami” zostali prawomocnie skazani na więzienie za trucie wrocławian. Postępowanie w tej sprawie wszczęto w 2016 roku po artykule portalu GazetaWroclawska.pl.

BronekWu

• / / 0

Witam,
Mój problem z kontem polega na tym, źe:
1. nie pamiętam nicku. (Wiem „mniej więcej” jak on brzmiał). Było to coś w rodzaju: „bronekw/BronekW/Bronek.wu” kombinacji jest tutaj wiele, niestety nie pamiętam bardziej precyzyjnie.

2. Konto było przypisane do jednego z adresów e-mail:
chelsea_fun@vp.pl
lub
chelsea_fun2@vp.pl

3. Jeżeli konto było przypisane do drugiego wymienionego adresu mailowego, to nie mam możliwości wejścia na tego maila, gdyż ze względu na długi czas nie użytkowania został usunięty.

Na koncie było kilka postów ale przede wszystkim staż, na pewno ponad 5 lat, a zapewne około 8.

Czy jest jakakolwiek szansa na otrzymanie pomocy i rozwiązanie pozytywne tej - zdaje sobie sprawę - beznadziejnej sytuacji.

Z góry dzięki,
Pozdr
  • 26 / 8 / 0

witam!
prosze o zmiane nicku na: omyx
pozdrawiam! ;D
  • 4973 / 200 / 8

03 grudnia 2019detoxik90 pisze:
Witam jak odzyskać konto? Pamiętam emaila za to nicku nie...
Proszę wysłać maila na surveilled[at]hyperreal[krop]info z tej skrzynki, to odpiszę Tobie login, który jest z tą skrzynką powiązany.

04 grudnia 2019BronekWu pisze:
Witam,
Mój problem z kontem…
Odpisałem na mail (ten bez dwójki).

05 grudnia 2019hones14 pisze:
prosze o zmiane nicku na: omyx
Załatwione!
  • 1011 / 243 / 0

czy mozna zmienic maila przypisanego do konta?
  • 295 / 32 / 0

@surveilled już wszystko gra, dzięki i pozdro
  • 793 / 7 / 112

05 grudnia 2019Ankaaa pisze:
czy mozna zmienic maila przypisanego do konta?
no jasne, w panelu użytkownika
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 145 uczestników Wejdź na czata