Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad twoją odpowiedzią - wycięto cytat. | STR88
Łaciata pisze:Też znam i to całkiem sporo takich osób. Pytanie tylko gdzie zaczyna się uzależnienie, czy weekendowe cpaki też wrzucamy do wora "uzależnieni",czy "rozrywkowicze". Dla mnie uzależnienie zostało zauważalne, gdy zaczęłam zaniedbywac inne aspekty życia, brałam po to zeby funkcjonować. Jeśli ktoś potrafi coś wziąć tylko na imprezach T0 szacun.
Co do weekendów to jeden poleci w weekend raz na 3 miesiące a drugi będzie przebierał nogami i myślał o tym weekendzie co tydzień.
Wszystko jest w głowie, amen.
Sorry za offtop.
jej piękno mroczy a ludzie wzywają pięknie 'pomocy!'
Mało tego - swojego czasu miałem pewne rzeczy w ilościach że tak powiem hurtowych, (do czasu aż u naszych sąsiadów zza czeskiej granicy nie skończyło się eldorado) więc raczej powstrzymałbym się od mierzenia wszystkich własną miarą ;)
Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
jej piękno mroczy a ludzie wzywają pięknie 'pomocy!'
Z forum zniknęła po części bo wyszło jej ćpanie i rodzina i interweniowała . Weszli jej nawet na konto fb i pisali do ludzi u ktòrych w konwersacji był temat ćpania .
Nie chce mi roche w to info wierzyć, bo na początku 2019 była na etapie 300mg kody...jak rodzice odkryli paczki po kodzie ktòrych nie zdążyła schować.
No i 18lat
Kurde, że też niektòrzy mogą latami ćpać a niektòrzy tak szybko płyną.
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Naproksen i LSD w bałtyckich krabach. Jak leki trafiają do morza?
Raport: w Europie pojawiają się nowe narkotyki o większej sile działania
Nastolatki po konopiach wolniej rozwijają pamięć. Wyniki z kohorty ABCD
Amerykańscy badacze śledzili ponad jedenaście tysięcy dzieci od dziewiątego roku życia aż do siedemnastego. Ci, którzy w międzyczasie zaczęli używać konopi, wolniej rozwijali pamięć, uwagę i szybkość przetwarzania. Różnice narastały z czasem, ale badanie nie dowodzi związku przyczynowego.
Żołnierz brygady pancernej handlował narkotykami na dużą skalę
Starszy kapral 1. Warszawskiej Brygady Pancernej został zatrzymany w podwarszawskich Markach za handel dużymi ilościami narkotyków, głownie marihuaną i pochodnymi mefedronu. W tym samym czasie w Końskich wpadł jego wspólnik. Żandarmi i policjanci przeszukali trzynaście lokali i samochodów na terenie kraju, w których miały znajdować się narkotyki.
CBŚP rozbiło „rodzinny” gang przemytników narkotyków. 12 osób z zarzutami
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Krakowie, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą podejrzaną o przemyt znacznych ilości narkotyków z Hiszpanii do Polski oraz ich dalszą dystrybucję. W wyniku skoordynowanej akcji przeprowadzonej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego zatrzymano 11 osób, a łącznie zarzuty usłyszało 12 podejrzanych.
