Zgony użytkowników forum - dyskusja

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 885 Strona 89 z 89
Rejestracja: 2009
  • 1820 / 243 / 0


@kwaska skąd info, czemu mamy ci wierzyc skoroś świeży 1postowiec?
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0


Starałam się pytać ludzi co się z nią stało, że tak zniknęła nagle z forum. Kilka osób mi to potwierdziło, ale pewności nie mam. Fakt że nikt nie wie gdzie jest,a kilka osób mówiło ze po opuszczeniu ośrodka zmarła

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad twoją odpowiedzią - wycięto cytat. | STR88

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

USA: Jazda pod wpływem narkotyków zmorą policji

Organy ścigania spodziewają się znacznego wzrostu liczby osób kierujących samochodami po paleniu marihuany. Podczas gdy funkcjonariusze patrolowi mogą korzystać z alkomatów, aby sprawdzić, czy kierowcy prowadzą pod wpływem alkoholu, nie mają zatwierdzonych testów drogowych, aby sprawdzić, czy są oni pod wpływem marihuany.
Rejestracja: 2017
  • 41 / 4 / 0


Łaciata pisze:
Też znam i to całkiem sporo takich osób. Pytanie tylko gdzie zaczyna się uzależnienie, czy weekendowe cpaki też wrzucamy do wora "uzależnieni",czy "rozrywkowicze". Dla mnie uzależnienie zostało zauważalne, gdy zaczęłam zaniedbywac inne aspekty życia, brałam po to zeby funkcjonować. Jeśli ktoś potrafi coś wziąć tylko na imprezach T0 szacun.
Zależy od podejścia. Ja np mimo, że zawsze lubowałem się w stymulantach i nie raz, nie dwa poleciałem mocniej to zawsze bardziej od samego ćpania interesowały mnie pieniądze, które można na tym zarobić. Jakby ktoś powiedział mi, że mogę mieć nieograniczoną ilość dragów lub możliwość zrobienia na tym dużego hajsu ale bez ćpania to bez mrugnięcia okiem wybrałbym drugie mimo, że swojego czasu miałem dość mocny epizod z mefedronem, gdzie miałem świadomość bycia uzależnionym.

Co do weekendów to jeden poleci w weekend raz na 3 miesiące a drugi będzie przebierał nogami i myślał o tym weekendzie co tydzień.

Wszystko jest w głowie, amen.

Sorry za offtop.
Rejestracja: 2009
  • 1820 / 243 / 0


Sorka za OT: @SarcasticCunt a tam chuja prawda, pewnie byś popłynął i sprzedawał tak by się zwracało Twoje własne ćpanie + jakieś ekstra. Większość wjebanych osób miało epizod lub epizody, gdy też uprawiali "pomoc" wzajemną i to się kończy zawsze tak samo.
Rejestracja: 2017
  • 41 / 4 / 0


@GG Allin Chuja prawda ;) to że lubiłem polecieć to nie znaczy, że mam mentalność wystrzelonego ketonożercy myślącego tylko żeby dorzucić.

Mało tego - swojego czasu miałem pewne rzeczy w ilościach że tak powiem hurtowych, (do czasu aż u naszych sąsiadów zza czeskiej granicy nie skończyło się eldorado) więc raczej powstrzymałbym się od mierzenia wszystkich własną miarą ;)

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Posty: 885 Strona 89 z 89
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: barbecue i 4 gości