Zgony użytkowników forum - dyskusja

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 1090 Strona 89 z 109
Rejestracja: 2009
  • 1915 / 289 / 0

@kwaska skąd info, czemu mamy ci wierzyc skoroś świeży 1postowiec?
Rejestracja: 2019
  • 1 / 1 / 0

Starałam się pytać ludzi co się z nią stało, że tak zniknęła nagle z forum. Kilka osób mi to potwierdziło, ale pewności nie mam. Fakt że nikt nie wie gdzie jest,a kilka osób mówiło ze po opuszczeniu ośrodka zmarła

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad twoją odpowiedzią - wycięto cytat. | STR88

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

Iran: chcieli wyleczyć COVID-19 alkoholem. 27 osób nie żyje, 218 w szpitalach

27 osób zmarło w Iranie po spożyciu metanolu. Dały one wiarę pogłoskom, że alkohol pomaga wyleczyć z koronawirusa - podała w poniedziałek irańska agencja prasowa IRNA.
Rejestracja: 2017
  • 59 / 15 / 0

Łaciata pisze:
Też znam i to całkiem sporo takich osób. Pytanie tylko gdzie zaczyna się uzależnienie, czy weekendowe cpaki też wrzucamy do wora "uzależnieni",czy "rozrywkowicze". Dla mnie uzależnienie zostało zauważalne, gdy zaczęłam zaniedbywac inne aspekty życia, brałam po to zeby funkcjonować. Jeśli ktoś potrafi coś wziąć tylko na imprezach T0 szacun.
Zależy od podejścia. Ja np mimo, że zawsze lubowałem się w stymulantach i nie raz, nie dwa poleciałem mocniej to zawsze bardziej od samego ćpania interesowały mnie pieniądze, które można na tym zarobić. Jakby ktoś powiedział mi, że mogę mieć nieograniczoną ilość dragów lub możliwość zrobienia na tym dużego hajsu ale bez ćpania to bez mrugnięcia okiem wybrałbym drugie mimo, że swojego czasu miałem dość mocny epizod z mefedronem, gdzie miałem świadomość bycia uzależnionym.

Co do weekendów to jeden poleci w weekend raz na 3 miesiące a drugi będzie przebierał nogami i myślał o tym weekendzie co tydzień.

Wszystko jest w głowie, amen.

Sorry za offtop.
Rejestracja: 2009
  • 1915 / 289 / 0

Sorka za OT: @SarcasticCunt a tam chuja prawda, pewnie byś popłynął i sprzedawał tak by się zwracało Twoje własne ćpanie + jakieś ekstra. Większość wjebanych osób miało epizod lub epizody, gdy też uprawiali "pomoc" wzajemną i to się kończy zawsze tak samo.
Rejestracja: 2017
  • 59 / 15 / 0

@GG Allin Chuja prawda ;) to że lubiłem polecieć to nie znaczy, że mam mentalność wystrzelonego ketonożercy myślącego tylko żeby dorzucić.

Mało tego - swojego czasu miałem pewne rzeczy w ilościach że tak powiem hurtowych, (do czasu aż u naszych sąsiadów zza czeskiej granicy nie skończyło się eldorado) więc raczej powstrzymałbym się od mierzenia wszystkich własną miarą ;)

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Rejestracja: 2010
  • 3565 / 416 / 0

Co do ppa00 to może @mendelejew by potwierdził a!bo @pletzturra ?
Z forum zniknęła po części bo wyszło jej ćpanie i rodzina i interweniowała . Weszli jej nawet na konto fb i pisali do ludzi u ktòrych w konwersacji był temat ćpania .
Nie chce mi roche w to info wierzyć, bo na początku 2019 była na etapie 300mg kody...jak rodzice odkryli paczki po kodzie ktòrych nie zdążyła schować.
No i 18lat
Kurde, że też niektòrzy mogą latami ćpać a niektòrzy tak szybko płyną.
Rejestracja: 2016
  • 2638 / 459 / 3

Ja się nic na ten temat nie dowiedziałem, pletz, chyba, też nie.
Rejestracja: 2010
  • 3565 / 416 / 0

Napisałem do znajomych ppy00 i mam info, że ona żyje :-) :*
Rejestracja: 2015
  • 289 / 19 / 0

W sumie to Vida umarł jakoś w czerwcu.
Rejestracja: 2016
  • 2638 / 459 / 3

No już dawno jest info, @suchezebra.
Posty: 1090 Strona 89 z 109
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości