Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

Posty: 4883 Strona 444 z 489
Rejestracja: 2016
  • 2790 / 511 / 7

Podrzuć linki, jeśli możesz.
Ogólnie dużo zależy od indywidualnej oceny moderatora, jeden da ci warna za lekkie nagięcie regulaminu, inny po prostu odrzuci/wyrzuci posta. A jeszcze inny zaakceptuje.
Jeden uzna opis ryzykownego miksu za nakłanianie do czynów szkodliwych, ktoś inny za zwykły raport, który poszerza naszą wiedzę.

Zdradzę ci, że czasem, jak widzę niektóre zwarnowane posty, to sam się dziwię ;) No ale każdy ma inną wrażliwość.
Rejestracja: 2017
  • 1434 / 1419 / 0

@STR88 nie podam Ci linka, bo post zostal calkowicie usuniety ( sprawdzalam )

Marihuana „Blues Brothers” Jima Belushiego do nabycia w nowo otwartym sklepie w Skokie

Miasteczko Skokie oraz firma specjalizująca się w produkcji marihuany rekreacyjnej Greenhouse Group zapraszają do największego sklepu z używkami w stanie Illinois.
Rejestracja: 2012
Użytkownik zbanowany
  • 848 / 164 / 0


Walenie konia ze łzami w oczach też wchodzi w grę? %-D

To nie kwestia samej substancji tylko wpływu na gaba i osobowości człowieka. Tak jak są ludzie, którzy po alkoholu łapią agresora albo całkowicie się rozklejają, tak i po innych środkach oddziaływujących na te receptory efekty bywają podobne.
Zajeb sobie ostry trening albo zalicz dobre ruchanko (tylko z dziewczyną a nie z ręką %-D ) . Później wrzuć swoją optymalną dawkę to zobaczysz, że zintensyfikuje dobre samopoczycie. baklofen prostu nasila emocje i uwrażliwia na bodźce. Pewnie masz sporo na głowie i życie nie sprawia Ci satysfakcji. Stąd też lepiej reagujesz na benzo, które (w przeciwieństwie do baklo) tłumią chujowiznę dnia codziennego.

Post nie wnosi nic do dyskusji; ostrzeżenie słowne. Następnym razem już poleci warn. Powstrzymaj się od tego typu offtopów. taurinnn
Mój post z tematu o baklofenie. Taurinnn wyjebała do kosza i jeszcze mi warnami grozi %-D
30 października 2019blokowiska666 pisze:
Wiersz pt. "jabolman'

"Jesteś nieśmieszny
będziesz niesmieszny
umrzesz nieśmieszny

Jesteś kurwą
będziesz kurwą
zdechniesz kurwą.

Kurwa, kurwo."

Dziękuje za uwagę.
A tutaj post eso, który zgłosiłem wczoraj i dziwnym trafem nikt do tej pory nie raczył zareagować.

Niech mi tu ktoś powie, że moderatorzy robią to co trzeba, bezstronniczo to wyśmieję prosto w oczy.

@surveilled
Rejestracja: 2018
  • 3034 / 1238 / 1

Nie znałem Eso z tej strony. Może z niego być niezły poeta-weredysta.

Co do zgłoszeń. Nie jesteśmy robotami. Mamy także swoje życie,pracę,rodziny. Nikt nam.nie płaci za.dyzurowanie.non stop. Mamy czas to wchodzimy. Moderujemy. Jest naturalne że nie da się zrobić wszystkiego natychmiast. Poza tym mając do wyboru odpowiedzieć na konkretne pytanie zadane w temacie merytorycznym bądź kasować i marnować twórczość eso zawsze wybieram opcję pierwsza. Myślę że podobnie myślą inny moderatorzy. Także rzeczy ważne są ważne i sa na początku. A.rzeczy mniej ważne robi się jak jest chwilą wolnego. Musisz się z tym pogodzić. W tej chwili.np też odpisuje na mało ważny temat. Oczywiście kosztem 2-3czynnosci moderatorskich. Życie.

Rejestracja: 2012
Użytkownik zbanowany
  • 848 / 164 / 0

Proszę o przywrócenie mojego posta. A jeżeli nie to niech taurinn uzasadni gdzie tam widzi offtop, i za co niby miałbym dostać warna.

Rozumiem, że nie każdy jest tak inteligentny i ma wyższe wykształcenie jak ja ale czytania ze zrozumieniem uczą już w podstawówce. Pani moderator chyba już ukończyła ten etap edukacji. Jeżeli się mylę to może warto rozważyć bardziej rozsądny dobór moderatorów? %-D

kociaaak

  • / / 0

STR88- Ankaaa ma racje, jeśli chcesz przykład tego o czym ona pisze, to cofnij się do marca 2018, w dziale "zakup maku" ktoś napisał że boi się kupować u siebie w małej miejscowości większych ilości maku, żeby ktoś nie skojarzył, że używa go do odurzania się, ktoś mu doradził żeby wraz z makiem kupował też cukier lub inne składniki do pieczenia, tak by to wyglądało na planowany wypiek np. makowca. Ten co mu tak doradził dostał warna- bo w dziale o zakupie maku piszę się przecież o maku a nie o cukrze :-). Było zgłoszenie tego "moderatorskiego kwiatka" w tym wątku, myślisz że go cofnięto? Skąd- moderator zakończył chyba dyskusje stwierdzeniem "tyle w temacie". Były też tu przykłady tego, że jeden moderator daje drugiemu karmę za post, który tamten napisał nie na temat, - w tym przypadku inny user zarobiłby za takie coś warna. W zasadzie to chyba samo to forum powinno bardziej się bardziej interesować zasadnością przyznawanych warnów, bo jeśli są one tak przyznawane jak to na przykładzie przedstawiłem, to oznacza że na forum nie ma wolności wypowiedzi tylko samowola moderatorów, którzy według uznania, swojego widzi mi się czy aktualnego humoru mogą podciągnąć wiele postów pod łamanie regulaminu.
Rejestracja: 2017
  • 6277 / 1105 / 2

02 listopada 2019kociaaak pisze:
w dziale "zakup maku" ktoś napisał że boi się
Od takiego pierdolenie są tematy knajpiane
Rejestracja: 2018
  • 3034 / 1238 / 1

Zapraszamy wszystkich krytycznych usrfow do zgłoszenia własnej kandydatury do grona moderstorskiego. Znacząco wtedy podniesie się poziom wykształcenia i czego tam jeszcze wśród moderatorów. Będziemy nagle mega robotami i jak Michał Listkiewicz... obiektywni do bólu.

PS. Proponuję wprowadzić do moderacji VAR. Jabłka na sędziego varowego o z wypiekami na twarzy będzie czytając słownik języka polskiego rysować magiczną linię decydowal czy dana wypowiedź kwalifikuje się jako offtop czy nie.

Alternatywnie dla bardziej niezadowolony wprowadzamy komisję ligi zlozona z najbardziej odmozdzonych userow na zejsciu. BĘDZIE można się do nich odwołać gdy VAROWIEC JABOL popełni błąd...

Jak wam to za mało. To możecie napisać do programu:"To nie jest sprawiedliwe" Redaktorzy mogliby zrobić cały serial o Tym jak to biedny jabol ma usuwane posty...

Rejestracja: 2015
  • 1501 / 232 / 0

Na czym wnioskujesz, że ktoś chce być moderatorem. To, że ktoś kogoś krytykuje nie znaczy, że chce przejąć daną pozycję tylko po prostu krytykuję osobę która nie umie jej wykonywać bo jest nieudolna albo upośledzona. Jest masa moderatorów, jeden mniej czy dwóch krzywdy nikomu nie zrobi a dużo ułatwi.

@surveilled zwracam się poraz kolejny o przyjrzenie się działalności AnnaS, a konkretnie nieregulaminowe wlepianie warnów, usuwanie merytorycznych postów wg. własnego widzimisie, ja nie mówie, że wszystkich bo taki jabol to niezły troll, ale doczepiłbym się też innych kwestii jeśli chcesz to na pw, choć teraz głównie mi chodzi o jej czynności wykonywane z użyciem praw moderatora między innymi te z ostatnich dni. Trzeba to wyjaśnić.

Pozdrawiam :extasy:
Rejestracja: 2016
  • 2790 / 511 / 7

02 listopada 2019kociaaak pisze:
STR88
Cały ten temat z knajpianym traktowaniem wątku o kupnie PST został już daaaaawno przedyskutowany, odnieś się do spraw bieżących.
Posty: 4883 Strona 444 z 489
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 1511 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości