Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
- 18 CM wysyości
- 50g
Pochwalcie się swoimi dużymi okazami :D
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
post3272067.html#p3272067
MODERATORZY CZY JEST TAKA MOŻLIWOSC ???
Film trwa 16 sekund / rozmiar 35,0 MB /
szerokosc klatki 1920, wysokosc klatki 1080.
Próbowałem wrzucic tak jak zdjęcia, ale wogóle nie pokazuje mi plików typu filmy w opcji dodaj pliki.
Jak wrzucić filmik ? Da rade wogóle ?
02 października 2019QumilanceR pisze: Nakręciłem jeden filmik i chciałbym go wrzucić tu do wątku albo tu:
post3272067.html#p3272067
MODERATORZY CZY JEST TAKA MOŻLIWOSC ???
Film trwa 16 sekund / rozmiar 35,0 MB /
szerokosc klatki 1920, wysokosc klatki 1080.
Próbowałem wrzucic tak jak zdjęcia, ale wogóle nie pokazuje mi plików typu filmy w opcji dodaj pliki.
Jak wrzucić filmik ? Da rade wogóle ?
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Badania dowiodły, że marihuana opóźnia rozwój nastolatków
Badanie przeprowadzone na ponad 11 tys. nastolatków wykazało, że zażywanie marihuany wiąże się z wolniejszym rozwojem poznawczym (zapamiętywaniem, koncentracją i szybkością myślenia), a także z gorszą pamięcią w kluczowych latach rozwoju mózgu.
CBZC uderza w narkobiznes. Zatrzymano 27 osób
Funkcjonariusze Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości zatrzymali 27 osób podejrzanych m.in. o wprowadzanie na terenie województwa opolskiego znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Z ustaleń śledczych wynika, że grupa zajmowała się dystrybucją marihuany oraz mefedronu, czerpiąc z tego procederu stałe korzyści majątkowe.
Kartele zamiast przemycać narkotyki wysyłają „kucharzy” do laboratoriów w Polsce
Meksykańscy przestępcy powiązani z kartelem Sinaloa mieli organizować w Polsce produkcję metamfetaminy w wynajętych posesjach na Podlasiu i w województwie kujawsko-pomorskim. W trzech sprawach zatrzymano łącznie ośmiu obywateli Meksyku, a śledczy uznali te przypadki za element szerszego przesuwania produkcji narkotyków syntetycznych do Europy Środkowo-Wschodniej.
