DXM - wymiotowanie

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 846 Strona 83 z 85
Rejestracja: 2019
  • 385 / 63 / 0

Mi się zbierało na wymioty gdy zjadłem 450 mg, ale to było takie... chciało mi się, miałem lekkie odruchy wymiotne, ale myślę, że to były takie niespełnione groźby ze strony żołądka, chciało mi się, ale na pewno bym nie zwymiotował. Ja popijałem pepsi, po pepsi mi przechodziło, potem już nie piłem niczego. Kolega mi doradził colę, inni pisali o kwaśnych sokach, jak dla mnie i to i to zadziała
PS właśnie o to chodzi, żeby zmiotło = D Jeśli będziesz mieć tripsittera obok i fajny nastrój, to zmiecenie może być nawet przyjemne
Rejestracja: 2015
  • 679 / 149 / 0

@mmigotka

Kwaśny sok najlepiej kilka minut przed braniem i dobrze też jest popijać tabletki czymś kwaśnym, im kwaśniej tym lepiej. Od siebie polecam ten sok cytrynowy w takich średnich butelkach

Ayahuasca to szansa, żeby z większym szacunkiem i uwagą potraktować rdzenne kultury

– Jestem zwolennikiem medykalizacji psychodelików i wiem, że może ona złagodzić cierpienie wielu ludzi, ale obecnie uważam, że jeśli chcemy naprawdę uzdrowić ludzkość i naszą planetę i wyjść z kryzysu, musimy współpracować i czerpać z różnych systemów wiedzy: połączyć mądrość przodków ze współczesnymi technologiami i światopoglądami – mówi Benjamin De Loenen, założyciel International Center for Ethnobotanical Education, Research, and Service i popularyzator ayahuaski, w rozmowie z Maciejem Lorencem.

E-papierosy mogą prowadzić do zespołu nieszczelnego jelita

Związki chemiczne zawarte w e-papierosach niszczą jelita, prowadząc do pojawienia się zespołu nieszczelnego jelita, czyli do sytuacji, w której molekuły i mikroorganizmy wydostają się z jelit, prowadząc do chronicznego stanu zapalnego, twierdzą autorzy ostatnich badań. Taki san zapalny może zaś przyczyniać się do wielu problemów zdrowotnych, w tym nieswoistego zapalenia jelit, demencji, nowotworów, miażdżycy, cukrzycy i zwłóknienia wątroby.
Rejestracja: 2016
  • 362 / 102 / 0

Jak pierwszy raz jadłem deksa to nie miałem żadnych dolegliwości żołądkowych. Za to po drugim razie mózg już nauczył się czego miał się nauczyć i od tego czasu na samą myśl o Acodinie zbiera mi się na rzyganie. Dosłownie.

Jak zacząłem brać go regularnie to odruch wymiotny zniknął i mogłem go jeść po blistrze na raz popijając tylko wodą. Niestety im rzadziej go biorę to tym mam większe mdłości. Ostatnio brałem go tydzień temu i dzisiaj już muszę się wspomagać herbatnikami.

I nie chodzi mi tylko o zagryzanie nimi smaku. Jak wyjąłem 20 tabletek na biurko i chciałem je po kilka sztuk jeść co kilka minut to cały czas było mi niedobrze. Więc niczym Archimedes w wannie wpadłem na genialny pomysł i wykrzyknąłem "eureka!". W myślach oczywiście, bo nie jestem wieśniakiem żeby się drzeć po nocy. Przykryłem tabletki herbatnikiem tak żebym nie miał ich w polu widzenia. No i podziałało. Mdłości od razu zniknęły i tylko jak brałem kolejną dawkę to na chwilę powracały. Ludzki mózg to zadziwiająca rzecz...

Ogólnie ciekawe z czego dokładnie wynika to że nawet na samą myśl o tabletkach robi się nie dobrze, mimo że jest pełno innych rzeczy które mają gorszy smak i powodują więcej mdłości.
Rejestracja: 2018
  • 453 / 65 / 0

Zarzucam dziś swoją sprawdzoną dawkę - 450 mg. Żeby uniknąć mdłości zazwyczaj piłam sok z cytryny. Tym razem myśle zrobić sobie trochę wywaru z imbiru i wypić go chwile przed zarzucaniem dexa. Myślicie ze pomoże?
Rejestracja: 2018
  • 1901 / 399 / 28

Pomoże, tylko ja bym go wypił 20-30 min przed DXM. Jak brałem Lokomotiv, to wzięty za późno nie niwelował bodyloadu aż tak dobrze.
Rejestracja: 2015
  • 60 / 27 / 0

Ja popijam dextera pepsi. Robię tak od zawsze.
Dlaczego? A bo kurwa taka bania. %-D
Co do tematu: u mnie wymiotowanie występowało tylko parę lat temu, i tylko przez to, że zamiast czystego dexa (aco) wpierdalałem jak debil dexa capsy.
Teraz gdy powróciłem do astronautowania, jako człowiek z jakąś tam wiedzą, raczę się tylko Acodinem. Wymiotowanie u mnie nie występuje w ogóle, czy to 300mg, 450mg czy nawet 900mg.
Rejestracja: 2010
  • 292 / 58 / 0

Nie wiem jak teraz ale wcześniej do tabletek z DXM w Polsce był dodawany składnik powodujący wymioty.
Dowód? Kupowałem DXM za granicą i zero wymiotów nawet przy dużych dawkach. W Acodinie na 1000% było od chuja czegoś powodującego wymioty. DXM sam w sobie nie powoduje wymiotów, może jedynie u niektórych osób.
Rejestracja: 2019
  • 385 / 63 / 0

@visitorQ

Nie tylko u nas po Acodinie wymiotują, wystarczy wpisać w guugle "DXM vomiting"
Rejestracja: 2017
  • 541 / 132 / 0

Wszedzie dodaja takie skladniki + od chuja jakis slodzikow zeby dzieciaczki odstraszyc od fazowania .
Rejestracja: 2010
  • 292 / 58 / 0

@CieplaPoduszka Dokladnie, DXM nie powoduje wymiotow tylko konkretny lek do ktorego dorzucono te skladniki powodujace wymioty. :rzyg:

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Posty: 846 Strona 83 z 85
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1952 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości