Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 61 • Strona 6 z 7
  • 600 / 106 / 0
Silniejsza nie znaczy lepsza, hydro jest słabsza od difki ale ma mniej nieprzyjemnych skutków ubocznych.
"Głębia ziewa na powierzchni,
a powierzchnia okazuje się dnem głębi."
Stanisław Ignacy Witkiewicz
  • 530 / 139 / 0
Też wolę prometazynę. Na działanie antyhistaminowe nie rośnie tolerancja. Na sedację może trochę. Wartość rekreacyjna zerowa, ale przy detoksie od opio nieco pomaga na mdłości i zamula, tak że można trochę mniej benzo zużyć.
  • 1 / / 0
Antyhistaminę biorę regularnie (codziennie przez ok. 8 lat i co 2-3 dni od 3 lat - zmniejszyłam dawkę) przez silną alergię i przez te 11 lat nie zauważyłam nigdy żadnych skutków rekreacyjnych. Czasami się zdarzało brać po kilka tabsów (10 mg) dziennie przy silnych reakcjach alergicznych. Bardzo szokłam widząc ten temat, bo zdecydowanie się tego nie spodziewałam. Cały czas biorę starą generację, bo przetestowaniu z polecenia lekarza kilku jakichś nowych nazw, stare działają na mnie zdecydowanie lepiej. Nie zauważyłam też przez te wszystkie lata skutków przyzwyczajenia się oragnizmu. Teraz mam jednak zagwostkę, bo brałam benzo równolegle z zażywaniem antyhistaminy i zastanawiam się teraz czy jej działanie (benzo) bez przyjmowania antyhistaminy byłoby lepsze czy gorsze? Nie jestem w stanie tego jednak sprawdzić, bo po 3 dniach bez antyhistaminy umieram.
  • 600 / 106 / 0
Możesz sprecyzować a jaką antyhistaminę chodzi ? Ja np. po 10 hydro mogę pracować umysłowo i nie czuje różnicy a niektórzy już zasypiają. Antyhistaminy wykazują działanie rekreacyjne zwłaszcza w mixach z depresantami gdzie wzmacniają sedację oraz niektóre przez działanie atropinowe wywołują delirium.
"Głębia ziewa na powierzchni,
a powierzchnia okazuje się dnem głębi."
Stanisław Ignacy Witkiewicz
  • 8104 / 886 / 0
Według mnie Antyhistaminy nie maja potencjału rekreacyjnego, typowe zamulacze.Niby benzo tez zamulają, ale to jest zupełnie inna forma zamułki.Przy anksjolitykach jest mile rozluźnienie, puszczają hamulce w stosunku do ludzi ( pozytywnie ), maja efekt antydepresyjny ogólnie poprawiają nastrój i przykrywają problemy czego nie ma po antyhistaminach.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 15 / 1 / 0
Jakie antyhistaminy stosować do gbla? Przez pewien czas stosowałam loratadyne, jeszcze przez g do zasypiania. Stosujac równolegle gbla i loratadyne zauważyłam że efekty histaminowe przy zejściu gbla się nasilily. Czy od loratadyne można się uzależnić? Jaki ma wpływ na bezpośrednie działanie gbla?
Uwaga! Użytkownik zyzx56 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 8104 / 886 / 0
@zyzx56
Sam biorę loratadyne od około roku na objawy alergii.Nie zauważyłem rozwoju tolerancji, podbicia benzo czy jakiejś samej sedacji.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 970 / 80 / 0
Ciężko brać antyhistaminy rekreacyjnie, poprostu nie są stworzone do tego.
Leczniczo jak najbardziej ok.
  • 877 / 275 / 0
Po prostu tak jak w wypadku bielunia czy wilczej jagody, receptory dla acetylocholiny nie są odpowiednim targetem do ćpania. Wszelkie halucynacje to efekt delirium, a nie żadna psychodelia. Mi już wystarczyło ostre delirium i rozmowy z kosmitami po DXM, który bardzo delikatnie traktuje receptory nikotynowe. Jakbym miał się doprowadzać do kilkanaście razy grubszego stanu blokując większość receptorów dla acetylocholiny, to pewnie w trakcie bym coś odjebał i umarł. Nie warto się w to bawić panowie.
  • 1 / / 0
Zastanawiam się nad czasem oraz dawkowaniem Aviomarinu do kodeiny na forach piszą różnie np 10 minut po, godzinę przed, 20 minut przed więc różnie dlatego pytam. Czy ktoś może mi powiedzieć kiedy i ile brać?
ODPOWIEDZ
Posty: 61 • Strona 6 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.