Prometazyna - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 263 / 9 / 17

I jak to się komponuje z DXM? Ile mg trzeba i czy są zwiększone efekty czy tylko brak wyrzuty histaminy?
  • 85 / 1 / 0

Ile wrzucać do 300mg DHC? Bo mam i mimo ponad dwóch (czyli 50mg) nadal często mnie swędzi całe ciało, ile wrzucać na warsztat żeby było dobrze i nie swędziało mnie całe ciało :( tak żebym mógł czerpać radość z DHC, bo nie ukrywam wkurrza mnie to drapanie się, wyglądam jak jakiś orangutan. Jest sens próbować większe ilości? Bo jak pewnie wiecie diphergan jest w uj drogi :/
Pozdro :P

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Sopoccy imprezowicze potrzebują alkomatów, nie terapeutów?

Sopoccy imprezowicze potrzebują alkomatów, nie terapeutów? Miasto zawiesza program "Sopot. Jasna Strona Nocy".
  • 263 / 9 / 17

@5ph1nx spróbuj 70-75mg. Nie ma co przekraczać tej dawki. Tak myślę, ewentualnie do 50mg prometazyny dorzuć inną histaminę ale najmniejszą dawkę. Edit: wziełam 150mg i zastanawiam się nad dorzuceniem 50-100mg %-D edit edit: strasznie po tym suszy %-D :old:

Mozna to łączyć z alko? Mam tabsy 50mg + weed i myslę czy do tego kilkanascie % by fajnie się nie zgrały? Czy to zły mix dla wątroby?
  • 1188 / 94 / 0

-Ja bym wrzucił do takiej dawki 25-50 jak 50mg to w dawce podzielonej.

-prometazyna jest znacznie silniejsza od hydroksyzyny.
  • 1734 / 283 / 154

prometazyna (Diphergan) pomaga idealnie na alergię nie dającą spać - i usuwa katar alergiczny, i usypia ;-)

Co do tematu - prometazyna należy do fenotiazyn, a fenotiazyny mogą obniżać próg drgawkowy, więc dlatego mógł być ten atak, o którym pisano w pierwszych postach. Albo padaczka ujawniła się właśnie przez obniżenie progu drgawkowego.

Dwie tabletki wystarczająco podbijają wszelkie depresanty, prometazyna jest silna.
  • 553 / 33 / 18

prometazyna to dobry środek o szerokim zastosowaniu, ale niestety tolerancja na nią wzrasta w tempie wręcz hiperbolicznym... Nie należy jej stosować codziennie. I niestety u mnie też wywołuje drgawki. Nie padakę, ale niekontrolowane "zrywki" w nogach i rękach.
  • 7241 / 716 / 0

@global108
Dorzuć do prometazyny tylko 5 mg diazepamu i po problemie a i fajnie wejdzie w synergie.
  • 553 / 33 / 18

rolek nie mam, ale za parę dni będę miał etizolam i dorzucę do "difki". Póki co łykam 50 mg z rana i 25 mg w ciągu dnia. Dorzucam też 150 mg kodeiny i taka ilość mnie klepie, a wcześniej jechałem na 550 - 600 mg. prometazyna pozwoliła mi w miarę bezboleśnie obniżyć dawki kody. Mam "zrywki", ale... podobają mi się... To ciekawe doświadczenie, gdy w małym palcu u ręki poczuje się "piorunowaty wiatr", czy też podobne doświadczenia w najmniej spodziewanych częściach ciała. %-D :*) Padaczka to ciekawa choroba i aby dołożyć ją do swojego CV odmiennych stanów świadomości chciałbym przeżyć kontrolowany (padaka i kontrola - dwie sprzeczności...) atak. Na razie muszę się zadowolić Mikropadaką Małego Palca U Prawej Ręki Lub W Pachwinie :-D :cheesy:
  • 26 / 3 / 0

Czy ktoś z Was wie może jak poradzić sobie z takimi objawami p.:
- suszenie - czyli pragnienie, którego nie sposób zaspokoić piciem,
- "kac" - taki "struty" ból głowy?
Odkąd jestem "poryty" po lekach (długa historia), nawet 37,5 mg p. (lub np. 25 mg p. i 12,5 mg hydroksyzyny) brane na sen powoduje w/w objawy na następny dzień.
(I tak jest trochę lepiej, bo przez wiele tygodni nawet 25 mg to powodowało, musiałem zmniejszać do 3/4 tabletki)
  • 2300 / 788 / 1

A czy kiedyś miałeś robiony pomiar cukru?
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata