Wysyłka narkotyków pocztą

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

• 1 / / 0

Jakbym zamawiał od vendora z PL do PL, tak z 10g palenia to duża szansa na przypał? Dysk własnie się szyfruje, jakby przeszukiwali to nic innego niż l-teanine i kofeine w proszku nie znajdą, tylko przypał u rodziców byłby chociaż bym im tłumaczył, że to nie moje, nie przyznałbym się, że zamawiałem itd.

Jakby już jakimś cudem przechwyciliby paczkę taką z PL->PL, to raczej bez ostrzeżenia by wjechali, tylko by stała na jakimś WER, prawda? Nie diluje, po prostu będę miał wolną chatę od 14 lipca przez 7 dni i wiecie...

Mógłbym zamówić 5g, to niby mniej ale i tak raczej 10g bez psa nie wykryją, a jak pies będzie to i 5 znajdą, nwm w sumie.
  • 25 / 3 / 0

Generalnie wysyłka PL -> PL to najmniej przypałowa opcja, jak dobrze spakuje i wyśle poleconym to powinno normalnie przyjść, inna sprawa że poczta pracuje jak chce i przesyłka może dojść po 2tyg.
Odnośnie wjazdu na chatę to wiem tylko jak to wygląda w przypadku zamawiania z zagranicy, z Polski za dużo nie zamawiam, bo się nie opłaca, ale jeszcze nic mi nie złapali (4 paczki z PL).

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Zarabiają na marihuanie miliardy i śmieją się Polakom w twarz. Dlaczego politycy wspierają obcy kap

Według firmy New Frontier Data światowy rynek konsumencki konopi indyjskich wart jest 344 miliardy dolarów. Ale Polacy na ten tort mogą patrzeć tylko zza szyby.
  • 112 / 14 / 0

@technouber
Coś więcej? Nigdy mi się nie zdarzyło (i oby tak zostało), ale lepiej wiedzieć, o której Panom kawę zacząć parzyć :D
  • 2 / 1 / 0

Ciekawy temat... Co do zamawiania pocztą RC pamiętam. Czasy jak chłopaki specialne zamawiali 3mmc na Czechy bo tam było jeszcze legalnie i szło z holandi nigdy przypału nie było chociaż vendor też pięknie i ciekawie pakował ale jak to już zostawię dla siebie :P...

Akurat pakowanie najważniejsze połowa RC z tego co wiem jest nie wyczuwalne przez psy przykładowo klefy więc największy problem wpadki znika...
  • 1 / / 0

Witam młodzieży. Mam takie pytanko. Zamówiłem ostatnio z NL dwa giety trójki do UK. Na swój adres i swoje nazwisko. Czy w razie przechwycenia paczki pójdę do pierdla? Można się z tego jakoś wykręcić? Miał ktoś jakieś podobne doświadczenia? Dodam, że paczkę zamówiłem 13 sierpnia, a vendor zapewnia, że czas dostarczenia to 4-20 dni roboczych. Na razie czekam, ale wolę przygotować się na najgorsze.

PS. Tak, wiem, że odwaliłem największy żurek jaki można sobie wyobrazić z tymi prawdziwymi danymi, ale spinałem się, że w razie gdyby mnie nie było na chacie, to reszta współlokatorów mogłaby nie przyjąć tej paczki, gdyby była na inne nazwisko.
  • 3 / / 0

W temacie wysylania to najlepiej dogadac sie z listonoszem, adresujemy przesylke wtedy na jakis adres, gdzie wiemy, ze kogos nie ma. Listonosz po prostu nam bezposrednio przekazuje paczke i tyle. Jestesmy czysci. Najlepiej chyba w jakims 10 pietrowym bloku, gdzie to praktycznie jest nie do ogarniecia, co kto, gdzie dostaje. Ciekawe czy ktos sie tutaj juz tak ugadal? :)
Użytkownik nieaktywny
  • 60 / 3 / 0

Ja podawałem zawsze prawdziwy adres , a dane personalne inne, zmyślone, najczęściej żeńskie (np. w razie czego można powiedzieć że to dla żony).
Listonosze i tak u mnie się często zmieniają, a jedynie na co patrzą to właśnie adres i pod taki wrzucają.
Skuteczne i bez przypału.
  • 18 / 1 / 0

Jak bym zamawiała szałwię wieszcza zza granicy to jaka szansa jest że walną mnie na granicy albo co by mi grozilo gdyby zatrzymali taką paczkę? Mówie o zywej roslinie i jaka jest szansa na to że w ogóle by ją znalezli ?
  • 2687 / 308 / 0

Ja kiedyś zamawiałem salvie z nl ekstrakt i przeszło - ale było sprawdzane w Warszawie bo była pieczątka od środka koperty.
Użytkownik zbanowany
  • 595 / 71 / 0

Deadspace powidziałbym, że 50% ... albo znajdą, albo nie znajdą ;)
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata