2-MA; Ortetamina

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 376 / 29 / 0

Light wersja 4-MA nieco slabsza prawdopodobnie .Ciekawa kiedy pojawi sie u nas.kolejna z duzej rodziny nieodkryta przez chemikow w pelni.
Użytkownik nieaktywny
  • 182 / 21 / 0

Ba to "zanieczyszczenie" 4ma.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Polskie leki przerabiane w Czechach na narkotyki. 5 osób zatrzymanych za produkcję metamfetaminy

Pięć osób, obywateli czeskich, zatrzymała na początku lutego policja z Jesenika. Są zamieszani w proceder sprowadzania i przerabiania leków z pseudoefedryną z Polski. To efekt długotrwałej pracy operacyjnej policjantów kryminalnych.
Użytkownik nieaktywny
  • 376 / 29 / 0

Zastanawia mnie fakt niby x10
x5 slabsza od dekstroamfetaminy ale ma potencjal .predzej czy pozniej pojawi sie i ja zbadam.
Dawkowanie w badaniach 10 mg slabe 70mg mocne.
Prawdopodobnie dzialanie
10-15min wchodzi
2-3Peaku
1-3Schodzi
2h tzw.after efects. Efekty po badaniach.
Użytkownik nieaktywny
  • 182 / 21 / 0

Jest bodaj w szwecji
Użytkownik nieaktywny
  • 376 / 29 / 0

Wszyscy mówią że Szwedzi wiodą prym w tej materii.
Użytkownik nieaktywny
  • 36 / 3 / 0

Wiem, że trochę odkopuję wątek, ale czy ktoś mógłby się wypowiedzieć coś jeszcze o tej substancji? Jest sens szukać u vendorów? Czy nie ma zbytnio sensu, bo to nic specjalnego i właśnie ma tylko jakieś lekkie, dziesięć razy słabsze efekty od innych rzeczy.
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata