Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 408 • Strona 33 z 41
  • 5583 / 1103 / 43
Waliłem 3cmc i 3mmc.
Jak najbardziej warto.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 605 / 86 / 0
Tyle, że ten, kto już zasmakuje I.V, to już inną drogą administracji się nie zadowoli :D Chyba lepiej nie zaczynać. Ale mam znajomego, który wali amph I.V. i mówił mi o czymś w stylu "windy" - podobno najlepsze uczucie. Ehh..
LUBIĘ GRZEŚKI CZEKOLADOWE.
  • 18 / 5 / 0
Ja też 3emc nie :p
Próbował ktoś?
  • 253 / 39 / 0
31 maja 2017klawiatura pisze:
Tyle, że ten, kto już zasmakuje I.V, to już inną drogą administracji się nie zadowoli :D Chyba lepiej nie zaczynać. Ale mam znajomego, który wali amph I.V. i mówił mi o czymś w stylu "windy" - podobno najlepsze uczucie. Ehh..
Ja niedawno wróciłem do p.o./sniff. Trochę mi się znudziło i.v. Jeśli chodzi o ketony, to dożylnie to wejście jest zdecydowanie za krótkie :-/ No i łapy już mi się zagoiły całkowicie. A po ostatnim i.v. to się kurwa pirogena nabawiłem. To było w ciągu, początkowo myślałem, że to taki okrutny zwał. Jednak był to pirogen. Skurwiel mnie 12 godzin męczył, Pyralgina pomagała.
  • 605 / 86 / 0
@Kociak, jaki pirogen? Co to takiego?
LUBIĘ GRZEŚKI CZEKOLADOWE.
  • 253 / 39 / 0
Jest wątek gdzieś na forum o pirogenie, chyba w "BHP dawania po kablach" czy jakoś tak. Ogólnie, to tak w skrócie Ci streszczę, bierze się to dziadostwo z źle przefiltrowanych roztworów, niesterylnych dragów, itd. podawanych dożylnie, może nawet wziąć się "ot tak sobie", niezauważony bo np. igła lub strzykawka dotknęła czegoś.

Jest to po prostu jakaś drobinka, nawet ślina, czy malutka drobinka filtra, która dostaje się do krwi i powoduje objawy jak przy silnej grypie z wysoką gorączką. Nie jest to nic groźnego, organizm sam sobie z tym radzi, max myślę w dobę. Nie jest to żadna choroba ani wirus, tylko po prostu drobna cząsteczka powodująca reakcję zapalną.

Przechodzi samo ale jest to męczące. Pomaga jakiś skuteczny lek przeciwzapalny i przeciwbólowy (NLPZ) przykładowo Pyralgina (według mnie i wielu najlepsza).
Spoiler:
Dodano akapity -- 909
  • 456 / 22 / 0
31 maja 2017Virus0 pisze:
Rozpuszczalność ma niewiele wspólnegoz 99% które jest jawnym kłamstwem. Nikt nie czyścił i nie czyści tak tematu. To nie opłacalne :old: Nawet latają sorty mokre od rozpuszczalnika (brązowe tłuste) i też vendor deklaruje 99%

Walił ktoś 3emc i.v? Warto? :listen:
Mi 3emc podobało się bardziej iv niż klefy. Działało też sporo jak na iv i bardzo przyjemnie zaskoczyło :) czaję się na kolejne.
"One, Two....Rabbit's Coming for You...
Three, Four....Better Lock Your Door...
Five, Six....Grab Your Narcotics...
Seven, Eight....Better Stay Up Late...
Nine, Ten.....Never...Sleep Again..."
  • 36 / 16 / 0
MrRabbit a ile tego 3emc poszło jednorazowo?
  • 538 / 65 / 0
Cześć,
Szukałem tu odpowiedzi, ale nie znalazłem - mam więc pytanko do tych strzelających Hexen.
Słyszałem o tym wiele pozytywnych rzeczy. Mógłby ktoś mi powiedzieć coś o wieździe? Mocny wjazd? Mocno euforyczny? Ile trwa (tutaj pytanie ile sam wjazd trwa i jak długo samo działanie hexena trwa)?
I co z sercem? Mocno wchodzi na nie?
This world makes us sick
Listen man, we are the night
Raise them now, bongs and knives

Biore: :pacman: :strzykawka: :papieros: :lsd: :wino: :ghb: :kreska: :nos: :hel:
  • 216 / 39 / 0
10 czerwca 2017klawiatura pisze:
@Kociak, jaki pirogen? Co to takiego?
Pirogen to substancja pozostała po martwej bakterii która daje mózgowi info, że ma gigantyczną infekcje i trzeba dokonać autodestrukcji dopierdając gorączkę 42 stopnie w 5 sekund.

Hexen jest chujowy I.V albo ja mam jakąś chorą tolerkę na niego.
GŁOSUJ NA PARTIE RAZEM JEŚLI CHCESZ DEPENALIZACJI, NIE KUPUJ NIC Z AKCYZĄ!
ODPOWIEDZ
Posty: 408 • Strona 33 z 41
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.