Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
Nie mam na myśli tego czegoś, co pojawiło się podczas posuchy kilka lat później, co było też białe, bulgotało na lotnisku i smakowało jak mieszanka leków. Choć klepało dosyć dobrze.
11 grudnia 2017Paki84 pisze: Witam wszystkich.Sorki ale nie pisze dobrze po polsku bo jest z Włoch. Mieszam nie daleko Katowice i czasami Lubie się bawić z brauna tylko tutaj na Śląsku nic nie ma...pusto.Chcial bym się pobawić teraz na sylwestra i chciałem się was zapytać gdzie można w Polsce znaleźć trochę brown sugar, w jakie miasto mam więcej możliwości coś załatwić jak pojadę tak na szlepo?
Na przyszłość, jak już udajecie kunta-kinte nie szprechającego zbytnio dobrze polszczyzną to darujcie sobie poprawne korzystanie ze znaków diakrytycznych :old: Poza tym... "Sorki" hehe no na pewno obcokrajowiec używa takiego zwrotu
Ps. tylko ja to tak widzę?
Nie jeździjcie na znaną warszawską ulicę na B, bo te kurwy jebane sypią do helu jakieś mocne gówno RC i koleżanki przyjaciel, nie z pierwszej łapanki, po strzale kontrolnym przegibał się na tamten świat.
24 grudnia 2017thermogrippp pisze: ALERT
Nie jeździjcie na znaną warszawską ulicę na B, bo te kurwy jebane sypią do helu jakieś mocne gówno RC i koleżanki przyjaciel, nie z pierwszej łapanki, po strzale kontrolnym przegibał się na tamten świat.
Teraz na dobranoc 4 strzały z lotnika i cham nood. Dawno mnie tak nie zdjął materiał materiał.
ps. Pomimo wzmocnienia klonowego daje mu mocne 9/10
Raz przywiózł towar z B i mi się osunął na podłogę po strzale próbnym, małym jak na naszą tolerancję i lata praktyki. Drugi raz już "brązu" nie dowiozl, zmarł w czwartek w łazience w złotych tarasach.
Ja się obawiam że to dużo gorszy syf od fenta bo i z tym się zawsze liczyliśmy próbując towaru, no i dla mnie to jednak była inna i dużo bardziej zmiatajaca faza po której strasznie bolała głowa. Nigdy przy fencie takich objawów nie miałam.
No nic, czasu nie cofne, jedyne co mogę to Wam szczerze odradzić te ulicę jeśli Wam życie miłe. Chyba że jesteście lowcami mocnych wrażeń i rosyjskiej ruletki to lepiej trafić nie mogliście.
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
USA: DEA tymczasowo zaklasyfikuje 7-OH do tej samej kategorii co heroinę i LSD
W środę amerykańska Agencja ds. Walki z Narkotykami (DEA) ogłosiła zamiar tymczasowego zaklasyfikowania 7-hydroksymitagyniny (7-OH) oraz trzech powiązanych substancji jako narkotyków Grupy I, czyli tej samej kategorii co heroina i LSD.
Jest wyrok za sprzedawanie dopalaczy. "Brak pobłażania dla sprawców tego typu przestępstw"
Dwa lata więzienia za handel dopalaczami. Taki wyrok wydał lubelski sąd ws. Jakuba G. - właściciela sklepu, w którym sprzedawano „Cząstkę Boga”. Na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata została natomiast skazana ekspedientka Patrycja M.
Psylocybina i medytacja w jednym badaniu klinicznym
USC uruchamia pierwszy w swojej historii kliniczny eksperyment z psylocybiną. Badanie finansowane przez agencję ARPA-H sprawdzi, czy ośmiotygodniowy trening uważności wzmacnia efekty terapii psylocybinowej u zdrowych dorosłych – i co to może oznaczać dla przyszłości psychiatrii.
